Yaz Aşkını Uzun Sürdürmenin 6 Yolu

Yaz mevsimi yılın en hızlı geçen mevsimidir. Baharda hisler güçlenir, yaz gelince ise bu hisler büyür ve artık kalıbına sığmamaya başlar. Yazın en güzel kısmı tatile çıkmasak bile kendimizi tatildeymiş gibi hissetmemizdir. Bu yüzden şehrin merkezinde bile olsa yaz aşkı yaşamamız mümkündür. Peki yaz aşklarını sürdürmek mümkün mü?

1) ONU DAHA YAKINDAN TANIYIN!

Yazın tanıştığınız kişinin bronz görüntüsüne aldanmayın, eylül ayı ile birlikte bu bronz görüntünün rengi açılacak ve gerçek yüzü ortaya çıkacaktır. Karşınızdaki insan aşırı derecede tatil modunda olduğu için size sürekli bir şeyler uyduruyor olabilir, onu daha yakından tanımak için daha kişisel sorular sormalı hatta onun çevresine yakınlaşmalısınız…

2) PLANLARINI DEĞİL HAYALLERİNİ SORGULAYIN

Planlar kısa vaadeli gerçekçi ve hayatta kalmak için olan şeylerdir. Ama hayaller, planların daha büyüğü gerçekleşmeyecekse bile karşınızdaki kişi hakkında size fazlasıyla bilgi veren şeylerdir. Partnerinizin üç ay sonra ne yapmak istediği çok önemli değil, yıllar sonra ne yapmak istiyor? Dünyayı mı dolaşmak istiyor, kıyı kasabasına mı yerleşmek istiyor… Planları size kim olduğunu, hayalleri size kim olmak istediğini söyleyecektir.

3) GÜVEN BİR BUZ DAĞI GİBİDİR!

Güvenmek yaz aşklarında en önemli şeydir. Karşınızdaki insanın şehirde bıraktığı bir sevgilisi olabilir, siz onun için yalnızca bir kaçamak mısınız, karşınızda bir kazanova mı var yoksa size gerçekten bir anlam mı yüklüyor. Bu noktada günümüzün teknolojisi imdadınıza yetişebilir, ufak bir sosyal medya taraması ile durumun ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

4) PEKİ BİZ ŞİMDİ NEYİZ?

Bu bir yaz aşkına sorulması gereken en enteresan soru olabilir. Siz nesiniz, bir yaz kaçamağı mı gelecek vadeden bir ilişkinin başlangıcı mı? Bunun cevabı çok basit, birlikte bir tatil planlayın! Hem de tatilinizin ortasında başka bir tatil! Böylece geleceğe biraz daha yatırım yapmış olursunuz!

5) YAK BÜTÜN FOTOĞRAFLARI!

Yaz aşkınızı gerçeğe dönüştürmek için sosyal medyanın gücünü kullanın ve birlikte çekindiğiniz güzel, hoş bir selfi fotoğrafı hesaplarınızdan paylaşın… Böylece hayaller soyut bir ortamda somut bir gerçeğe dönüşmeye başlayabilir.

6) SONRA POSTACILAR İŞ BAŞINA…

Yaz aşkınızı iyi seçin.. Eğer bunun bir geleceği olsun istiyorsanız, tatilde tanıştığınız insanın nerede yaşadığı çok önemli. Aranızda gerçekleşecek uzak mesafe ilişki durumunuzu zorlaştıracaktır. Fakat aynı şehirde yaşıyor olmanız %99 ilişkinizin şansı olduğunu gösterecektir.

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol