Yeni Yılı Evde Karşılayacaklara Harika Oyunlar!

Yılbaşını evde geçireceklerdenseniz, dışarıdaki eğlenceye paranız ya da enerjiniz yetmiyorsa, evde de yapacak bir şey bulamıyorsanız tam evinize göre oyunlar tasarladık, kurguladık ve hazırladık! Hadi afiyet olsun! Aşk burada!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

1- ŞEY!

Oyunumuzun adı şey, arkadaşlarınızı eve toplayın ve masaya bolca shotlarda içki doldurun. Aranızdan, konuşurken “şey” diyen herkes shotları içer… Bu oyunda sağlam çıkan henüz olmamıştır!

Şeyyy...
Şeyyy…

2- Tabu shot!

Bir adet tabunuz varsa eğer, tabu kelimeleri kullananlara shotlayarak oyuna renk katabilirsiniz.

Hooop!
Hooop!

3- Tuvalet shot!

Tuvalete gitmek isteyenleri zorlu bir yolculuk bekliyor olabilir! Her tuvalete gitmek isteyen bir shot içerek gece boyu tuvalete giderken bir daha düşünebilir…

Dikkaaat!
Dikkaaat!

4- Korku filmi shot!

Gerçekten iğrenç bir korku filmi açarak, shot gecenizi şenlendirebilirsiniz. Gözünü kapatan oyunda kaybeder ve shotı içer!

Evlerden ırak...
Evlerden ırak…

5- Telefon shot!

Birlikte sosyalleşmek mi istiyorsunuz, aranızda birer sosyal medya manyağı mı var? Ya da arkadaşınız yeni bir sevgili mi yaptı? Bu shot oyununu çok seveceksiniz, telefona bakan kaybeder ve shotı içer!

Çoook zor!
Çoook zor!

6- Tombala shot!

Tombalayı hiç böyle denediniz mi? Çinko diyenler shotı içer, tombala yapan herkese shot içirir! Kazanmak için önce kaybetmeyi öğreten oyun…

Oooo çinkooo!
Oooo çinkooo!

7- Game of Thrones shot!

İşte en riskli oyuna geldik, açın dizinin bir bölümünü ve çıkan her müstehcen sahnede shotları devirin ve emin olun çok shot devireceksiniz!

Eyvah eyvah!
Eyvah eyvah!

8- Satranç shot!

Eğer kalabalık değil iki kişiyseniz bu tam sizlik bir oyun. Taşları shot bardakları ile değişirin. Piyonları farklı bir içki ile doldurun, daha hafif bir içki tercih edin. Kale, at ve fil ve veziri biraz daha sert bir içki ile doldurun, şahı ise sek bir içki ile doldurun. Bunun için sağlam bir beyin ve sağlam bir mideye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Peki kim o bana eşlik edecek kişi diyorsanız, cevap burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol