Yengeç Burcu Kadını

yengec burcu kadini

Yengeç ve yükselen yengeç

22 Haziran – 22 Temmuz

Yengeç burcu kadınını tanımak ve anlamak için doğru yerdesiniz… Duygusal tavırları hassas dünyası, yumuşak ve nazik yaklaşımı, anaç ve koruyucu kişiliği ve biraz da çekingen ama kesinlikle zeki yapısı ile size kendini hemen tanıtacaktır. Yengeç burcu kadını, her ne kadar kendi ayakları üzerinde dursa da, ruh eşini bulup, yola onunla devam etmek ister. Sağlıklı ilişkiler kurmak konusunda başarılıdır ve sanki “yuvayı dişi kuş yapar” deyişi onlar için söylenmiştir… O zaman gelin, Yengeç burcu kadınını biraz daha yakından tanıyalım…

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

YENGECYengeç Burcu Kadını ile Birliktelik Nasıldır?

– Yengeç burcunun elementi “su”dur ve bu öncü niteliklidir. Su elementi, duygusallığı ve yüksek sezgileri için Yengeç burcuna yardım eder. Bu sezgisellik, Yengeç burcu kadınını yer yer güçlü, yer yer de kurnaz bir insan haline getirir.

– Yengeç burcu kadını, ruh hali değişken olsa da, karamsardır ve negatif şeyleri görmeye daha meyillidir. Bu da şöyle yorumlanabilir, hayatın getirdiği olumsuz şeyleri erkenden fark edip, önlem alabilir. İleri görüşlüdür.
– Yengeç burcu kadını için, sevgi en önemli duygudur. Sevgi, onun hayatının akşını belirleyen, en öncelikli tuttuğu ve önem verdiği duygudur. Ona sevginizi ifade etmekten asla çekinmemeli ve buna ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz.
– Yengeç burcu kadınının çekincen ve hassas yönüne saygı göstermenizi tavsiye ederiz.
– Hayır işleri, hayvan hakları, toplumda zorluk yaşayan insanlara karşı olan inanılmaz merhameti Yengeç burcu kadınının hayatında her zaman bir iş kalemi olarak yer alır. Topluma ve tüm canlılara faydalı bir birey olma arzusu Yengeç burcunda daima vardır.
– İlişki konusunda ise anahtar kelimesi sadakattir. İlişkisine sadık, fedakar ve sabırlıdır.
– Yengeç burcu kadını, onu kırdığınızda size küsebilir, hassas bir burç var karşınızda bunu unutmayın.

Yengeç Burcu Kadını ile İlk Buluşma

– Yengeç burcu kadınının hassasiyeti ve çekingenliğinden bu kadar bahsedince, onu alıp kalabalık arkadaş çevrenizle tanıştırmanız için ilk buluşmanın uygun olmadığını anlamışsınızdır.
– İlk buluşma için, baş başa kalıp sohbet edebileceğiniz bir mekan seçebilirsiniz. Deniz, göl, akarsu kenarında bir mekan; sakin ve şık bir restoran uygun olacaktır.
– İlk buluşmada sessiz bir tavır içinde olacak Yengeç burcu kadınına konuşması ve kendini ifade etmesi için biraz fırsat verin. Yoksa o hassasiyetler o, hep size konuşma fırsatı verir.
– Hassas olduğu aile, arkadaş ilişkilerini yoğun eleştiriye tutmayın, zira alıngan bir burç var karşınızda…
– Yengeç burcunun hafızası kuvvetlidir ve söylediklerinize dikkat edin. Eski sevgiliniz hakkında çok atıp tutmayın.

İşte Yengeç burcu kadını ve ilk buluşma önerileri böyle. Onunla mutlu bir ilişki için, doğru adımları atmanız kafi. Unutmayın, doğru insanı bulmak, doğru insan olmaktan geçiyor…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol