Zodyaklı Cevapladı: “Hangi Burç Aşkı Nerede Bulur?”

Bütün arkadaşlarınıza, onunla yakınlaşmanın, ortak noktalarınızı keşfetmenin ne kadar zor olduğundan bahsediyorsanız, Zodyaklı bunun da reçetesini yazdı. İlgi alanına girmek istediğiniz kişi şehrin hangi noktasında takılıyorsa, rotanızı o tarafa çevirin. Aşkın tesadüfleri karşısında kayıtsız kalamayacaktır.

İşte Zodyaklı’nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri…

Koç ve Yükselen Koç nerelerde?

Koç burçları kendilerine küçük arkadaş grupları edinmekten keyif alırlar. Genelde küçük grupların alfaları Koç burçlarıdır. Zaten bu gruplarla egosundaki açlığı tatmin etmeye çalışır. Kendi küçük grubunu yönetirken rahat edebileceği alanları tercih ederler. Koç burçları genelde maço oldukları için, milli duyguları da yüksek olduğu için, fasıl tarzı, müzikli ortamlarda eğlenmeyi tercih ederler. Bir Koç burcuyla tanışmak isterseniz ya da bir Koç burcunun kalbini çalmak isterseniz onu nerede bulacağınızı biliyorsunuz. Şimdi hemen deniz kenarındaki salaş balıkçılara doğru rotanızı çevirebilirsiniz!

Haftanın tavsiyesi; uzun zamandır gündeminizden uzaklaşmış olan hukuksal sorunlar şu sıralar yeniden gündeme gelebilir. Bu konuyla ilgili keyfiniz kaçabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa nerelerde?

Boğa burçları kaliteye önem veren burçlardandır. İçkinin en pahalısını, yemeğin en güzelini ve aşkların da en özelini arayıp dururlar. Peki, bir Boğa burcunu uzaklarda mı aramamız gerekir? Aslında pek sayılmaz. Boğaları şehrin en kaliteli mekanlarında, en şık otellerin lobilerinde içkilerini yudumlarken görebilirsiniz. Bir Boğayı şehirde tek başına gezinirken de görebilirsiniz. Onların başkalarına ihtiyaçları yoktur. Kendi kendilerine şehri keşfedebilirler. Yalnızca birinin onlara el uzatması yeterli olacaktır. Peki, bu neden siz olmayasınız?

Haftanın tavsiyesi; şu sıralar kafanızda “biz olmak” kavramı iyice oturabilir. Bu etkiyle yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar bu etkiyle çocuk sahibi olmak isteyebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler nerelerde?

İkizler burcu belki de bu mekanlar konusunda en karmaşık, en ne yaptığı belli olmayan burç olabilir. Aslında bugün canı bir karaoke partisinde hunharca şarkı söylemek istiyor olabilir ama yarın o mekanı bir daha görmek bile istemeyebilir. İkizler burcu yeni şeyler denemeyi seven, yeni şeylere cesareti olan bir burçtur. İçkisinin yanında kalamarını yerken şaşırmazsınız da hemen sonra yanına reçelli ekmek istemesine anlam veremeyebilirsiniz. İkizler burcunun nereye ne şekilde gideceğini kestirmek biraz zor ama tek bir gerçek var, gecenin sonunda onu çorbacıda bulabilirsiniz!

Haftanın tavsiyesi; kendinizi bir başkasıymış gibi göstermeyin, bu davranışınız günün sonunda insanların sizden uzaklaşmasıyla sonlanabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç nerelerde?

Yengeç burçları evcimen insanlardan oluşur ve doğası gereği güvende olmak ister. Bunun için ev gibi ortamlar arar kendine. Bir şeye güvenmesi için de alışması gerekmektedir. Bunun için Yengeçler sürekli aynı yere gidebilirler. Bir mekanın majörü olabilirler. Yengeç burçları ile tanışmak için, güzel kahveler yapan, harika yemekler hazırlayan yerleri seçmeniz gerekebilir. Belki böyle yerlerde bir Yengeç bulamayacaksınız ama bir Yengeç burcunu nasıl yerlere götürebileceğinizi öğrenebilirsiniz!

Haftanın tavsiyesi; Dostlarınızla birlikte güzel vakit geçirmeye özen gösterin. Şu aralar dostlarınızın size ihtiyacı olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan nerelerde?

Aslan burçları kesinlikle canlı renklerin patladığı, büyük ışıklandırılmış mekanlarda olmayı severler. Şehrin en popüler mekanında yemek yiyen, en popüler mekanında eğlenen insanlardır. Uzaktaki masadan gelen yüksek kahkahalar bir Aslan burcuna aittir. Şampanyaların patladığı, insanların çılgınca dans ettiği yerler de Aslan burçlarının favori yerleridir. Bir Aslan burcunu bu tarz yerlere götürerek, etkiniz altına alabilirsiniz. Şehrin en seksi mekanlarını bulun ve o Aslanı kapın!

Haftanın tavsiyesi; bu aralar her şeyi yanlış anlayıp, aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Bu yüzden çevrenizdeki insanları dinlediğinize fazlasıyla emin olmaya özen göstermeye çalışmanız iyi olacaktır.

Başak ve Yükselen Başak nerelerde?

Başak burçları sabit fikirli insanlardan oluşur. Pek bir şeyi beğendikleri söylenemez. Başak burcu kişisini alıp Giza Piramitlerine götürün “Bu ne ya! Bu ne biçim yapı!” diye beğenmeyecek, eksikliklerini bulacak, konuyu uzaylılara kadar çıkarabilir. Bir insan neden Başak burcu insanını bile isteye bulmak ister? Şehrin en kusursuz bölgelerinde; çok yıldızlı, çok alkışlı, çok beğenilen yerlerde olurlar genellikle. Yalnız o mekanlarda olmasına rağmen yine de mekanı eleştirmekten geri kalmazlar.

Haftanın tavsiyesi; yeni iş imkanları, kendinizi kariyerinizde ispat etme sırası sizde! Bu sıralar gündem konunuz kariyer odaklı olabilir!

Terazi ve Yükselen Terazi nerelerde?

Terazi burçları doğayla iç içe olmaktan keyif alan insanlardır. Belki onları yaz kış parklarda köpeklerini gezdirirken göremezsiniz ama şehirdeki en otantik, en enteresan yerleri keşfederken bulabilirsiniz. Terazi burçları tabiri caizse, kendi şehirlerinde turist gibi dolaşabilirler. Belki bir arkeoloji müzesinde, belki Topkapı Sarayı’nda belki de Galata’da bulabilirsiniz. Bu insanlar kendi şehirlerinde birer yabancı gibi keşfe çıkmışlardır. Siz de bir yabancı olduğunuza göre, izin verin sizi de keşfetsin!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendi davranışlarınızı gözden geçirebilir, iç dünyanızda ufak sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep nerelerde?

Ve şehrin en seksi burcunun nerelerde dolaştığını aramaya başlayabiliriz. Bu çılgın ama seksi insanlar şehrin sanat kokan semtlerinde takılmayı severler. Özellikle yabancılarla birlikte enteresan müziklerin çaldığı enteresan yerlerde dans etmeyi tercih edebilirler. Belki akşam üstü seanslarında sinemaya girerken onları bulabilirsiniz. Fakat kendinizi AVM’lerle kısıtlamayın, bu insanlar küçük semtlerindeki sinemalara gideceklerdir. Civarlarındaki minik kahvecide dinlenip, kitaplarını okurken yakalayabilirsiniz.

Haftanın tavsiyesi; bu hafta çalışma hayatınızdaki yoğun tempodan fazla bunalabilirsiniz, bunun çalışmalarınıza zarar vermemesi için ufak esler veya tatlı bir masajla kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay nerelerde?

Herkesi mekanlarda içki içerken, dans ederken bulabilirsiniz. Fakat Yay burçlarını bunların dışında bir yerde tutmaya hazır olun. Onları bienallerde, tiyatrolarda, sergilerde bulabilirsiniz. Yay burçlarını koleksiyoncuları dolaşırken de bulabilirsiniz. Onlar daha evvel bu dünyada yaşamış insanların hikayelerini arıyor olabilirler. Arayışları yaşanmışlıklardır. Şimdi siz de şehrin haritasını alıp, şehirdeki müzeleri dolaşmaya hazırlanın. Çünkü günün sonunda yaşanmışlıkların başlangıcını bulacak olabilirsiniz.

Haftanın tavsiyesi; bu hafta mide ile ilgili sorunlarınıza dikkat etmenizde fayda var. Belki biraz detox ile kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak nerelerde?

Oğlak burçları genellikle hayatlarını çalışarak geçirirler. Çalışmaya aşık başka bir burç daha yok bu dünyada. Adeta dünyayı kendileri kurtaracak gibi çalışır Oğlaklar! Elbette bu kadar çalışan bir burcu bulup bulabileceğiniz tek yer hava limanlarıdır. Muhtemelen elinde laptop çantası ile uçağa binmek üzere hazırlanıyordur. Kim bilir belki de bu seyahatlerin sonunda aşk gezegenine gitmek de vardır. Siz en iyisi Oğlakları bulmak için bol bol uçak bileti alın!

Haftanın tavsiyesi; geçmiş ilişkileriniz gündeme gelebilir, artık geçmişle bağınızı koparmaya karar verebilirsiniz. Tebrikler!

Kova ve Yükselen Kova nerelerde?

Kova insanlarının milli duyguları çok yüksektir. Onlar gündemi takip eder, ülkede olup bitenleri inceler, haberleri izler ve sonra bunlara seyirci kalamayacaklarına karar verirler. Gösteriler, eylemler, protestolar; festivaller, açık alanlar… Kova burçlarını kapalı mekanlara sokamazsınız, onlar için eğlence dört duvarın arasında dans etmek değildir! Onlar için dört duvardan ancak hapishane olabilir! Festival alanlarına atın kendinizi ve o devrimci insan kişisini bulup, birlikte memleket türküleri haykırın!

Haftanın tavsiyesi; ilişkilerinizde yanıltıcı bir dönem geçiriyor olabilirsiniz. Lütfen emin olmadan hayaller kurmamaya, kendinizi kaptırmamaya dikkat edin!

Balık ve Yükselen Balık nerelerde?

Balık burçları hayaller gemisine binip bu gezegenden uzaklaşalı milyarlarca yıl geçti. Balık burçları genellikle ve çoğunlukla vakitlerini ya spor yaparak ya da bu dünyadan kendilerini uzaklaştıracak şeylerle uğraşarak geçirebilirler. Parklara gidin, orman yürüyüşlerinde Balık burçları ile karşılaşabilirsiniz. Bir iskele üzerinde yoga yapan kişiyi görürseniz bilin ki o bir Balık burcudur. Alın onu ve Tibetli Budist rahipler gibi düşünerek aşk yaşayın.

Haftanın tavsiyesi; eğer tatil yapmadıysanız bu hafta sonunda kendinize minik bir es vermelisiniz. Zira stres seviyeniz yükseldikçe çevrenizdeki insanlara karşı kırıcı olabilirsiniz.

Aşkı bulmak için doğru olan bir diğer adres de burası!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol