Siberalem iOS Uygulaması İle Yeni Arkadaşlıklar Her Yerde Seninle!

Siberalem, uzun zamandan beri yeni arkadaşlıklar edinmeyi düşünen, Türkiye’nin her şehrinde yaşayan insanlarla tanışmak isteyen, canlı sohbetler yapmak ve “Arkadaş arıyorum, nerede bulacağım?” diyen kişilere yardımcı oluyor.

Siberalem’in iOS uygulamasından nasıl faydalanacağınızı birkaç madde ile aşağıda açıkladık.

  • iPhone, iPad ya da iPod’unuza Siberalem uygulamasını buraya tıklayıp indirebilirsiniz.
  • Yeni kişilerle tanışmak için, Siberalem iOS uygulaması üzerinden üyelik profili oluşturabilirsiniz. Uygulamamızdan en iyi şekilde faydalanmak için, profilinizdeki bilgileri doğru ve detaylı şekilde doldurmanız gerekmektedir. Apple cihazınızda bulunan fotoğraflardan seçip, profilinize fotoğraf ekleyebilirsiniz.
  • Siberalem’de bayan veya erkek arkadaş bulmak için, arama yapabilirsiniz. Yaşanılan şehir, yaş aralığı, hatta meslek gruplarına kadar detaylı aramalarımız mevcuttur. Arkadaş, sevgili ya da yaşadığınız şehirdeki yeni kişileri bulmak için, arama özelliğini etkin olarak kullanmanızı öneririz.
  • Tanışmak istediğiniz kişilere mesaj atarken, öncelikle profillerini okumak, sonrasında da ona uygun bir mesaj yazmak iletişiminizin güçlenmesini sağlayacaktır.
  • Mesaj, göz kırpması ya da arkadaşlık talebi aldığınızda, Siberalem size bildirim gönderir.

 

SiberalemiOS

iOS uygulamamız hakkında sorularınızı bize yazabilirsiniz, bilgi@siberalem.com üzerinden ileteceğiniz mailler, yetkili ekibimiz tarafından cevaplanacaktır.

Siberalem iOS uygulamasıyla nerede olursan ol aradığın aşk çok yakınında!

İnternet, önce evlerimizde sonra da ceplerimizde yerini aldı. Önceden, web sitelerinden bahsederken şimdi artık akıllı telefon uygulamalarından (App’ler) bahseder olduk. Hemen hemen her konuda size asistanlık edecek bir uygulama bulmak ve iOS cihazınıza AppStore‘dan indirmek mümkün.

2 milyona yakın aktif üye
Her gün binlerce yeni katılımcı!
Günde milyonlarca chat mesajı
Gold üyelikle sınırsız mesajlaşma keyfi!
Denetim ve Güvenlik
En güvenilir ve en rahat arkadaş bulma platformu.