SiberalemAndroid

Siberalem Android Uygulaması İle Yeni Arkadaşlıklar Her Yerde Seninle!

Cep telefonunuzu evde unutup işe ya da okula gittiğinizi düşünün, bütün gün bunun eksikliği hissedeceğinizi tahmin ediyoruz. Aramak istediğimiz birini saniyeler içinde aramaktan, acıkınca yemek söylemekten, arkadaşlarla iletişim kurmaktan ve gelecek maillere, mesajlara anında cevap vermekten mahrum kalma düşüncesi hiç hoşumuza gitmez.

Telefon ve tabletlerin bize sunduklarından uzak kalmamız mümkün değil. “Telefon ve tabletin yanındaysa, bir de şarjın ve internetin varsa, her yerde keyifli zaman geçirebilirsin.” düşüncesine hepimiz katılıyoruz.

Siberalem Android uygulaması ile yolculuk ederken, kafede oturup bir şeyler içerken ya da işlere ufak bir mola verip dinlenirken bile yeni arkadaşlarla tanışmak artık çok kolay.

Siberalem’in Android uygulamasının size sağlayacağı avantajları birkaç madde ile sıralayalım:

  • Android işletim sistemi ile çalışan tüm cihazlarınıza Siberalem uygulamasını kurabilirsiniz, uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Böylece Siberalem profilinizi oluşturup, yeni arkadaşlar bulmak için arama yapabilirsiniz.
  • Telefon ve tabletiniz yanınızda olduğu sürece, Siberalem’i kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz semtteki kişilerle mesajlaşabilir, hatta o kişilere buluşma teklif edebilirsiniz.
  • Uygulama kapalı olsa dahi, uygulamadan çıkış yapmadığınız sürece, size gelen mesajları ve göz kırpmalarını bildirim olarak alabilirsiniz. Böylece mesajları kaçırmazsınız ve arkadaşlarınızla anında canlı sohbet edebilirsiniz.

Siberalem’in Adroid uygulamasını telefonunuza indirip, kullanmaya başladıktan sonra, uygulama ile ilgili sorularınızı bilgi@siberalem.com adresimize yazabilirsiniz.

Aşkı bulmak, yeni arkadaşlıklar kurmak ve her yerden özgürce Siberalem’i kullanmak çok kolay ve keyifli.