Zodyaklı yazdı: “Bana Burcunu Söyle, Sana Sevgilini Söyleyeyim”

Sevgilinizin ya da hoşlandığınız kişinin burcunu biliyorsunuz, peki o burca göre nasıl biri olduğu hakkında fikriniz var mı? Zodyaklı, imdadınıza yetişti, işte yorumları…

Sevgilim Koç ve Yükselen Koç

KOCKoç burcu ile bir ilişki, sörf yapmaya, paraşütle atlamaya benzer. Ölüp ölmeyeceğinizin garantisi yoktur ama eğleneceğinizin garantisi vardır. Farklı deneyimlere şimdiden açık olun, size hak ettiğiniz sevgiyi göstermekten çekinmeyecektir. Çünkü ilk olmaktan ve iz bırakmaktan en keyif alan burç; Koç! Eğer sizden hoşlanıyorsa pek bir şey yapmanıza gerek yoktur, zira siz “Beni niye aramıyor?” diye bile düşünmeden, sizi çoktan aramış olacaktır. Tabii ki bahsettiğimiz burç Koç olunca, güven kelimesi akıllarda soru işareti yaratıyor. Kendini harikalar lordu zanneden biri ile ömrün geçip geçmeyeceği ise bir diğer soru işareti. Her şeyin en doğrusunu Koçlar bilir ve bunu da duymak ister. Eğer bir Koç ile sevgili olmak üzereyseniz, bunu sık sık duymak isteyecektir.
Peki, bir Koç tartışmalarda nasıldır? Bir ilişkinin tuzu biberi olan tartışmalarda Koç tam bir laf salatası şefi kesilir. Sorunları çözmekten çok laf kalabalığı yapan birine hazırlıklı olun. Bu kadar olumsuzluktan sonra bir Koç ile sevgili olmaya korkmaya da gerek yok çünkü Koçlar her ne kadar küçük dağların yaratıcısı olduklarına inanmış olsalar da, onları yönetmenin de oldukça kolay bir yolu var. Koçun bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini boşaltacağı bir alan bulmanız gerekir, belki seks hayatınızda her gün değişiklik yaparak onun kafasını karıştırabilmek sizinle uğraşmasını engelleyecektir. Belki de öfkesini boşaltacağı bir spor dalına yönlendirerek, kafanızı dinleyebilirsiniz. Ona bir alan açın, o alanda sizin olmadığınıza emin olsun, bu evin içerisinde sadece kendisine ait bir çalışma odası olabilir, o odayı kendinize yasakladığınızda onun aksi yüzü ile karşılaşma olasılığınızı da oldukça düşürmüş olduğunuzu göreceksiniz.

Haftanın tavsiyesi; kırılmaktan korkmayın! Belki bu endişeniz yüzünden kırılmıyorsunuz ama defalarca eğilip bükülüyorsunuz! Karşınıza çıkan fırsatları bu anlamsız korkuyla kaçırmayın!

Sevgilim Boğa ve Yükselen Boğa

BOGAÖncelikle tebrikler, güzelliğinizle içinizden geldiği gibi övünebilirsiniz. Bir Boğa için estetik her şeyin başında gelir. Boğa burçları etraflarında güzellikler görmek isterler. Güzel bir ev, güzel bir araba, güzel yerlerde yenilen güzel yemekler bütün bunların hepsi için de güzel paralar kazanıyor olmamız gerekir. Kendini geliştirmiş bir Boğa bu parayı kendisi kazanmak için çalışacak,  neredeyse canını dişine takacaktır fakat rahatına alışkın bir Boğa için şimdiden harcamalarınızı iki kişilik düşünmeye başlayabilirsiniz. Tebrikler! Parayı harcamaktan çekinmeyen bir sevgiliniz oldu! Kendi hayatını kazanan bir Boğa, kazancını sizinle paylaşmaktan çekinmeyecek, size oldukça cömert davranacaktır. Maddi dünyada yaşadığınız bu tutku dolu aşkta pinti biriyseniz vaktinizi Boğa burçları ile harcamanıza gerek yoktur, çünkü bu maddi dünya onun maneviyatını da besliyor. Boğalar için güven duymak, güvenli bir yaşam kurmak oldukça önemlidir. Bir Boğa ile birlikteyseniz onun evlenmek isteyeceğini, aile olmak için yaratıldığını hatırlamanızda fayda var. Karşınızda uzun soluklu ilişkilerin insanı durmaktadır! Sadık bir Boğa burcunun belki de en kritik özelliği cinsellikte aradığı tutku olsa gerek. Sorular sormayı bir kenara bırakıp, onun tutku dolu cinsel hayatında yer almaya çalışın, gözlemleyip nelerden hoşlanabileceğini keşfedin. Eğer çekingen bir insansanız işiniz zor, Boğanın çekingen insanlarla harcayacak vakti pek yoktur,  zira kendisi tutku dağının zirvesine yerleşmenin hayali ile yanıp tutuşmaktadır.

Haftanın tavsiyesi; partnerinizle ilgili sorunlarınızı çözmek için üçüncü kişilere başvurmamalısınız! Bu sorunları dallandırıp budaklandırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.

Sevgilim İkizler ve Yükselen İkizler

IKIZLERHayat İkizlerle gerçekten zor! Eğer hayatınızın bir döneminde iki kişiyi aynı anda idare edebildiyseniz ve bu konuda üstün yetenekleriniz varsa, İkizler ile sevgili olmaktan korkmanıza gerek yoktur. İkizler burcu ile birliktelik demek avucunuzda canlı bir balığı susuz canlı tutmaya çalışmanız demekle aynıdır, biraz sıkarsanız avucunuzdan sonsuzluğa öylece kayıp gidişini izleyebilirsiniz. İkizler burcunu içi boş romantizmle etkilemeye çalışmak ahmaklıktan ibarettir, birkaç adım uzaklaşıp sevdiğiniz, aşık olduğunuz İkizler burcuna öylece bakın. İçinde gizlediği derin yaraların üzerini kahkahalarla kapamaya çalışan ufak çocuğu görebildiniz mi? Sizin işiniz o çocuğa yakınlaşmakta. Bırakın şimdi süslü sözleri, saçma sapan romantizmi, bir çocuğun en çok ihtiyaç duyacağı şeye odaklanın. Belki biraz şefkat, biraz samimi gösterilmiş sevgi, ikiye ayrılmış bir ruhu bir araya getirmeye yetecektir. Yalnız dikkat! Ne yaptığınızı çözdüğü an, sizden hızla uzaklaşması mümkündür. İkizlerin en derin sırlarını öğrenmek, bu farklı kişiliği çözmekse gayeniz, gerçekten sinsi olmanız gerekmektedir.
İkizler burcunun karmaşık dünyasının büyüsüne kapılmış gidiyorken, kendinizi mi kaybettiniz? Onun  neyi, niye yaptığını anlamak yerine atomu parçalamanın daha kolay olduğunu mu düşünüyorsunuz? O halde öncelikle sakin olup bir iki adım daha uzaklaşarak karşınızda sürekli konuşan sevgilinize öylece bir bakın. Tebrikler, sizi dinlemediğinizi öğrendiniz. Bunun size özel bir şey olduğunu düşünüyorsanız, üzülmeyin çünkü az önce atomu da parçalamanın daha kolay olduğuna ikna olmuştunuz. İkizler burcu kimselerin genelde karşılarındaki insanları dinlemedikleri doğrudur, fakat gerçekte olan dinlemedikleri değil de duymadıklarıdır. Eğer kendinizi dinletmek istiyorsanız, onun ilgisini çekecek cümleler kurmalısınız, onun ilgisini de ancak onun anlattıkları çekecektir. Bu durumda yapmanız gereken o konuşurken, anlattıklarıyla ilgili gibi görünen fakat sorununuza odaklı sorular sorarak iletişim kurmaktır.

Haftanın tavsiyesi; bazen karar verme mecburiyetinde kalabiliriz. Böyle zamanlarda kararsız davranmak yerine aklınıza gelen ilk seçeneği değerlendirmeniz gerekebilir.

Sevgilim Yengeç ve Yükselen Yengeç

YENGECAlt tarafı onu aramayı unuttunuz ve bunu dünyanın sonu gibi algılayıp küstü mü? Tebrikler, sevgiliniz tipik bir Yengeç burcu. Bir insanı anlamak için onun gibi düşünmek gerekir, bu satırları okuduğunuza göre sevgilinizi anlamakta zorluk çekmektesinizdir. O halde buyurun sizi Yengeç burcunun karmaşık zihninde bir yolculuğa çıkaralım. Öncelikle duygusal bir sevgiliniz olduğu için kısmen şanslısınız, fakat hemen belirtmek isterim ki, duygusal Yengeçler size romantik yemekler, mum ışıkları, kemancılarla gelmez. Romantizm ile duygusallık bambaşka kavramlardır, sizin sevgilinizin romantizmle uzaktan yakından alakası yok, o yalnızca duygusallık denizinde boğulmak üzere olan hassas bir kişilik. İlk tanıştığınızda ne kadar ukala görünüyordu oysa değil mi? Kendini beğenmiş, küçük dağları kendinin yarattığına inanan, sizi görmezden gelen biriyken, şimdi sürekli mızmızlanan, sürekli alınganlık yapan bambaşka biri karşınızda. Aslında o hiçbir zaman değişmedi, siz ilk başta tanıştığınız insanın ne kadar çekingen, ne kadar temkinli olduğunu göremediniz. O sandığınız kendini beğenmişlik, ukala gibi görünen hareketlerin altında görünmez bir güven duvarı bulunmaktaydı, siz yalnızca o güven duvarını aşabilip gerçek Yengeçle tanıştınız o kadar. Peki bu anlam veremediğiniz, sizi çıldırtan alınganlıklardan nasıl kurtulacaksınız? Açık açık konuşmak mı, yoksa karşınızdakinin sonraki hamlesini tahmin etmek mi? Şimdi bir Yengeç gibi düşünün, güvenmenin artık sizin için önemli olduğunu öğrendiniz. O halde onu aramayı unutma ihtimalinizi düşünerek, yoğun olduğunuz günlerde onu rahatlatın, sizi rahatça arayabileceğinin garantisini verin. O daha alınganlık göstermeden sorunu ortadan kaldırabilme gücünüz varken, sorunla boğuşmak için çaba göstermeyin.

Haftanın tavsiyesi; ilk adımı atmaktan çekinmemelisiniz. Bazen kendimizi fark ettirmek için sesimizi yükseltmek zorunda kalabiliriz. Yüksek sesle “buradayım” demenin faydasını görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Sevgilim Aslan ve Yükselen Aslan

ASLANHarika biriyle tanıştınız, aynı filmleri seviyorsunuz, aynı müzikleri dinliyorsunuz, aman tanrım o da nesi aynı gökyüzünün sonsuzluğunda kaybolurken aynı yıldıza mı bakıyorsunuz? Hemen burcunu sordunuz ve en şen kahkahasıyla “Aslan!” dedi. Beyniniz Aslan burcu ile ilgili bildiklerini bir makine gibi gözden geçirdi ve ona iltifat üzerine iltifat yağdırmaya başladınız, en güzel kokuları alıp, en şık lokantalara götürdünüz. Arkanıza yaslanıp rahatladınız.  Birkaç gün sonra karşınızda kaprisli, mutsuz, huysuz sürekli sorun çıkaran çekilmez birine dönüştüğünü görmenizle rahatınız bozuldu mu? Tebrikler, Aslan burcunun yörüngesine girmiş bulunmaktasınızdır. İltifatları, hediyeleri kim sevmez halbuki ama karşınızda bir Aslan varsa, kapris üstüne kapris çekebilirsiniz. Aydınlanma için Aslan burcunun şaşalı kalbine doğru derin bir yolculuğa hazır mısınız? Aslan burçları iflah olmaz bir romantiktir fakat aynı zamanda sıra dışı olana sahip olmak isterler. Siz mum ışığı altında bir şişe şarap açarken o çoktan evrenin sonundaki restoranda kendisini bekleyen hayatının aşkını düşlemektedir.
Düşünelim bakalım biz ne yapıyormuşuz, o ne anlıyormuş. Karşınızda sanatçı ruhlu, eğlenmeyi seven, hislerini uçlarda yaşayan biri var. Bu öyle biri ki, kendine gerçekten hayran biri. Peki şimdi düğümü çözmeye başlıyoruz, kendine hayran biri nasıl birine aşık olur? “Kendine” cevabı verdiyseniz, kolaya kaçtınız demektir. Kendine hayran biri, yine kendi yarattığı birine aşık olur. Kendi hayalinde yarattığı bir imgeye aşık birinin karşısında saatlerce kendinizin ne kadar harika bir sevgili olabileceğini anlattınız, iltifatlarla gösterdiniz, hediyelerle ispatladınız ama olmadı mı? Filmi başa saralım mı?  Harika biriyle tanıştınız, aynı filmleri seviyorsunuz, aynı müzikleri dinliyorsunuz, aman tanrım o da nesi aynı gökyüzünün sonsuzluğunda kaybolurken aynı yıldıza mı bakıyorsunuz? Hemen burcunu sordunuz ve en şen kahkahasıyla “Aslan!” dedi. Ona tanışmanızın altındaki kadere, birlikte olmanızın tesadüf olmadığına ikna edin. Kendinizi çok anlatmayın, kendinizi anlattığınızda beyni otomatik olarak kafasında yarattığı ile kıyaslamaya geçecektir. Fakat onun sizi keşfetmesine izin verirseniz, siz de onu keşfetmeyi denerseniz filmin sonunda “Bizim tanışmamız kader!” dediğini duyacaksınız.

Haftanın tavsiyesi; çözülmesi zor görünen olaylar ya da konular karşısında saplantı yapmamanızı öneririm. Böyle zamanlarda dikkatinizi hızla sizi keyiflendirecek insanlara, konulara çevirmelisiniz.

Sevgilim Başak ve Yükselen Başak

BASAKNihayet aradığınız aşkı buldunuz, nazik, kibar, eğlenceli biri. Kesinlikle evleneceğiniz kişi, hayallerinizin aşkı! Bir de az konuşsa, az eleştirse, biraz memnun olsa ne güzel olur değil mi? Bazen “Yeter!” diye haykırmak istiyorsunuz. “Yeter artık, yarım saat sonra yıkansa bulaşıklar dünya durmaz!” Zaten sizi nasıl ağına düşürdü anlamadınız, her işi siz yapıyorsunuz ama nasıl oluyorsa “Düzenli, titiz” olan o oluyor. Bıktınız artık ve çok haklısınız. Gerçekten haklı mısınız? Elbette değilsiniz, siz bir Başak burcu ile birliktesiniz. Sizin hayatınıza saygı duyan, sorunlarınızı çözmekten keyif alan biriyle birliktesiniz. Sizden tek istediği saygı ve kurallar çerçevesinde yaşamak.
Şimdi bir daha düşünün planlarına sadık olan, verdiği sözleri tutma titizliği gösteren, sizin kişisel alanınızı dağıtmayan birinin yanında sizce de biraz fazla rahat davranmıyor musunuz? Kesinlikle rahat da davranmalısınız,  belki de sorun karşınızdakinin rahat davranamıyor olmasıdır. Mesela onun kişisel alanında onun düzenine uyum sağlayarak onu rahatlatabilirsiniz, onun işlerine yardımcı olarak eğlenmesi için zaman yaratabilirsiniz. Belki de onun baktığı şekilde dünyaya bakıp, gördüğü kusurları keşfedip ona kusurların arkasındaki güzellikleri göstererek rahatlatabilirsiniz. Başak gergin bir burçtur, fakat onu gevşetmek oldukça kolaydır.

Haftanın tavsiyesi; kendinize güvendiğiniz konularda mütevazi olmaya dikkat ederseniz, daha rahat kontrolü ele alabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

Sevgilim Terazi ve Yükselen Terazi

TERAZIHarika sevgiliniz yeni bir güne uyandı, kahvesini yudumlayarak hazırlanmaya başladı. Biraz kendini halsiz hissetse de işe gitmek zorunda olduğunun farkında, hem işler de epey birikmiş durumda. Ofise geldiğinde bir avuç batmış işi toparlamak zorunda olduğunu gördü. Temizlik için gelen kadın sevgilinizin masasını temizlemeyi unutmuş, arka arkaya arayan sinirli müşterileri sakinleştirdikten hemen sonra sizin sıcacık sesiniz ile günü yarılamıştı. Gün boyunca neredeyse her şeyi idare eden sevgilinize akşam ne yapmak istediğini sorduğunuz ve cevap beklemeye başladınız. Cevabınızı ben vereyim, birkaç hafta daha böyle devam ederseniz “Olmuyor, arkadaş kalalım” cümlesini duymanız mümkündür.
Karşınızda her şeyi idare eden,  “Aman tadımız kaçmasın!” diyerek sineye çeken birine ne yapmak istediğini sorduğunuz anda, size “Sen bilirsin.” cevabını vererek sizi de idare edecektir. Siz de onun rutini haline gelecek ve her rutin gibi sıkıcı bir şeye dönüşeceksiniz.
Filmi başa sarıp, bir Terazi burcunun kullanma kılavuzuna bakmaya hazır mısınız? Sosyal medya hesaplarından yaptığınız kısa bir araştırma sonrasında sevdiği tarz filmleri tespit ettiğimize göre soru şeklimizi “Akşam ne yapmak istersin?” şeklinden değiştirip, “Akşam şu filme gitmek ister misin?” haline getirelim. Herkesi mutlu etmek için beynini sürekli çalıştırmak zorunda kalan bu insanın karar vermesini kolaylaştırdığımız da, hayatını da kolaylaştırmış olduğumuzu unutmayalım. Aksi taktirde “Benim yerime de her şeyi düşünen bir sevgilim var!” dediğiniz sevgiliniz artık olmayabilir.

Haftanın tavsiyesi; şu sıralar aşık olmanız için evren her koşulu hazırlıyor. Biraz kafanızı işlerinizden kaldırıp çevrenize bir göz atabilirsiniz.

Sevgilim Akrep ve Yükselen Akrep

AKREPGerçekten çok seksi değil mi? Saçları, bakışları, yanınızdan yürüse yüreğiniz hoplatacak kadar harikulade. Üstelik kızdığında daha seksi görünüyor, sahi niye kızmıştı size? Sabahtan beri niye kavga ediyordunuz? Hatırlamıyorsanız korkmayın, çünkü aslında sizinle kavga etmiyor sizinle iletişim kurmaya çalışıyor. Bazı insanlar saçma sapan espriler yaparak iletişim kurar, bazı insanlar yalnızca dedikodu yaparak. Akrep burçları ise kavga ederek iletişim kurmaktadırlar, otobüs şoförüyle, şef garsonla, berberle, spor salonunda resepsiyondaki kızcağızla… Korkarım ki, ölüm meleği geldiğinde onunla da alevli bir tartışmaya girmekten çekinmeyeceklerdir.
İletişim şeklinin, ateşli bir tartışma gibi algılanmasının sebebi, insanlarla konuşurken sesini yükseltmesi ve agresif tavır takınmasıdır. Kendisine sorsanız haklı, hem bir dakika bu ülkede derdini anlatmak ne zamandan beri yasaklandı? Peki ne yapacaksınız, bu öfke dolu, her an patlamaya hazır insanla her gün kavga mı edeceksiniz? En güzeli onu kışkırtmamak; karşınızda gerçekten tutkulu, gerçekten ateşli, gerçekten kıskanç bir insan bulunuyor. İnsanlar kendilerini güvensiz hissettikleri anda hırçınlaşırlar, ona size güvenebileceğini hissettirin. Size güvenmeye başladığında sizi kaybetmemek için tartışmalarını en aza indirmekten çekinmeyecektir.

Haftanın tavsiyesi; karşınızdaki insana güçlü görünmek için yumruklarınızı sıktıkça avuçlarınızı kanattığınızı fark etmelisiniz. Belki içinizden geldiği gibi davransanız karşınızdaki insan ellerinizden tutacaktır!

Sevgilim Yay ve Yükselen Yay

YAYSanırım şu astroloji alemindeki en şanslı insanlardan biri sizsiniz. Yay burçları ile ilişki yürütmek oldukça kolaydır. Eğer ciddi sorunlarınız varsa, size karşı soğuk, kötü, kaba davranan bir partnere sahipseniz, partnerinizin burcu ya Yay değildir ya da size aşık değildir.
Yay burçları ilişkide ilgili,  sevecen, samimi ve tutkuludur. Belki sabırlı davranmayı, beklemeyi ve kendisini nadasa bırakmayı öğrenebilse mükemmel kadın-erkek olabilecekken, sabırsız davranışları ile sizi korkutması mümkündür. Henüz ne olduğunu anlamadan kendinizi bir ilişkinin içinde, bir evliliğin ortasında, bir boşanmanın arifesinde bulabilirsiniz. Sabırsızlığı tamamen heyecanıyla alakalıdır, sahip olma arzusuna yenik düşmüş bir Yayı, yerinde tutmanızın neredeyse imkanı yoktur. Eğer sizi istiyorsa, size sahip olmak için elinden geleni yapacaktır. Belki de bu kadar net düşünen birine karşı yuvarlak cümleler kurmaktan çekinmeniz gerekmektedir. Muhtemelen sizin kurduğunuz yuvarlak cümleler, onun kafasının içinde anlamsız birkaç harfin bir araya geldiğinde oluşturacağı ses gibi yankılanacaktır.
Karşınızda size inanmak için can atan biri var, sizi sorgulamasının nedeni size duyduğu inançtır. İnanç ve felsefenin de özünde sorgulamak vardır.

Haftanın tavsiyesi; hayat bazen bizi kötü olmaya zorlayabilir. Sizin gibi iyiliğe, iyimserliğe değer yükleyen insanları bile buna zorlayabilir. Fakat böyle zamanlarda kendinize acımasızca davranmanızın da kendi kendinize yaptığınız kötülük olduğunu unutmamalısınız.

Sevgilim Oğlak ve Yükselen Oğlak

OGLAKOlgunlaşmış bir oğlak burcu ile birlikteliğiniz varsa, epey şanslı olduğunuzu söyleyebilirim. Muhakkak ki tek sıkıntınız maddi konularda olacaktır. Oğlak burcu için para harcamak neredeyse bir işkencedir. Aslında cimri oldukları söylense de, aksine cömert oldukları ortadadır. Tek bir anahtar kelime vardır, o da “ihtiyaç”. Eğer ihtiyacınız yoksa para harcamak bir Oğlak için gereksiz ve anlamsızdır. Siz de para saçmayı çok seviyorsanız uyuşmazlığınız burada başlayabilir. O yüzden hemen harcamalarınızı ayırıp, para konusunda muhatap olmayı kesin ve ilişkinizin tadını çıkarın.
Genç oğlaklara gelince iş değişir, genç oğlaklarla problemleriniz paradan daha ileri seviyededir. Olgunlaşmamış bir oğlak, kendini ispatlamak ister. Hemen işinin patronu, hemen güç sahibi, hemen önemli biri haline dönüşmek ister. Fakat öğrenmesi gereken çok şey olduğunu öğrenmekte gecikmiştir. Henüz genç yaşlarında kendine dev aynasında gören Oğlaklar, ancak olgunlaştıkları dönemde mütevaziliğin büyüsünü yaşarlar.

Haftanın tavsiyesi; şu sıralar sorunlar, sorunlu insanlarla karşılaşmaktan kaçınabilirsiniz. Elinizden geldiğince neşeli insanlarla bir arada bulunmaya özen göstermelisiniz. Enerjinizi düşürmelerine izin vermeyin.

Sevgilim Kova ve Yükselen Kova

KOVAEyvah ki ne eyvah! Her gün kendinize nerede hata yaptığınızı, neyi yanlış yaptığınızı sormaya hazır mısınız? Bir sabah uyanıyorsunuz ve harika Kova eşiniz, pencerenin karşısında dikilmiş pür dikkat dışarıyı izlemekte. Dışarıdaki güneş tembel bir pandayı bile yerinden kaldırıp dans ettirecek güzellikte de olsa, sizin Kova eşinizin suratı sirke satıyor. “Neyin var?” “Ne oldu?” “Kıyamet mi kopuyor?” “Annen, annene mi bir şey oldu?” Sizi çileden çıkaran bu anlaşılmazlığın altında dram arayarak asıl hatayı siz yapıyorsunuz. Kova partneriniz muhtemelen daha önce aklına takılan bir elektronik eşyayı nereden alacağını, savaş çıkmış ciddiyeti ile düşünmektedir.
Sorgulamayı artık kesin ve güneşin keyfini çıkarın. Çünkü birazdan fırtına çıktığında Kova eşiniz, sokağa çıkıp yağmur altında arınmak isteyecek. En iyisi sıcak bir duş alırken ondan olabildiğince uzakta kalmaktır. Peki, niye ne istediğini anlayamıyorsunuz? Çünkü aramızda kalsın ne istediği konusunda eminim kendilerinin de bir fikri yoktur. Belki gitmek, belki kalmak, belki de uçmak istiyordur. O kafatasını açıp, beynini incelemediğimiz sürece de bilemeyeceğiz. En iyisi sorgulamayın, kafasından geçenler onun olsun. Bu anlamsızca başlayan tartışma, kıskançlık krizleri ile sonlanmadan sorgulamayı kesip hayatınıza devam edin.

Haftanın tavsiyesi; hızlı hayatınıza bu aralar ara verebilirsiniz. Belki biraz kendinizi dinlemek size iyi gelebilir. Yapabiliyorsanız şu sıralar kendinizi irdeleyip, farkındalığınızı arttırabilirsiniz.

Sevgilim Balık ve Yükselen Balık

BALIK“Beni dinlemiyor, beni anlamıyor!” en sık kurduğunuz cümle mi? Aslında sizi dinliyor ve sizi anlıyor. Şöyle düşünün Balık burcu partneriniz zamanında uzaylılar tarafından kaçırılıp, itinayla her birinin kulak zarına çip takıldı. Bu çip sizin konuştuğunuz dili, uzaylıcaya çevirip partnerinizin beynine kodlamaktadır. Partneriniz size cevap verirken, uzaylıca düşündüğü için söylediklerini anlamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz.
Balık burcu gerçekten oldukça zor insanlardır, kadını nispeten ama erkeğine denk geldiniz mi, sabır kursuna yazılmanızı tavsiye ederim. Güzel bir günde sevginiz pekişmiş, akşam sinemaya gitmek için sözleşmişken, Balık partneriniz fikrini çoktan değiştirmiş olabilir. Evet, haklısınız keşke bundan sizin de haberiniz olsaydı ama size fikrinin değiştiğini söylemeyi unuttu bile! Geçmiş olsun, güzel bir kavgaya hazırlanmaya başlayabilirsiniz. Fakat şanslısınız, Balık burçları yönetilmeye açık burçlardır, kolay etkilenirler ve etki alanınıza bir kere aldınız mı, bingo avucunuzun içindedir.  Belki de planladığınız saatten birkaç saat önce arayıp teyit edebilir, ona yapması gereken işleri hatırlatarak hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Karşılığında alacağınız sadakat ve tutku dolu bir aşka değer mi? Denenebilir…

Haftanın tavsiyesi; şu sıralar ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, farkında olmadan platonik hisleriniz karşılığını bulabilir. Fakat bu ilişkilerinizin yasak, yanlış olmadığına emin olmanızda fayda var!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol