Zodyaklı yazdı: “Hangi Burç Nasıl Tavlanır?”

Aşkın nerede, ne zaman kapınızı çalacağı muamma, siz siz olun her zaman hazırlıklı olup, bu sıcak yaz günlerinden gönlünüzü kaptırdığınız tatlı sevgiliyi başkalarına kaptırmayın. Peki, nasıl olacak da karşısında heyecandan dilinizin tutulduğu tatlı mı tatlı sevgili adayınızın hassas noktasına dokunacaksınız? Onu kendinize nasıl deli divane aşık edeceksiniz?

İşte Zodyaklı’nın bu haftaki aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri:

Koç ve Yükselen Koç’u Tavlamak İçin Tüyolar

kocburcuÖncelikle kendimizi kandırmayalım, karşımızda bir Koç burcu var. Sizi sevmesi için sizin ondan daha iyi olmanıza gerek yok! Kendisinden daha iyi, statüsü daha yüksekte birini gördüğü zaman rahatsız olacağını bilmeniz gerekiyor. Aslında ezik bir burç değildir, sadece kendini güvende hissetmeyeceği için sizden ışık hızıyla kaçma olasılığı yüksektir. Yaşam standartlarınız ondan yüksekteyse bunu ona çaktırmamanız gerekebilir.

Gününün çoğunu çalışarak, dünyevi işlere boğularak geçiren Koç burcunu heyecanlandırmak için onu bildiği dünyadan uzaklara götürebilirsiniz. Ona fantastik, kurgu filmler; kitaplar önererek şaşırtabilirsiniz.

Her ne kadar karşınızda kadını erkeği fark etmeksizin yontulmamış odun gibi sırıtan biri dursa da, içinde iflah olmaz bir romantik barındırdığını bilmeniz gerekir. Ondan romantizm bekliyorsanız öncelikle onu romantizm denizinde bir serüvene çıkarabilirsiniz. Romantik davranışlar göstermekten çekinmeyin, biraz direnecek fakat sonra iğrenç romantikliklerle sizi romantizmden soğutacaktır.

Koçlara haftanın tavsiyesi; bu hafta özellikle yakın çevrenizdeki insanlara karşı hassas olabilirsiniz. Onlar da istemeden sizi yaralayıp incitebilirler. Hassas olmamakta fayda vardır.

Boğa ve Yükselen Boğa’yı Tavlamak İçin Tüyolar

bogaburcuÖncelikle tebrikler, Zodyak dünyasındaki en zor burçlardan bir tanesini tercih ettiğiniz için tebrik ediyorum sizi ve sormak istiyorum, emin misin? Boğa burçlarını klasik bir biçimde yedirip, içirip, güzel yerlere götürdükten sonra ufak ufak huzursuzlandığını, sanki karnında kurt varmış gibi hareketlendiğini fark etmişsinizdir.

Hemen söylemek istiyorum, kalıbımı basarım ki Kleopatra’nın burcu Boğaydı! Arkadaşlar, bu insanlar kendilerine köle arıyorlar. Ona göre davranmanız, her şeyinizi sınırsızca kendilerine sunmanız gerekmektedir. Ona göklerin efendisi gibi davranmayın, ona evrenin sahibi gibi davranın! Yalnız aman aynı şeyi cinsel hayatınızda sürdürmeyin, kelebekleri kafasında uçuştururken sevişmeye kalkışırsanız, sizi üzerinizden hızla atacaktır! Yatakta ona efendinin kim olduğunu göstermekten çekinmezseniz kolayca avucunuzun içine alabilirsiniz ve tebrikler, avucunuzun içine bir kez aldıysanız, dilediğiniz kadar sıkabilirsiniz!

Boğalara haftanın tavsiyesi; bu hafta harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Beklemediğiniz ödemelerle sarsılabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler’i Tavlamak İçin Tüyolar

ikizlerburcuİkizler burcunu tavlamak karışık bir iş olacaktır. Şöyle ki; şimdi astrologlar İkizler şöyle böyle derler, sonra o İkizler sizi yalancı çıkartır gibi farklı davranışlar sergilerler. Dengesiz burcun teki sonuçta, ben A derim, adam B ister, yalancı çıkmak istemem açıkçası!

Öncelikle altın bir kuralınız var, bu burcu elde etmek istiyorsanız ilginizi ondan uzaklaştırmamalısınız. Çünkü bu insanlar, siz uzaklaştığınız an kendi diğer yarılarıyla baş başa kalacaklardır. Açıkçası İkizler burcunun öteki yarısı memnuniyetsiz, eleştirel, kimseyi beğenmeyen bir Başak burcudur!

Atla deve istemeyen bu burca yapacağınız şey çok basit, ilgiyi onun üzerinde tutun. Belki biraz kıskançlık krizine girmesine izin verebilirsiniz ama en önemlisi onu eğlendirmeyi ihmal etmeyin. Unutmayın ki, İkizler burcu kral olsaydı kesinlikle soytarısına aşık olurdu!

İkizler burcuna haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizle başbaşa kalıp, kendinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinizi eleştirirken dikkatli olun. Ayrıca, ne istediğinize iyice odaklanıp kararlarınızı öyle almalısınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç’i Tavlamak İçin Tüyolar

yengecburcuSanırım tavlanması en kolay burçlardan bir tanesi Yengeç burcudur. Yalnızca sabırlı olmanız gerekebilir. Bir Oğlak burcuysanız, çok rahat bir Yengeç burcunu tavlayabilirsiniz. Siz yavaş, o yavaş artık 2089’da ilişkiniz başlamış olur. Siz siz olun bir Oğlak gibi yavaş davranmayın. Hızlı hareket edin, aceleye getirin! Kapın Yengeç’i götürün.

Öncelikle Yengeç burcu güven arayan bir burçtur. Freud olsaydı muhtemelen annesine benzeyin, babası gibi davranın derdi. Fakat unutmayın insan anasına babasına bile güvenmez! Bir insanın en güvendiği kişi yine kendisidir. Gidin bakın Yengeçlere, hep kendilerine benzeyen insanlarla birlikte olmuşlardır. Böylelikle kendilerini güvende hissedebilmişlerdir.

Tavlanması en kolay burç diyorum çünkü karşınızdaki insan neyi seviyorsa onu sevin. Neye gülüyorsa ona gülün! Hatta imkanınız varsa tarzınızı da onun gibi yapın. Aynı bluzu giyecek kadar abartın! Sonra da benim gözüme görünmeyin! Açıkçası, dalga geçerim “bu ne be! Aynı bluzu giymişler hehehe” derim!

Yengeçlere haftanın tavsiyesi; yakın çevrenizden, yakın arkadaşlarınızla aranızda açılmalar yaşanabilir. Bu açılmalar, bir dostluğun bitişi olabilir, dikkat etmenizde fayda var!

Aslan ve Yükselen Aslan’ı Tavlamak İçin Tüyolar

aslanburcuAslan burcunu tavlamak için şatolara, büyülü tılsımlara sanıldığı gibi büyük pahalı hediyelere gerek yoktur. Zaten mümkünse kimseyi tavlamak için pahalı hediyeler almayın. Yani bunlar filmlerde işler! Düşünsenize adamın teki geliyor, elinde gerdanlıkla “Ha ha ha! Tatlım bir şeyler içer miyiz?” diye soruyor. Doğruya doğru, adamın niyetinin beni kullanıp atmak olduğunu düşünmem, o kısmı iyi niyeti diye düşünürüm. Artık sapık herif, gerdanlığı takıp beni doğrayarak fantezilerden fantezilere koşacak diye aklımdan geçiririm. İnsan insana gerdanlık mı alır, gerçekçi olalım lütfen!

Bir Aslan burcunu gerdanlıkla tavlayamazsınız ama sizden gerdanlık alabilecek kapasitede olmanızı görmek ister. Güçlü görünmek zorundasınız! Aslan burçları, zekaya, güce ve elbette paraya hızla tapabilirler. Bu üçü konusunda tamamsanız hemen bana ulaşın birer kahve falan içebiliriz.

Son olarak Aslan burcu hissettirdiklerini duymak ister. Bu kendisinin egosunu şişirecektir. Şöyle izah edeyim; Ona aşkınızı anlatırken onu yüceltmelisiniz. “Sana aşığım çünkü muazzam tontiksin…” gibi cümlelerle onun kalbini çelebilirsiniz.

Aslanlara haftanın tavsiyesi; yakın çevrenizden maddi yardım alabilirsiniz, bunun için kendinizi zorlamamanız gerekir. Borç yiğidin kamçısıdır!

Başak ve Yükselen Başak’ı Tavlamak İçin Tüyolar

basakburcuMuhtemelen Ay’ı, yıldızı, Güneşi hatta Adriana Lima’yı bile daha kolay tavlayabilirsiniz. Başak burçlarını tavlamak zor tavladıktan sonra ilişkiyi sürdürmek daha bir zordur. Size bu zor yolcuğunuzda başarılar diliyorum!

Başak burcu kişisine kendinizi bırakın. Bırakın sizi değiştirsin, bırakın sizi olmasını istediği insan şekline getirsin. Öncelikle kendinize bir sorun, buna hazır mısınız? Gerçekten bunu istiyor musunuz? İstediğinize emin olduğunuz an, Başak burcuna gidin ve hayatınızda neleri yanlış yaptığınızı anlamadığınızı söyleyin. Karşınızdaki insanın tek kaşının kalktığını göreceksiniz. Sizi siz olarak asla istemeyecek, asla kabul etmeyecek biri var karşınızda. Onun istediği gibi biri olmanız onu tavlamanıza yetecek mi? Elbette yetmeyecek!

Artık bir de onun hayatını asiste etmeniz gerekecek. Siz onu eleştirmeden asiste etmelisiniz. Onu planlamalı, düzenlemeli adeta bir prenses ya da prens gibi güne başlatmalısınız. Bir Başak burcunu tavlamak istiyorsanız ona ne kadar geyşa ruhlu olduğunuzu göstermeniz gerekecektir.

Başaklara haftanın tavsiyesi; kariyeriniz konusunda beklentilerinizin altında bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Bu gelişme geçicidir, moralinizi bozması yerine sizi hırslandırması daha olumlu olacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi’yi Tavlamak İçin Tüyolar

teraziburcuTerazi burçlarını tavlamak aslında çok kolaydır. Biraz mizah yeteneğiniz varsa, biraz zekiyseniz ve bir tutam çekiciliğiniz varsa bu insanları tavlamak kadar kolayı yoktur. Zor olan Terazi burcunu tavlamak değil bir ilişkinin içine sokmaktır. Aslında size zoru oynamazlar, isteksiz de değillerdir. Sadece ilişkinin uyumlu olup olamayacağını kestiremezler.

Şimdi size altın taktikler veriyorum. Onu bir ilişkinin içine gömmeyin. Sevişebildiği bir arkadaşı olduğunu hissettirin. Sizinle romantizm yapabildiği kadar geyik yapabilmeli. Bu klişelerden daha önemlisi ona, onsuz da bir yaşamanız olabileceğini göstermelisiniz. Sonrası mutluluk, sonrası huzur…

Terazilere haftanın tavsiyesi; bu hafta güzel bir seyahate çıkabilirsiniz, fakat bu seyahatte ufak tartışmaların keyfinizi kaçırmasına izin vermemelisiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep’i Tavlamak İçin Tüyolar

Akrep burcunu tavlamak dünyanın en kolay işlerinden bir tanesidir. El yıkamak, nefes almak kadar kolaydır. Yapmanız gereken tek şey, Akrep burcuyla ilgilenmemek. İlgi alanınızda olmaması yeterli olacaktır. Belki ona sıradan herhangi biri gibi davranabilirsiniz. Böylelikle onun ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz. Yalnız işin bundan sonrası pek kolay değil. Numara yaptığınızı anladığı an sizi rezil rüsva edebilir.

Belki biraz inançsız, güvensiz davranabilirsiniz. Hırslanıp sizin güveninizi kazanmak için bir ilişkiye bile razı gelebilir. Fakat bunları yaparken kendisini değersiz hissettirmeyin. Sanki sorun sizinle alakalı gibi davranabilirsiniz. Karşınızdaki insanın egosuyla oynarken özgüvenine zarar vermediğinize emin olmalısınız. Bu tutkulu Akrep burcunun nasıl bir ev insanına, evlenecek insana dönüştüğüne siz bile şaşıracaksınız!

Akreplere haftanın tavsiyesi; bu hafta kazançlarınız konusunda haksızlığa uğrayabilirsiniz. Bu yüzden sözleşmelerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay’ı Tavlamak İçin Tüyolar

yayburcuYay burçları keyifli burçlardır. Öncelikle gerçekten en neşeli burca aşık olduğunuz için kendinizi kutlamalısınız. Fakat bazen onun enerjisine yetişemeyeceğinizi, onun enerjisinin yüksekliğinden yorulacağınızı da bilmelisiniz. Şimdiden C vitamini dopingi almanızda fayda vardır.

Bu burç, dışardan mantıklı, realist gibi görünse de, ben onların ciğerini bilirim! Onlar senden benden hayalci, senden benden romantiktirler. Yalnızca şimdilik bunun farkında olmayabilirler. İşte size fırsat, onlara ne kadar hayalci olduklarını gösterebilirsiniz, belki de bunun için onları bir hayale sürüklemeniz gerekmektedir.

Yay burçlarını tavlamak için onların hayatının merkezine girin. Her şeyi birlikte yapın. Birlikte hareket edin. Birey olmaktan çıkıp, biz olun o zaman avucunuzun içine alırsınız.

Yaylara haftanın tavsiyesi; bu hafta partnerinizle ilgili sıkıntılar, anlaşmazlıklar tartışmalar yaşayabilirsiniz. Alınganlıklara dikkat etmeniz gerekebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak’ı Tavlamak İçin Tüyolar

Oğlak burçlarını tavlamakta hiçbir zorluk yoktur. Tek sorun, bunu gerçekten isteyip istemediğinizdir. Onun dışında çok özel bir şeyler yapmanıza hiç gerek olmayacaktır. Ona çalışması için destek vermeniz, yaptığı işleri taktir etmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında genellikle ilişkiye açık kişilerdir.

Tek sorun siz onu tavlarken bu aşamanın normalden uzun süreceğidir. Uzun bir flört dönemi, uzun uzun bekleme dönemleri ve elbette uzun bir ilişki. Bunun sebebi yöneticileri olan Satürn’ün ağır hareketidir. Satürn, bize kalıcılığın garantisini verir ve Oğlak burçları da hayatlarına giren insanların gerçekten kalıcı olmasını isterler. Ona geçici bir hevesmiş gibi davranışlar sergilemekten uzak durun.

Oğlaklara haftanın tavsiyesi; çalışma temponuz artıyor, kendinize dinlenmek için ufak kaçamaklar hazırlayabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova’ Tavlamak İçin Tüyolar

Bir Kova burcunu tavlamak istiyorsanız öncelikle memleketin sorunlarıyla ilgili olmanız gerektiğini bilmelisiniz. Biraz milli duygularınızın gelişmiş olması lazım. Bu tip konularla Kova burcu kişisinin ilgi alanına girebilirsiniz. Kova burcunun düşük bir özgüveni vardır. Kendine pek güvenmeyen tavırları dışarıdan ukalaca görünebilir. Aslında ukalalıkla alakası olmaya yalnızca onaylanmak istendiği için böyle davranışlar sergileyen tatlış bir insandır.

Öncelikle onun özgüvenini yükseltebilirsiniz. Fakat bunun dozunu iyi ayarlamanız lazım. Eee insanoğlu bu nankör mü nankör, siz bugün onu pışpışlayıp pohpohlarken bir de bakmışsınız yarın o sizi beğenmeyip sepetlemiş. Onun için arada onu övün arada da uzaklaşıp size gelmesini bekleyin. Böylelikle uzun süreli bir ilişkinin temelini atmış olursunuz!

Kovalara haftanın tavsiyesi; bu hafta flörtleriniz konusunda bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmanızda, kendinizi kaptırmamanızda fayda vardır.

Balık ve Yükselen Balık’ı Tavlamak İçin Tüyolar

Emin misiniz? Yani bakın 11 burç daha var! Gidin Aslana, İkizlere! Neden Balık yani? Neden uğraş vermek? Nedir bu mazoşizmin nedeni! Neyse, Balık arkadaşlarımızı kızdırmadan hemen onları nasıl tavlayabileceğinizi anlatayım.

Balık burçları, özellikle de erkekleri gerçekten zor insanlardır. Dahi ile deli arasındaki o ince sınırda mı dolaşırlar, yoksa bir saflık mı ruhlarına bulaşmış pek emin değilim. Bir alık oldukları tartışma konusuysa da, sevimli oldukları tartışılmaz bir gerçektir!

Bu arkadaşları tavlamak için dolaylı yollara başvurmamanız gerekmektedir. Gidip baya öküz gibi, habara hubara “Canım sen ne tatlıymışsın, ben sana biraz kaynasam mı? Yani kanımı kaynatsam mı?” gibi net cümlelerle kendinizi ifade edebilirsiniz. Bu insanlar flörtten falan anlamazlar. Bazen bunların robot olduklarını düşünüyorum. Hayır, kesinlikle eski sevgilim Balık değil!

Balıklara haftanın tavsiyesi; ailenizle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Ailenizden biri sizi farkında olmadan incitebilir. Sakinliğinizi korumanızda fayda vardır.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol