Yıldız Okuyan ile 2017 Burç Yorumları

KOÇ VE YÜKSELEK KOÇ

KOCSevgili Koç burçları, zorlu bir 2016 yılını geride bırakırken, yeni bir yıla hazırlık aşamasına geçmiş bulunuyoruz.. Bu yıl sizler için değişim yılı olacaktır! Değişmek için önce bedeller ödememiz gerekmektedir, alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz, yorulmamız, zorlanmamız gerektiği anlamına gelir. Geçtiğimiz iki sene boyunca kendini değiştirmek için ciddi alışkanlıklarından vazgeçenler meyvelerini bu sene görmeye başlayacaklar, o meyveleri toplamak ise bu senenin sonunda 2018’in de başlarında başlayacak. Yurt dışında yaşamayı planlayanlarınız varsa artık harekete geçmeye başlayabilirler, ya da işiniz yurt dışı, yabancılarla alakalı bir mevzudaysa mesleki anlamda desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Hukuksal problemi olanların ise sonuç lehinize işleyecek bir şekilde ilerleyebilir.

Aşk ve ilişkiler

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu sene tutulmalar genellikle sizlerin aşk, eğlence ve çocukları ilgilendiren alanınızda gerçekleşecek gibi görünüyor. Şubat ayında, Aslan burcunda gerçekleşecek tutulma sizler için önemli bir tutulma olacak zira aşk hayatınızda biraz daha flörtöz, daha kendinize güvenli ve cinsel anlamda daha yüksek bir sürece girebilirsiniz. Şubat ayını olduğu gibi değerlendirmeniz evde oturmak yerine kendinizi sokağa dökmenizde fayda gördüğümü söyleyebilirim. Bol bol sosyalleşin zaten Aslan burcundaki bu tutulma sizi evinizden dışarıya çıkarmaya zorlayacak gibi görünüyor. Yine bu tutulma ilişkisi olanlar için ve evli olanlar için bir çocuğu müjdeleyebilir. Aslında eğer bir çocuk sahibi olmak istemiyorsanız bu tarihte her zamankinden daha iyi korunmaya özen göstermelisiniz zira evren sizleri bir çocukla müjdelendirecek gibi görünüyor.

Ağustos ayında ise Kova burcunda bir tutulma gerçekleşecek bu tutulma ise sizlerin sosyal yaşantısında bir değişimin habercisi gibi görünüyor. Belki yeni bir arkadaş çevresine girebilir, kendinizi en baştan ama bu kez istediğiniz gibi ifade edebilme opsiyonu yakalayabilirsiniz. Sevgili koçlar, Ağustos ayına biraz dikkat etmelisiniz, kendi kabuğunuza çekilmemeli arkadaşlık ilişkilerinizi sağlam temellere oturtmaya bakmalısınız, özellikle iletişim sorunları yaşayabilir, yanlış anlamalara zemin hazırlayabileceğiniz için özellikle bu ayda daha sakin, daha ılımlı yaklaşımlarda bulunmanızda fayda görüyorum.

Yine Ağustos ayında Aslan burcunda gerçekleşecek ve sizin flört evinizi aydınlatacak tutulmada arkadaşlıklarınız aşka dönüşebilir gibi görünüyor. Ağustos ayında bol bol flört edecek ve cinselliği arzu ettiğiniz şekilde yaşayabileceksiniz. Koç burçları için Şubat ve Ağustos ayları flört ve seks açısından oldukça verimli görünüyor.

Şubat ayından Ağustos ayına kadar flörtleşen koç burçları için asıl bomba Ekim ayı itibari ile patlayacak. Ekim ayından itibaren mevcut olan flörtünüz artık bir basamak atlayarak hayatınızda ciddi bir isim olacak. Nihayet bir ilişki, hayatınızda önem verdiğiniz o kişi Ekim ayı itibaren resmiyete kavuşuyor gibi görünüyor. İlişkisi olan Koçlar için ise Ekim ayında nişan, söz, evlilik düşüncesi ufak ufak aklınıza yerleşebilir ama açıkçası harekete 2018 yılı itibari ile geçeceksiniz görünüyor. Bu sene özellikle aşk hayatınıza dikkat edin, hayatınıza alacağınız kişi 2018 yılında uzun süre birlikte olacağınız o özel kişi olabilir.

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Para ve Kariyer

Yazımın başında da söylediğim gibi genel hatları ile kariyer açısından bu sene verimli bir yıl olacak gibi görünüyor. 2017 yılı size gözle görülür bir değişim sunmayacak, bu değişim 2018 yılında somut bir hale gelecektir. Temmuz ayı maddi açıdan rahat geçireceğiniz bir ay olacak, kendinizi daha iyi hissedebilir, elinizde fazla paralar bulundurabilir, ekstra bir işten özellikle bir hobinizden para kazanıyor olabilirsiniz. Venüste bu kazancı destekleyecek ve yaratıcılığınızı kullanmanız gereken bir iş size dolaylı da olsa para getirecek olabilir.

Sevgili koç burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

BOGASevgili Boğa burcu okurlarım, bir seneyi daha geride bıraktık. Geçtiğimiz sene içerisinde koşullar bizi radikal kararlar almaya itmiş olabilir. Belki sizler konfor alanınızdan çıkmamakta direnmiş olabilirsiniz fakat 2017 yılı özellikle Şubat ayından sonra artık konfor alanınızı terk etmek ve değişim rüzgarından nasibinizi almak zorunda kalacaksınız. Değişim her zaman biraz sancılı olur, sizler geçtiğimiz yıllarda buna direnmiş olabilirsiniz. Özellikle 2016 senesinde kendinize özeleştiri yapmak konusunda biraz zorlanmış olabilir, kendinizle ilgili gerçekleri görmek yerine halının altına süpürmüş olabilirsiniz. Ama sizler korkar özellikle mesleki anlamda değişime kapalı kalır ama öte yandan yaptığınız işten sürekli memnuniyetsiz tavırlar sergilerseniz evren sizlere pek de güzel karşılığını vermeyecektir. Genel olarak 2017 yılında borçlarınız, maddi kaynaklarınız gündeminizde olacaktır. Sizler alacağınızı vereceğinizi doğru hesaplama peşine düşseniz bile özellikle ortaklıklarınızı, maddi partnerinizin sizi yanıltıyor olması mümkün görünüyor. Aile içerisinde büyük bir harcama yaşayabilirsiniz, ortak bir mülkü elden çıkarabilir ya da tam tersine ortak bir mülk için yatırım yapabilirsiniz.

Aşk ve ilişkiler

Sevgili Boğa burcu okurlarım, 2016 senesi sizler için aşk konusunda oldukça tutkulu bir sene olmuşken 2017 senesinde artık bir durulma aşamasına geçtiğinizi söyleyebilirim. Ağzınızın tadını bulmakta zorlanabilir, tutku eksikliği hissedebilirsiniz.

Aslında bunun ana kaynağı sizlerin odak noktasının ilişkilerden ayrılıyor olması. Şubat ayında Aslan burcunda gerçekleşecek tutulma sizlerin aile hayatına ya da öz benliğinizle ilgili düşüncelerinize odaklayabilir. Şubat ayında aile içerisinde kapanmamış hesaplar kapanabilir, ya da kendi içinizde kendinizle ilgili kapatamadığınız konuları, yüzleşmekten çekindiğiniz şeylere vaktinizi harcayabilirsiniz. Şubat ayının sonlarına doğru Balık burcunda gerçekleşecek güneş tutulması da sizlerin sosyal yaşamdaki tutumunuzu aydınlatacak nitelikte. Arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir, fazla verici durumlara düşebilirsiniz. Karşınızdaki insanlara sürekli verici davrandığınızı hissedebilir ve bu konuyla ilgili bir hamle yapmak isteyebilirsiniz. Kısaca Şubat – Mart ve Nisan aylarında odak noktanız aile ve sosyal hayatınız olacak gibi görünüyor.

Ekim ayından sonra artık ilişkisi olan Boğalar için ciddi kararlar alma zamanı gelecek. Artık ilişkinizde bir isim verebilir, evlilik ya da birlikte yaşamak gibi kalıcı kararlar alabilirsiniz. Yalnız olan boğalar için Ekim ayından sonra güzel ilişkiler için fırsatlar doğacaktır. Aradığınız o tutkuyu 2017’nin sonlarına doğru yakalayacağınızı söyleyebilirim.

Kariyer ve Para

7 Ağustosta Kova burcunda gerçekleşecek tutulma sizleri meslek değiştirme konusunda oldukça destekleyecek gibi görünüyor. Hobinizi mesleğe çevirebilir, yatırımlarınızı bu alanda gerçekleştirebilirsiniz. Meyvelerini 2018 senesinin sonlarına doğru alacaksınız, şimdilik ihtiyacınız olan tek şey cesaret gibi görünüyor. Keşke Mars burada devreye girseydi, size ne kolaylık sağlardı.. Fakat siz aradığınız cesareti Marsta değil de kendi içinizde aramaya bakın en iyisi..

Temmuz ayı ve sonrasını sizler için maddi anlamda rahatlamış olarak görüyorum. Borçlar, krediler veya ödemek zorunda olduğunuz vergileri bu tarihten sonra yeniden yapılandırmaya sokabilir, ev satabilir ya da büyük bir borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Gündeminiz artık her ne olursa olsun maddi anlamda Temmuz ayından sonrasında kendinizi daha rahat hissedeceksiniz en azından neyi neye harcadığınızı görebiliyor olacaksınız.

Sevgili Boğa burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksiler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

IKIZLERSevgili ikizler burcu okurlarım, zorlu ve sürprizli bir 2016 yılını geride bıraktınız şimdi yenilenmiş bir şekilde 2017 yılına girmeye hazırsınız. Sizlerin hayatlarında geçtiğimiz sene köklü değişimler yaşanmış olması gerekiyor, evlilik, ev değiştirme, iş değiştirme ya da yurdunuzu değiştirme gibi temelden kalıcı şeyler yaşamış olmanız kuvvetle muhtemel. Artık bu sene o sudan çıkmış balık halinizi hızla bir kenara koymalı ve değişime alışmalısınız. Çok fazla vaktiniz olduğunu söyleyemeyeceğim, eğer değişime hızlı bir şekilde uyum sağlayamazsanız uzunca süre arafta kalırsınız. Bu da hayatınızda özellikle mesleki anlamda motivasyon düşüklüğüne sebep verebilir. Konsantre olma konusunda bir probleminiz varsa muhakkak bir uzmandan yardım almalısınız. Geçtiğimiz sene sağlık konusunda çok büyük sıkıntılar atlatmış olabilirsiniz, ciddi ameliyatlar ya da bir sakatlık geçirmiş olabilirsiniz ve ya psikolojik anlamda ciddi bir çöküş yaşamış olabilirsiniz. 2017 yılında sağlıkla ilgili korkutucu şeyler görünmüyor, ufak tefek rahatsızlıklar dışında ufukta tehlikeli bir şey yok yalnızca hayatınızı kontrol edebilmek adına konsantrasyon sağlamanız gerekebilir, bu konuda ciddi bir önlem almanızda fayda görüyorum.

Aşk ve İlişkiler

Sevgili ikizler burcu okurlarım, Satürn geçtiğimiz seneden beri sizlerin ciddi ilişkiler evinde gezinmekte. Evlenmiş ya da evliliğe hazırlanıyor olabilirsiniz ya da ciddi bir ilişkide birlikte yaşamak gibi kalıcı kararlar vermiş olabilirsiniz. Geçtiğimiz sene sınavın yarısını atlattınız belki uzun süre yalnız kaldınız, belki sürekli tartıştığınız ama kopamadığınız bir partnere sahip olduğunuz.. Özellikle Haziran ayına kadar Satürn görevini yapmaya devam edecek diyebilirim. Fakat bekar olan ikizler için evlilik, ciddi birliktelik müjdesini verebilirim! Bu sene ikizler için evlilik senesi olacaktır!

Jupiter demişken, satürnün bu karanlık etkiisnden sizi kurtaracak olan Jupiter çok şanslısınız ki sizin aşk, eğlence ve çocukları ilgilendiren evinizde geçişini yapıyor. Bekar olanlarınız bolca flört edebilir, cinselliği gerçek anlamda zirvede yaşayabilir, birlikteliği olanlar ise bu sene çocuk sahibi olabilirler, ailenizin genişlemesi muhtemel görünüyor.

Şubat ayında Aslan burcunda bir tutulma gerçekleşecek, bu tutulma sizlerin çevrenizle sosyal hayatınızla, kardeşler ve akrabalarınızla iletişiminizi etkileyecek bir tutulma olacak. Çevreniz genişleyebilir, kardeşleriniz evlenerek aileye yeni bireyler girebilir ve sizlerin yeni bireylerle anlaşması biraz zorlu olabilir. Akrabalarınızla ilişkilerinize odaklanacaksınız, iletişiminizi düzenlemeye yeniden yapılandırmaya bakacaksınız, Ağustos ayında ise artık ilişkileriniz oturmuş ve istediğini hale sokmuş olacaksınız.

Kariyer ve Para

Sevgili İkizler burcu okurlarım, sizlere yazımın başında bir konsantrasyon probleminden bahsetmiştim, bunu ciddiye almalısınız zira yılın ilk yarısı hatta yılın sonuna kadar motivasyon konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrıca ağzınızdan çıkanlara dikkat etmenizde fayda görüyorum. Ağustos ayında özellikle yüklü ödemeler yapabilirsiniz gibi görünüyor. Bu aya kadar harcamalarınıza dikkat etmeli elinizde olanı savurmamalısınız zira Aralık ayına kadar maddi anlamda biraz bocalayacağınızı görebiliyorum. Aralık ayında yani kısaca 2018 yılına kadar maddi konularda evdeki hesap çok da pazara göre olmayabilir. Siz şimdiden hesabınızı dikkatli yapın, alacağınıza vereceğinize dikkat edin!

Sevgili ikizler burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

YENGECSevgili Yengeç burcu okurlarım, 2016 yılını artık geride bıraktık, bizleri hem toplumsal olarak hem de bireysel olarak oldukça zorlayan bir yıl olmuş oldu. 2017 ise bizlere biraz biraz gülümseye gayret gösteriyor diyebilirim. Bu sene kendinize çalışma arkadaşları bulabilir, çalışma arkadaşlarınızda köklü değişimler yaşayabilirsiniz belki de bir stajyeri yetiştirmek zorunda kalabilirsiniz, bu durum başlarda keyfinizi kaçıracak, külfet gibi gelecek olsa da zamanla keyif alacağınızı öngörebiliyorum. Yine bu sene evcil hayvan edinebilir, en azından aklınızdan böyle bir düşünce geçirebilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler

Sevgili yengeç burcu okurlarım, aşk konusunda 2014 ve 2016 yılları arasında cazibeniz almış başını gitmişti, birçoğunuz ciddi ilişkilere başlarken birçoğunuz evlenip çoktan yuva kurdu. Bu yılları değerlendiremeyen bekar yengeçler için 2017 büyülü bir yıl olacak diyemeyeceğim. Zira 2017 yılı sizler için aşk meşk konularından daha çok iş güç alanınızda yükselme yaşayacağınızı işaret ediyor.

Ağustos ayında Kova burcunda bir tutulmamız mevcut bu tutulma özellikle aile bireyleri ile ortak çalışmalar yapabileceğinizi işaret ediyor. Belki ortak bir mülke yatırım yapabilir ya da bir miras aile bireylerini biraraya getirebilir. Ağustos ayında ailenizle daha sık görüşeceğinizi öngörebilirim.

Kariyer ve Para

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, sizler zaten çalışkan insanlarsınız bu sene de geçen senelerde olduğu gibi dişinizi tırnağınıza katacak ve çalışmaya devam edeceksiniz. İş değiştirmeyi planlayanlarınız varsa en azından senenin sonuna kadar beklemesini tavsiye ederim fakat 2018 yılı iş değiştirmeniz için daha uygun bir sene olacaktır. Şimdi gerçekten beni iyi dinlemenizi istiyorum, senenin hemen ikinci ayı Şubat ayında Aslan burcunda bir tutulma meydana gelecek bu tutulma sizin parasal konulara işaret ediyor, daha önemlisi de bir nafaka ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu pek beklemediğiniz sürpriz olacak, ödemek zorunda kalacağınız bir bedel olabilir. Biraz katakulleye geleceğinizi düşünüyorum, zira ödemek zorunda olduğunuz para aslında hak edilen miktarında üzerinde seyredecek gibi görünüyor. Lütfen Şubat ayında yapacağınız her ödemeyi bir avukat yardımı ile gerçekleştirin ve kendi başınıza iş yapmamaya özen gösterin. Bu bahsettiğim durumun daha kuvvetlisi ile Ağustos ayında da karşılaşacaksınız aman Şubat ayında sıyrılırsanız kendinizi rahata ermiş hissetmeyin, Ağustos ayında daha sert bir karşılık alabilirsiniz bu yüzden neye ne ödediğinize dikkat etmelisiniz.

Şubat-Mart ve Nisan ayları mesleki anlamda biraz zorlanacağınız süreçler, gecikmeler, projelerinizin onaylanmasında zorluklar ya da yaptığınız işlerde kendinizi ifade edememe özellikle de bekletilme moduna alınabilirsiniz. Otorite figürlerinin sizi ciddiye almadığını hissedebilirsiniz, Mayıs ayında bu etki ortadan kalkacak ve iletişimde daha rahat hareket edeceksiniz.

Sevgili yengeç burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

ASLANSevgili Aslan burcu okurlarım 2016 yılı sizler için adeta bir devrim yılı oldu, değişimi kabullenip ona göre hareket etmeyi öğrendiniz. Birçoklarınız mesleklerini ya da yaşam alanlarını değiştirdi, çevresini daraltıp vizyonunuzu genişletmiş oldu. Bu sene macera kaldığı yerden devam ediyor, sizler eğer fiziksel efor sarf etmediğiniz bir iş yapıyorsanız 2017 yılını çok seveceksiniz, beyniniz adeta bir makine gibi çalışacak, ürettikçe üretecek, birçoklarınız hobilerinizden para kazanmaya başladı 2017 yılında bu alanda kendi çapınızda isim yapmayı başarabileceksiniz. Üstelik bu yaptığınız yatırımların hepsi Satürn destekli olduğu için hayatınızda kalıcı olacak!

Aşk ve İlişkiler

Sevgili aslan burcu okurlarım, sizler zor insanlarsınız bunu da 2016 yılında öğrenmiş olmalısınız. Bekar olan Aslanlar, 2016 yılının ocak ayında başlayan aşk alanınızda sizi sınayan etki yılın ikinci yarısında sizleri ciddi anlamda teste tabi tutmuş olabilir. Evli olan aslanlar ise bu tarihlerde özellikle üreme alanları ile ilgili büyük sıkıntılar yaşamış olabilirler. Şimdi ise hikaye yeniden yazılıyor diyebilirim, yine bu Ocak ayında sizler için özellikle ilişki ve aşk alanında etkileşimler olacak fakat yine yılın ikinci yarısında büyük bir sınava tabi tutulacaksınız fakat artık kendisini olgunlaştıranlar kalıcı birer ilişkiye sahip olacaklardır, olgunlaştırmayanlar ise… 2018 yılında onlarla yeniden görüşeceğiz! Evli olan aslanlar ise çocuk yapmak için girişimlerde bulunabilirler ve birtakım tedavi sürecine girebilirler 2017 yılı çocuk sahibi olmak isteyip tedavi görenler için güzel bir sene olacaktır.

Şubat ayında burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek ve bu da size romantik titreşimler yaymayı sağlayacak. Kendinizi daha cazibeli, daha çekici hissedebilirsiniz bu etkiyle özgüveniniz yükselebilir ve birden fazla kısmete sahip olabilirsiniz. Ocak-Şubat- Mart ve Ağustos ayı sizlerin cazibe konusunda harika hissedeceğiniz zamanlar olacak bunları güzel değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Kariyer ve Para

Sevgili Aslan burcu okurlarım, kariyer konusunda emin adımlarla ilerliyorsunuz yaklaşık 2014 yılından beri birer birer meslek değiştirmeye başlayan Aslan burçlarının felsefesi genel olarak “sevdiğim işi yaparım” olmuş durumda! Bu yıl 2017 yılı mesleğiniz her ne ise canla başla kendinizi alanınızda eğitmek için uğraşacaksınız, yabancı dil öğrenmek isteyenleriniz için harika bir yıl, harika bir etki var kesinlikle vakit kaybetmeden bir kursa yazılmanızı önerebilirim.

Şubat ayında maddi olarak biraz sıkıntı yaşamanız mümkün görünüyor. Ağustos ve Eylül ayları ise kazançlarınızı arttırabilmeniz açısından harika fırsatlar karşınıza çıkacak gibi görünüyor bu süreçleri iyi değerlendirmenizde fayda görüyorum.

Sevgili aslan burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

BASAKSevgili Başak burcu okurlarım, 2016 yılının zorluklarını geride bırakıp elimizde kalan kazançlara bakmamız gerekiyor -ki 2017 yılı bizlere gülümseyebilsin. 2016 yılında oldukça zorlandığınızı, kimliğinizi oturtmakta bile çelişkiler yaşadığınız süreç bu yıl da devam edecek ama geçen sene ki kadar yoğun olmayacaktır. Ailede bir değişim söz konusu olabilir. Ev satma, şehir değişikliği ya da en kötü ihtimalle evinizde köklü değişimler yaşayabilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Başak burcu okurlarım aşk hayatınız bu sene biraz enteresan seyredecek. Geçen senelere kadar üzerinizde dolaşan kara bulutlar özellikle 2016’nın ikinci yarısında minik minik dağılmaya başlamıştı. Şimdi ise artık bir toparlanma sürecine girmeye başlamalısınız.

Şubat ayındaki tutulma sizler için ilikileri değerlendirme, uzaktan izleme süreci gibi olacaktır.
Mart ve Nisan aylarında ilişkiler konusunda bir durağan döneme girebilirsiniz. Aslında sizin gibi eleştirmeyi seven insanların kendini eleştirmeye başladıkları nokta nirvanaya erdikleri nokta olacaktır. Eğer bu sene ilişkiler açısından kendinizi gerçekten acımasızca eleştirirseniz 2018 yılında ciddi bir ilişkiyi sancısız bir şekilde sürdürebilirsiniz. Ama eğer kendinizi eleştirmezseniz seneye kaybetme korkusu ile karşınızdaki insan ne derse okey diyecek kıvamda kendinizi bulabilirsiniz bu yüzden aşk alanında bu sene kendinizi geliştirmeye bakmanızda fayda görüyorum.

Ağustos ayında bir tutulmamız daha var aslında bu tutulma çalışma, ortaklarınız ve de meslektaşlarınızla olan iletişiminizi destekleyen bir tutulma. Bu tarihlerde motivasyonunuzu düşürmeden yüksek tutmalısınız zira çevrenizdeki insanlar sizin psikolojinizden oldukça etkilenecek, etrafa neşe saçmanızda fayda görüyorum.

Kariyer ve Para

Sevgili Başak burcu okurlarım, malum geçtiğimiz sene Jupiter sizin burcunuzda yükselmiş senenin sonlarına doğru da Terazi burcuna geçişini yapmıştı. Bu da sizin gelirler evinizi genişletmek için hazırlığa geçtiği anlamına geliyordu. Şubat ayı itibari ile iyice güçlenen bu enerji artık sizin ek gelirler, kazançlarınızı arttırma anlamında güçlü destekler verdiği anlamına geldiğini söyleyebilirim. Ağustos ayında yaşanacak tutulma da kariyerinizi destekliyor. Terfi almanız mümkün olacağı için bu tarihlerde patronlarınızın gözüne batacak fevri davranışlardan uzak durmalısınız. -Ki siz başaklar fevri davranışları pek seversiniz, aman diyeyim bu tarihlerde sakin olun, soğuk kanlı davranın. Bu ayı mesleki anlamda güzel değerlendirmenizi umut ederim.

Sevgili Başak burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksiler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

TERAZISevgili Terazi burcu okurlarım, zorlu bir 2016 yılını geride bıraktınız ve değişimi en sancılı haliyle yaşayan burçlardan biri de siz oldunuz. Aslında sizlerin büyük bedeller ödediğini tahmin etsem bile umarım geçtiğimiz 2 seneyi en az sancıyla atlatmış ve yenilenmiş, neşenizden bir şey kaybetmemiş halde yepyeni bir yıla girmeye hazırsınızdır! Zira bu yıl hoşunuza gidecek, sizleri gülümsetecek haberler, gelişmeler mevcut. Özellikle ailenize uzun uzun vakit ayırabilir, onları anlamaya dinlemeye çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra 2016’nın ikinci yarısının sonlarına doğru Jupiter sizin burcunuza geçti ve sancılı değişimi yumuşatmak için sizlere güneşli günleri göstermeye başladı. Jupiter bu senenin sonuna kadar burcunuzda kalıp sizleri yumuşatmaya devam edecek, 2018’de de maddi anlamda yüzlerinizi güldüreceğini söyleyebilirim.

Aşk ve İlişkiler

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu sene ilişkiler konusunda aslında şanslısınız Jupiter sizi destekliyor ama aklınızı kullanır kendi eksikliklerinizi fark ederseniz. Yok etmezseniz uzay boşluğunda uçan bir balon gibi manasız bir şekilde süzülmeye devam edersiniz. Mart ve Nisan ayları biraz zorlu görünüyor, kendinizi ifade etmekte ya da bekarsanız yeni birine alışmakta zorlanabilir hatta hep geçmiş ilişkinizle kıyaslamalara girebilirsiniz. Eğer ilişkiniz var, evliyseniz aman bu tarihlere dikkat edin, sinir stresten gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Ağustos ayı flört, aşk ve ilişkiler için harika bir dönem. Eğer Ağustos ayına kadar hayatınıza biri girmemişse yazın bu son sıcak ayını güzel değerlendirmeye, dışarı çıkmaya bakın zira nihayet hayatınızda kalıcı olacak kişiyle bu ayda tanışabilirsiniz. İlişkiniz varsa bu ay aşkınız pekişebilir, romantizmi doruklarda yaşayabilirsiniz.

Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek bir tutulma da sizlerin arkadaşlık ilişkilerini yöneten evinizde gerçekleşecek. Bu tarihlerde arkadaşlarınızdan öğreneceğiniz çok şey olabilir, arkadaş çevreniz değişebilir ya da arkadaşlarınızla ortak işlere girişebilirsiniz. Sosyal çevrenizde pırıl pırıl parlayacağınız kendinizi iyi hissedeceğiniz süreçlerdir bunlar güzel değerlendirmenizi temenni ederim.

Kariyer ve Para

Sevgili Terazi burcu okurlarım, şimdi Jupiter sizi destekliyor muhtelemen sizi bu sene radikal kararlar almaya itmiş olabilir. Meslek değiştirmiş, yeni alanlara atılmış olabilirsiniz. Elbette ödülleri bir anda verecek değil biraz zorlanmanız bu işin cilvesidir, seneye keyfini çıkartacağınızı şimdiden söyleyebilirim. Mart ve Nisan aylarında bu konularda rahatlayacak ama maddi anlamda biraz gecikmeler, umduğunuzun dışında gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle Mart ayında maddi konularda bir tutarsızlık yaşamanız olası görünüyor. Ekim ayı ve sonrasında ise maddi konularda gerçekten büyük bir rahatlama yaşayacaksınız, bu sene genel olarak borçlarınızı sıfırlayıp 2018 yılına cebinizde büyük paralarla girmeye hazırlanacaksınız. 2017 yılı çalışmayla geçecekse 2018 yılı kazanma ile geçecek buna emin olabilirsiniz.

Sevgili terazi burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

AKREPSevgili Akrep burcu okurlarım, geçtiğimiz 2 yıl en çok da sizler için gerçekten de zor bir yıl oldu. Aslında bu yıl biraz rahatlamış olsanız da sınavınız hala devam ediyor. Özellikle kariyer alanınızda bir imdat sinyali vermekte, yaklaşık iki yıldır toparlayamadığınız bu alan artık bu sene yapmak zorunda kalacağınız bir şeye dönüşecek. İşsizseniz bu sene artık iş bulmak zorunda kalabilirsiniz, sık iş değiştiren biriyseniz belki de bu sene artık kendi işinizi kurmanın zamanı ya da iş alanında neden başarısızlıkla karşılaştığınızı çözümleme zamanınız gelmiş olabilir. Otorite figürleri ile yaşadığınız sıkıntıların kaynağına inebilir, özeleştiri yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Aşk ve İlişkiler

Şubat ayındaki tutulmayla kısmetleriniz çifter çifter gelebilir bu da sizlerin biraz kafasını meşgul edebilir. Ama zihniniz bu sene genişleyecek ve seneye kalbinizi açmak için hazırlanacak. Şubat ayı kendinizi aşk alanında test etmek için muazzam bir zaman, bir ilişki başlayabilir ama tutumunuzu ve aşka bakış açınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Temmuz ayında da bu etki devam edecek hatta Temmuz ve Ağustos aylarında siz olduğunuzdan çok daha çekici görünecek ve etrafınızdaki insanları etkiniz altına alabileceksiniz. Bu zamanları güzel değerlendirmeli, bol bol sosyalleşmelisiniz.

Kariyer ve Para

Şubat ayı aşk hayatınızda olduğu kadar kariyer alanında da etkin tutulmalar yaşayacağınız bir ay olacak. Eğer bir iş başvurusunda bulunmayı planlıyorsanız görüşmelerinizi Şubat ayında yapmanızda fayda var zira bu ayda epey etkileyici olacak ve istediğinizi zorlanmadan alacaksınız. Bütün görüşmelerinizi Şubat ayında gerçekleştirebilirsiniz.

Ağustos ayında ise kariyeriniz şu an olduğunuz noktadan çok daha üst seviyede olabilir. Hızla terfi edebilir, hiç beklemediğiniz bir hızda yükselebilirsiniz. Eğer bir projeniz, sunumunuz varsa Ağustos ayını tercih edebilirsiniz. Sizlerin kazanç olarak tatmin olacağınız zaman ise 2019 yılında başlayacak ve sonrasında kazancınız gün geçtikçe artmaya devam edecektir.

Sevgili Akrep burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

YAY VE YÜKSELEN YAY

YAYSevgili Yay burcu okurlarım, sizler için geçtiğimiz iki sene hem zorlu hem de öğretici geçmiş olabilir. Bu sene de bunun artık mezuniyetini kutlayacağınız bir sene gibi düşünmelisiniz. Sizler olgunlaşıyor dolayısıyla da değişiyorsunuz. Aslında ne mutlu size bütün yaylar zihinsel olarak kendileri ile bağlantı kurabilecek ve ilk kez kendileriyle tanışmanın büyüsünü yaşayabileceksiniz. Aslında kendinizle flört edeceğiniz bir yıl kapıda. Nihayet kendinizi tanıdığınız zaman artık çevrenize olmak istediğiniz kişiyi değil de, olduğunuz kişiyi tanıtacak ve gerçek anlamda yıllardır peşine düştüğünüz o saygıyı kazanabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken 2017 yılında kendinize dönmek, kendinizi dinlemek, eksikliklerinizi keşfetmek ve kendinizi olduğunuz gibi kabul etmekten geçiyor! Ne fazla yüceltin kendinizi ne de gereğinden fazla yerin! Olduğunuz kişiyi kabullendiğinizde mutlu olmaya başladığınızı görebileceksiniz.

Aşk ve ilişkiler

Nisan ayından sonra çevreniz değişebilir, zamanınızı daha kaliteli geçirmeye başlamak çevrenizi değiştirmekle geçer bunu asla unutmayın! Ama yazımızın başında ne demiştik? Öncelikle siz değişeceksiniz, siz kendinizi tanıyacaksınız bunu asla unutmayın!

Ağustos ayındaki tutulma ise yakın çevre ve kardeşlerinizi işaret etmekte. Bu zamanlara dikkat edin ve fevri davranmamaya özen gösterin. Fikir ayrılıkları yüzünden yakın çevre, komşular, akrabalar ve kardeşlerle bir çıkmaza girebilirsiniz. Böyle şeyler yüzünden strese girmek istemiyorsanız fevri davranışlardan özellikle de bu tarihlerde uzak durmanızda fayda görüyorum.

Mart ayında ilişkiler konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa bu süreçte eski defterleri açabilir ve tabiri caizse bir bardak sudan kıyameti koparabilirsiniz. En iyisi siz bu tarihlerde kendinizi sinirli hissederseniz, partnerinizden uzak durmayı deneyin. Bekar olan yaylar ise bu tarihlerde sevgi arayışında olabilir, duygusal anlamda çabuk demoralize olmaya müsait olabilirsiniz.

Kariyer ve Para

Her türlü kazançlı çıkacağınız bir yıl zira siz hem azla yetinebilen birisiniz hem de stresle gerçekten baş edebilen bir yapıya sahipsiniz. Şubat ayında mesleki anlamda kendinizi geliştirmek için eğitimlere başlayabilirsiniz, özellikle basın yayın alanında bir işiniz varsa kendinizi geliştirmek için kurslara, seminerlere gidebilir bir dil öğrenmek için kursa başlayabilir ya da yabancı bir firma ile çalışmaya başlayarak yurt dışında yaşama planları yapabilirsiniz. Sonuncu opsiyon ile karşılaşırsanız şartların olgunlaşması 2018 yılını bulabilir ama böyle bir teklifle karşılaşmasınız bile bu yıl sık sık yurt dışına seyehat etme olasılığınız yüksek gibi görünüyor.

Sevgili yay burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

OGLAK2017 biraz zihninizi meşgul edecek bir yıl gibi görünüyor. Belki biraz varoluşsal sıkıntılar, belki gelecek kaygısından dolayı yaşadığınız anksiyete sorunları ana neden ne olursa olsun biraz psikolojinizle ilgilenmek zorunda kalacağınız bir yıl gibi olacak.

Aşk ve İlişkiler

Aşk konusunda biraz kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Sizler ders çıkarmaktan keyif alan insanlarsınız ama bazen ders çıkarmak için fazla geçmişle haşır neşir olabiliyorsunuz. Bu yıl biraz geçmişle olan münasebetinizi kesmenizde fayda görüyorum. Zira yeni insanları da geçmişteki tecrübelerinizle sınarsanız, korkularınızı devreye sokmuş olursunuz. Hani yazımın başında biraz psikolojiye dokunmuştum ya! İşte aşk konusunda da aynı etkiler söz konusu. Aslında hayatınızın genelinde bu etki söz konusu. Korkularınızı devreye sokmanızın nedeni sürekli geçmişle kıyas halinde olmanız olabilir. Artık vedalaşmalı ve dünyada 7 milyar farklı insan olduğunu keşfetmelisiniz. Tanıştığınız her insanı aynı kalıba sokmaktan vaz geçin! Bu özgüveninizde müthiş bir sarsıntıya neden olabilir. Eğer bu dediğimi yapabilirseniz -ki bu sene istekli olacaksınız. Bu yılın ikinci yarısından sonra kendinizi daha iyi ifade ederken görebileceksiniz. Seneye ise ciddi bir ilişkiyi evliliğe kadar götürme potansiyeliniz olacaktır.

Kariyer ve Para

Sevgili okurlarım, sizlerin ne kadar çok çalışkan olduğunu herkes bilir. Astrolojideki lakabınız işkoliktir. Bu sene yine aynı tempo ile çalışmaktan kaçınmanızı, kendinizi strese sokmamanızı tavsiye ediyorum. Zaten geçtiğimiz yıldan beri iş konusunda bir değişim sürecine girdiniz, aile işi yapanlar ayrılıp kendi liderliklerinde bir iş kurdular, destek alanlar destekleri kesildi. Kurumsal hayatta çalışanlar kendi şirketlerini açtı. Ama bunlar çok yeni olduğu için doğal olarak sizlerde de yeni alışkanlıklar geliştirdi. Henüz optimizasyon sürecinde olduğunuzu unutmayın! Yılın ikinci yarısından sonra stresiniz azalacak ve artık keyif aldığınız sürece geçeceksiniz.

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

KOVASevgili Kova burcu okurlarım, 2016 gibi zorlu bir seneyi geride bıraktık. Çoğunuz için gerçekten bir şeyleri kurtarmaya çalışmak adına mücadeleyle geçti, işinizdeki konumunuz, eşinizle ilişkiniz, aşkınızla iletişiminiz bunları korumak adına gerçekten çok mücadele etmiş olabilirsiniz. Bu sene sosyal hayatınız bir imdaaat! diye haykırıyor. Ailenize dostlarınıza daha fazla vakit ayırmak zorunda kalabilirsiniz zira bunu yapmazsanız yalnızlaşma potansiyeliniz yüksek! Aslında bütün bu saydıklarım sizleri olguınlaştıracak, senenin başında bunlar sizi yorsa bile senenin sonunda bu dost temizliği sayesinde rahatlama hissedeceksiniz. Zamanınızı artık daha kaliteli geçirdiğinizi fark edeceksiniz. Yılın başında zorlansanız bile yılın sonunda mükafatınızı hızla alıyor olacaksınız bu yüzden lütfen rahat olun ve psikolojinizi kendi kendinize bozmamaya dikkat edin! Kendinizi yalnız hissettiğinizde eve kapanıp, melankoli yapmak yerine tek başına bile olsanız dışarı çıkmayı ihmal etmeyin. 2017’de eve kapanmak kötü bir tercih olacaktır!

Aşk ve İlişkiler

Yılın ilk tutulması karşıt burcunuz aslanda gerçekleşecek. Bu da sizi biraz daha içinize kapanık, daha pasif hale sokabilir. Şimdi her pasif davranışın ucunda bir patlama gerçekleşir ya işte aman dikkat, patlamalardan fevri davranışlardan uzak durun! Bakın, kesinlikle uzak durun diyorum zira bu tutulma sizler için ağır ve yoğun geçecek zaten geçtiğimiz sene ilişkiler alanınında sınavlara tabi tutulup, kiminiz ilişkilerinize ara verdi bu sene de fevri davranışlarda bulunur yukarıda saydıklarım gibi davranışlar sergilerseniz artık sözün bittiği, bıçağın kemiğe dayandığı o yere gelirsiniz ve partneriniz “Ehh be yeter” diyerek pılını pırtını toparlar, öylece kala kalırsınız. Aman diyeyim Dikkat! Dikkat! Dikkat!

Ağustos ayında da sizin burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek işte bu tutulmayla birlikte ya tamam ya devam diyeceksiniz. Öncelikle tutku denen şeyi kavga ile karıştırmayın eğer siz de kavga etmenin üzerine sarılanlardan ve bunu tutuku zannedenlerdenseniz sağlıksız bir ilişkiyi zorluyorsunuz demektir ve bu tutulma size romantizm vermek yerine “eyvallah” çekecektir. Bekar olanlarınız için Ağustos ayı harika bir ay kesinlikle yalnız kalmayın ve bol bol sosyalleşerek flört etmeye bakın derim!

Kariyer ve Para

Aslında bu sene kariyer ya da maddi alanda ne bir yükselme ne de bir alçalma söz konusu değil. Hani ülke krizden ölecek olsa bile size bir şey olmayacak ya da ülkede herkes piyongo kazansa size bir şey çıkmayacak gibi bir durum söz konusu. Geçtiğimiz senee neyse bu sene de aynen devam edeceksiniz. Odak noktanız daha çok ilişkiler üzerine gerçekleşeceği için evren kariyer alanınında size dokunmamaya karar vermiş gibi görünüyor. Eylül ayı ve sonrasında maddi konularda minicik bir hareketlenme yaşayabilirsiniz ama güzel etkiler 2018 yılında gerçekleşecektir.

Sevgili kova burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

BALIKSevgili Balık burcu okurlarım hani geçtiğimiz sene Allah size yürü ya kulum der gibi oldu ya, işte bu sene tam olarak yürümeye başlayacağınızı müjdelemek istiyorum ama 2018 yılında adeta koşacağınızı söyleyebilirim. Şimdi hızla özetlemek gerekirse kariyerinize abanmış durumdasınız iki senedir, harika! Bu sene artık kariyerinizi yükseltmek için yardım almaya başlayacaksınız, kendinizi geliştirmek için strateji yapmayı öğrenebilirsiniz. Genel olarak bu sene kariyer alanında güçlenme, terfi gibi durumlar söz konusu. Güzel bir yıl sizleri bekliyor diyebilirim.

Aşk ve İlişkiler

Şubat ayında burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek, güzel de bir tutulma bu tutulmayla birlilte kendinize güveniniz yükselebilir. Daha konuşkan daha neşeli daha flörtöz bir tavır sergileyebilirsiniz. Bekar olanlarınız ise gözlerini dört açsın ışıklar sizin üzerinizdeyken, cazibeniz yüksekken Şubat ayını boş geçmemenizi tavsiye ederim. Bir ilişki başlaması muhtemel olabilir. İlişkisi olanlar ise biraz flört etmeyi özleyebilir, biraz özgürlüklerini isteyebilirler bu yüzden “acaba” sorusu ile mücadele etmek zorunda kalabilirler aman dikkat, eldeki bulgurun değerini bilip yolumuza ona göre devam etmekte fayda görüyorum. Ağustos ayında da bir tutulma gerçekleşecek, bu tutulma ile birlikte daha melankolik olabilirsiniz. Sevmeye sevilmeye ihtiyacınız artabilir, kedi yavrusu gibi savunmasız hissedebilirsiniz. Sanki dokunsalar ağlayacak modunda takılabilirsiniz. Bu aylarda kendinizi yalnız bırakmamanızda fayda görüyorum. Bol bol sosyalleşip yazın tadını çıkarmanızı öneririm.

Kariyer ve Para

Maddi anlamda Şubat ayı güzel geçecek ama Mart-Nisan ve Mayıs ayında biraz harcamalarınız artabilir, bu yüzden hesabınızı yaparken dikkatli davranmanızda fayda görüyorum. Neyi neye harcadığınızı bilmelisiniz, yoksa yılın ikinci yarısında biraz zorluk yaşayabilirsiniz.

Ağustos ayı kariyeriniz açısından özel ve önemli bir ay, evet çalıştınız bol bol şimdi karşılığını almaya sıra geldi. Zam almanız olası ama aldığınız zamdan daha çok alacağınız terfi sizi memnun edecek zira bu terfiden sonra gelmek istediğiniz yere yükselmeniz çok hızlı olacaktır. Bazılarını terfiyi iş değiştirmek ile yaşayabilieceksiniz, böyle bir durumla ağustos ayında karşılaşırsanız bu güzel fırsatı değerlendirmekten çekinmemelisiniz.

Sevgili balık burcu okurlarım, 2017 yılı bunca yaşadığınız yıl arasında en güzel yıl olmasını dilerim, yıldızlar ve galaksizler hep sizinle olsun. İyi yıllar!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol