Zodyaklı yazdı: “Hangi burç, zorluklarla nasıl başa çıkar?”

Yaşamayı seviyoruz ama bazen zorluklarla başa çıkmak da gerek. Zorlukların üstesinden gelmek ve rahat bir nefes almak için Zodyaklı‘nın önerilerini dinleyelim.

Koç ve Yükselen Koç

Horoscope Aries as a curly blondeKoç burçları zeki insanlardır, fakat pek kurnaz oldukları söylenemez. İçgüdüleri ile hareket ederler, eğer bir şey onlara zarar verecekse kendilerini korumak için ortamdan uzaklaşıp kaçabilirler. Kısaca bir Koç burcu ile ilişki kurmak istiyorsanız, en ufak anlaşmazlık, kavga ya da sorunda meydanı bırakıp kaçma potansiyelini bilmenizde fayda vardır. Mücadele etmektense kendini mağaraya kapatıp düşünmeyi tercih edebilir. Partneriniz Koç burcuysa onun üzerine gitmek yerine biraz sabrederek tartışmanızın soğumasını bekleyin. Eğer siz bir Koç burcuysanız, partnerinizi üzmemek için tartışmalardan kaçmayın.

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta aşk konularında biraz canınız sıkılabilir, etrafınızda birçok insan vardır ama kendinizi yalnız hissediyor olabilirsiniz. Bebek bekleyenler için ise güzel haberlerin olacağı bir hafta.

Boğa ve Yükselen Boğa

Boğa burçları kalite arayışında, biraz gösterişi seven insanlardır. Kötü niyetli ya da bencil oldukları söylenemez ama biraz garantici oldukları aşikardır. Boğa burcu insanı hayatta kalmak için paraya ihtiyaç duyar, geleceğini de garantilemek isteyebilir. Bu da onu tehlikeli hale getirebilir. Para kazanmak için çok çalışan ve biraz pinti bir partnere sahip olabilirsiniz. Belki de onu rahatlatmalı ve ortak bütçenize katkıda bulunmak için hamleler yapmalısınız. Fakat siz bir Boğa burcuysanız ve kendinizi maddi konuda yetersiz hissediyorsanız bunun formülünü bulmak için detaylı düşünmeniz gerekiyor. Mutlu olmak için kafanızın rahat olması şart!

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta çalışmalarınız konusunda sıkıntılar yaşayabilir, aksaklıklar nedeniyle kendinizi verimsiz hissedebilir, hatta sizin altınızda çalışanlarla münakaşa edebilirsiniz. Dikkatli olun!

İkizler ve Yükselen İkizler

İkizler burcu aldatmaya en meyilli burçlardan bir tanesidir. Bu aldatılma olayını düşünürken lütfen at gözlüklerinizi çıkarın. Sizi bir başkası ile aldatması belki sizi aldatmasının yanında çok düşük bir ihtimal kalacaktır. İkizler burcu hayatta kalmak için, size zayıf noktasını belli etmemek için, kendini daha büyük ve güçlü göstermek için yalanlar söyleyebilir. Sizi aldatabilir, sizi kandırabilir. Sizin bu durumda yapmanız gereken şey yakaladığınız anda yüzüne vurmaktır. Teslim olabilir ya da kendini güvensiz hissedip kaçabilir. Eğer siz bir İkizler burcuysanız, yalan söylerken daha dikkatli olmanız, açık vermemek için iyi stratejiler geliştirmeniz gerekebilir.

Haftanın tavsiyesi: İlişkiniz konusunda şu sıralar sınanabilirsiniz. İlişkilerinizde oturmayan taşlar yerine oturabilir. Şu sıralar partnerinizi dinlemeden saldırmayın, yargısız infaza girişmeyin!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeç burçları hayatta kalmak için yalnız kalmamaları gerektiğini henüz daha doğduğunda öğrenmiştir. O özgür bir ruh değildir, o aslında sandığınız gibi şefkatli bir anne de olmayabilir. O kendisine ordu hazırlamayı bilinçaltına yerleştirmiş, hayatta kalmak için türünü devam ettirmeye çalışan biridir. Bunun için iyi bir eş, iyi bir anne, iyi bir baba ve iyi bir evlat olacaktır. Fakat bazen bunu abartabilir. Eğer bir Yengeç burcuyla karşı karşıyaysanız sizden evlenmek için hızlı sonuç bekleyen birini, aceleci kişiyi göreceksiniz. Eğer siz Yengeç burcuysanız, sinsi olmayı ve sabretmeyi öğreneceksiniz! Yapmanız gereken doğru geni bulup, sabırla onu yola getirmek olacaktır!

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta miras, ortak paralar gibi hakkınız olan bir ödeme gündeme gelebilir. Bu ödemeyle ilgili hemen heyecan yapmayın ve işin hukuksal yönünü muhakkak araştırın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Aslan burçları rahatlarına düşkün, zevk sefa meraklısı insanlardır. Hayatta kalmak için morallerini yüksek tutmaya öncelikle ihtiyaç duyarlar çünkü karınları nasıl olsa bir şekilde doyacaktır. Eğer partneriniz bir Aslan burcu ise onun eşi değil kölesi olmaya kendinizi hazırlayın. Zira bu burcun insanı, özellikle de kadınları kendilerine eş değil gönüllü köle aramaktadırlar. Sizi önce güzellikleri ile büyüler, sonra sizi baştan çıkaracak her şeyi yaparlar. Fakat sizi avucunun içine aldığı anda tüketmeye başlayacaktır. Eğer partneriniz bir Aslan ise, onu kaybetme korkusuyla köle haline getirebilirsiniz! Eğer siz bir Aslan burcuysanız, ağınıza düşmeyecek insanlarla vaktinizi harcamamalı, onları değiştirmekle vakit kaybetmeden doğru hedefe yönelmelisiniz.

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta eğitim konuları gündeme gelecektir. Yarım bıraktığınız eğitimleri tamamlamanın tam zamanıdır.

Başak ve Yükselen Başak

blonde with VirgoBaşak burçları, inatçı, sabit fikirli ve gerçekten zor insanlardır. Bu insanlar çevreye çok uyum sağlayamazlar. Bazen kendileri ile ilgili olan olumsuzlukları görmezler. Kendilerine dev aynasından bakabilme potansiyelleri yüksektir. Öncelikle bu insanlar, hayatta kalmak için kendi koşullarını oluşturmayı isteyeceklerdir. Bu yüzden sizi değiştirmeye çalışmaları olasıdır. Bir huyunuzu mu sevmedi, o huy muhakkak değişmeli, saçınızı mı sevmedi o saç muhakkak kesilmeli. Böylesine dediğim dedik, çaldığım düdük bir insanla ömür geçer mi? Geçmez, elbette o da kendi çıkarlarını düşündüğü için böyle davranıyordur. O yüzden siz sevgili Başaklar yol yakınken şekillenmeye hazır, biraz size hayran birini bulup hayatınıza devam edebilirsiniz!

Haftanın tavsiyesi: Kariyeriniz açısından büyümeye, güzel gelişmelere hazır bir dönemdesiniz fakat zorluklar sizi bekliyor, sabırlı ve mücadeleci olmayı ihmal etmeyin!

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazi burçları, zeki ve iyimser insanlardır. Aslında bu burçlar hayatta kalmak için en insani yöntemleri benimsemişlerdir. Daha iyisini bulduklarında yollarına onla devam edebilirler. Türlerini geliştirmek için daha iyi gen bulabilirler, hayatlarındaki konforu arttırmak için daha iyi koşullara sahip partner bulabilirler. Kısaca daha gelişmiş versiyonunuzla karşılaştıklarında sizleri yarı yolda bırakabilmeleri kuvvetle muhtemeldir. Bu yüzden yapmanız gereken her anlamda kendinizi güncel tutmak olacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Organizasyonlar, düğünler ve davetler bu hafta gündeminize gelebilir. Bu tip etkinliklere muhakkak katılmalı ve kendinizi göstermelisiniz, karşılığı aşk ya da iş olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

brunette with ScorpioAkrep burcu, Zodyak aleminin içgüdüleri ile hareket eden tek burcudur. Olayı basit ve nettir; üremek ve üretmek. Öncelikle hayatta kalmak için kendisi kadar güçlü bir partneri arzulayacaktır. Fakat partneri kendisinden daha güçlü olamaz, içgüdüleri ona kimseye güvenmemesi gerektiğini söylemiştir. Bu demektir ki, kendisinden daha güçlü partner muhakkak kendisi için tehlike arz edecektir. Bu durumda Akrep burcu insanı bütün gücünü ortaya dökmekten çekinmeyecektir. Kısaca büyük bir güç savaşı çıkacak ve sağ kalan olmayacaktır! Egolar zedelenecek, canlan çok yanacaktır.

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta psikolojik olarak kendinizi çökmüş ve yetersiz hissedebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz epeyce azalmış olabilir. Muhakkak bir uzmandan yardım alınız!

Yay ve Yükselen Yay

Yay burçları takım çalışmasını kolaylıkla yapabilecek kişilerdir. Hayatta kalmak için partnerlerine ihtiyaç duydukları gerçeğini de bilirler. Bu yüzden hiç yalnız kalmayacaklar, yalnız kalmak istemeyeceklerdir. Bir Yay burcuna en son ne zaman yalnız başına 24 saat geçirdiğini sorun. Muhakkak yanında birilerinin olduğunu ya da bir evcil hayvanının bulunduğunu söyleyecektir. Böylesine bir burca evrendeki son insan sizmişsiniz gibi davranın, o zaman sizi asla yalnız bırakmayacağını göreceksiniz. Fakat siz bir Yay burcuysanız evrende en fazla birkaç ay yalnız kalacağınızı sonradan hayatınıza muhakkak birinin girebileceği gerçeğini bilin ve yalnızlıktan ürkmeyin!

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta kendinize öz eleştiri yapabilirsiniz, kendi benliğinizin derinliklerinde yolculuk yapabilirsiniz. Zaman kendinizi keşfetme zamanı olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

blonde with CapricornOğlak burçları hayatta kalmak için oldukça matematiksel çalışır. Maaşının yarısını gelecek için biriktirebilir, borca girebilir, geleceğe yatırım yapmak için gençliğini harcayabilir. Öncelikle bu burçtan kişiler kendilerini bu kadar hırpaladıkları için yaşlandıklarında muhakkak zengin olacaklardır. Fakat, aksi, sinirli ve huysuz olmaları ayrıca aşırı pinti olmaları da kaçınılmaz bir gerçektir. Bu burçtan insanla gelecek kurabilirsiniz, tek tehlikesi sürekli çalışması ve cebindeki akreptir.

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta maddi sorunlarınız büyüyebilir, yapmanız gereken ödemelerin sayısında artış olabilir. Bu sizi kısa süreliğine de olsa canınızı sıkacak bir konu olarak bunaltabilir.

Kova ve Yükselen Kova

blue-haired girl with AquariusKova burçlarının hayatta kalma yöntemi bildiklerine körü körü bağlanmasıdır. Atasından ne öğrendiyse onları uygulayacaktır. Çünkü ataları böyle hayatta kalmıştır ve kendisinin de böyle hayatta kalacağını düşünebilir. Kısaca karşımızdaki insanın en büyük tehlikesi, aşırı gelenekçi, sabit fikirli ve değişime açık olmayan birinin olmasıdır. Eğer siz böyle biri değilseniz onu değiştirmekle uğraşmayın zira unutmamalısınız bir insanı değiştirmek sizi mutlu ederken kişiyi üzebilir.

Haftanın tavsiyesi: Yakın çevrenizden birinin sorunu ile ilgilenebilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz ve hatta uzakta yaşayan kardeşlerinizle ilgili can sıkıcı haberler duyabilir ya da tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Geldik Zodyak aleminin en acayip burcuna, bu burçtan olan insanların hayalperest ve enteresan kişiler olduğunu biliyoruz. Bu burçtan olan kişiler hayatta kalmak için ölü taklidi yapabilirler. Şöyle ki, herkesin yaşadığı bir dünyada en son kimi öldürürler, zaten ölü olan birini… Bu zihniyetle yaşayan adamlar hep ölü gibi, böyle ruh gibi yaşayabilirler. O yüzden dünyevi işlerle uğraşmazlar ve sizi kanser etme potansiyeli yüksektir.

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta ailenize yeni kişiler katılabilir. Yeni bir doğum haberi alabilirsiniz, bu doğum zorlu gerçekleşmiş olabilir ve sizin desteğinize ihtiyaç duyulabilir.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol