Zodyaklı Yazdı: “Hangi burca, neden aşık olmalısınız?”

Hayatınızın aşkı ile karşılaştığınız hissi tam kalbinizin ortasında çarpıyor ancak nedense bir türlü geçerli sebepler bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. “Hangi burca, neden aşık olmalısınız” reçetesini yazan Zodyaklı, bu hafta da aşk hayatınıza yön verecek tavsiyeleri ile Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu Siberalem’de.

Koç ve Yükselen Koç

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O bir Koç burcu, fakat siz böylesine kendini beğenmiş, böylesine egoist bir insanın nesine aşık olmak istediğinize emin değilsiniz.

Koç burcuna aşık olmalısınız çünkü; o cesurdur, sizin asla cesaret edemediğiniz işlere kalkışabilir. Onun cesareti karşısında korkularınız hızla anlamsızlaşabilir. Onun cesareti sizin karanlığınıza ışık gibi doğabilir.

Koç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; o rutinlerden hoşlanmaz, yenilikler onun her zaman ilgisini çeker. Böylelikle ilişkiniz yıllar geçse bile yenilenecek, yeniden keyif alacak şeyleri birlikte keşfedebileceksiniz!

Koç burcuna güvenmelisiniz çünkü; onun borçlarına sadık biri olduğunu, hayatın gerçekliğinden uzaklaşmadığını göreceksiniz. Bu da size ona güven duymanızı sağlayacak!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta sizler her konuda cevap arıyor olabilirsiniz. Fakat bunu çevrenizi sorguluyor şekilde yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O dünyalar tatlısı bir Boğa burcu. Onun asabi, sorumsuz tavırlarının nesine aşık olmalısınız emin değilsiniz!

Boğa burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar doğuştan esprili, eğlenceli kişilerdir. Sizi kahkahalara boğarken zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız!

Boğa burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar hayatta kalite aralar, gördükleri, yedikleri, yaşadıkları her şey kalitelidir. Onunla birlikte yaşadığınız dünyayı bir daha keşfedebilirsiniz!

Boğa burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar oldukça para harcamayı severler, para harcamayı seven biri para kazanmayı da sever. Bu yüzden çok çalışkan insanlardır. Ve arzu ettikleri her şeye kavuşurlarsa ihanet etmek akıllarına bile gelmeyecektir!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta öfkenizi kontrol altına almalısınız! Özellikle partnerinize karşı daha sakin davranmalısınız!

İkizler ve Yükselen İkizler

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O karmakarışık bir ikizler burcu! Peki bu gerçekten dengesiz, ne istediğini anlayamadığınız insanın nesine aşık oldunuz?

İkizler burcuna aşık olmalısınız çünkü; onların ilgisini uzun süre üzerinizde tutmak gerçekten büyük başarı! Onlar iletişime geçilmesi en kolay insanlardır. Onlarla bir günün nasıl geçtiğini asla anlamazsınız!

İkizler burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onların her konuda bilgileri vardır. Ve onlar gerçekten iyi yalancılardır, sizi kolayca süslü sözlerle baştan çıkarabilirler.

İkizler burcuna güvenmelisiniz çünkü; onların o muzip, yaramaz hallerinin altında katil değil, küçük bir çocuk vardır!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta evinizi ilgilendiren konularda artık bir karar alıyor olabilirsiniz. Ev değişikliği ya da evinizin içindeki değişiklikler konusunda acele hareket etmemelisiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O endişeli bir Yengeç! Bu kadar yavaş hareket eden, sizi ağır hareketleri ile çıldırtan insanın nesine aşık olabilirsiniz?

Yengeç burcuna aşık olmalısınız çünkü; onların merhametli yapıları sizi ciddi bir ilişkiye hızla sürükleyecektir. Size verdiği güven sizi huzurlu hissettirecektir.

Yengeç burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar dürüst davranışları ile sizi şaşırtacak, sadakatleri ile ayaklarınızı yerden kesecektirler!

Yengeç burcuna güvenmelisiniz çünkü; onların da aradığı tek gerçek güvenmektir!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kazançlarınız konusunda kendinizi şanssız hissedebilirsiniz. Geçmişteki tecrübelerinizi artık düşünmemenizde fayda vardır!

Aslan ve Yükselen Aslan

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. Peki bu kendine aşık olan kibir budalası Aslan’ın nesine aşık olmalısınız?

Aslan burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar özgüveni yüksek olan kişilerdir. Bir süre sonra sizi evrende tek olduğuna ve yaşamanız için onun aşk denizinde boğulmanız gerektiğine inandıracaktır!

Aslan burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar farklıdırlar, sizi elde etmek için yapılmamışı yapacak, söylenmemişi söyleyecektir.

Aslan burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar takdir etmeyi bilirler, sizin başarılarınıza mutlu olacak, hüznünüze ortak olacaklardır.

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi ispat etmek için çaba harcıyorken bulabilirsiniz. Biraz kendinize dönüp kendinizi eleştirmenizde fayda vardır!

Başak ve Yükselen Başak

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O mükemmeliyetçi bir Başak burcu. Böylesine pesimist, memnuniyetsiz birinin nesine aşık olabilirsiniz?

Başak burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar mükemmeliyetçidir, böylelikle kendinizi kusursuz hissedebilirsiniz. Onlar sizi seçmişse bu evrendeki en özel, en mükemmel insanlardan biri olduğunuz anlamına gelir.

Başak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar hırslıdırlar, böylesine hırslı bir insanın mücadelesi size çekici gelecektir. Sizi elde etmek için durmadan hareket etmesi ayaklarınızı yerden kesmeye yardımcı olacaktır.

Başak burcuna güvenmelisiniz çünkü; bazen siz de hata yapabilirsiniz ancak ona güvenmek bir hata sayılmayabilir. Onlar takıntılı insanlardır, kolay kolay sizden vazgeçmeyeceklerdir!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi her zamankinden daha neşeli hissedebilirsiniz! Keyfini çıkarın!

Terazi ve Yükselen Terazi

Nihayete hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. Böylesine adaletli hatta adaletin suyunu çıkaran insanın nesine aşıksınız?

Terazi burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar naif kişilerdir. Sizleri naif ve anlayışlı davranışları ile hızla büyülemeyi başarabilirler.

Terazi burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar romantik insanlardır, fakat sizlerin ayaklarını yerden romantizmle değil de alıştığınız klişelerden uzak bir romantizmle yerden kesecektir.

Terazi burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar empati kurabilirler ve sizi incitmemek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi daha planlı yaşamak için telkin ediyor olabilirsiniz. Sakin sakin kararlar almalısınız!

Akrep ve Yükselen Akrep

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O bir Akrep! Tanrı size sabır da verecek ama böylesine çılgın bir burcun nesine aşık oldunuz?

Akrep burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar sıra dışı insanlardır. Size bilmediğiniz kapıları açarak, bilmediğiniz dünyalara, yaşamadığınız zevkleri tattırarak, görmediğiniz düşlere sürüklerler.

Akrep burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar oldukları gibidirler, oyun oynamakla uğraşmazlar ve sizden istediklerini açık bir şekilde söylerler.

Akrep burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar tutkuludurlar, tutkuları yüksek olduğu sürece size zarar gelecek davranışlarda bulunmayacaklardır. Yani pek de güvenmeyin!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kariyerinizde kendinizi haksızlığa uğramış hissedebilirsiniz. Böyle olaylar karşısında soğukkanlılığınızı korumalısınız.

Yay ve Yükselen Yay

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. Bütün ihtişamı ile bir Yay burcu. Peki böylesine Pollyanna birinin nesine aşık oldunuz?

Yay burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar hırslıdırlar, sizi elde edene kadar istediğiniz her şeyi yapabilirler. ve inanın eğer sizi akıllarına koydularsa, hikayenin sonunda onların olmanız için hiçbir davranıştan kaçınmayacaklardır.

Yay burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar iyimserlerdir, onların hayat enerjisi karşısında şaşkınlıktan küçük dilinizi yutabilirsiniz!

Yay burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar dürüst insanlardır, eğer bir gün size zarar vermek isterlerse bunu önceden size haber vereceklerdir!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi biraz yorulmuş hissedebilirsiniz. Belki takdir edilmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O dağ gibi bir Oğlak burcu! Böylesine sert bir insanın nesine aşık oldunuz?

Oğlak burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar zekidirler, onların bilgileri karşısında kendinizi küçük bir çocuk gibi hissedebilirsiniz. Onlara önce hayran sonra aşık olacaksınız!

Oğlak burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar öğretmendirler, size her gün yeni şeyler öğreterek ufkunuzu genişleteceklerdir.

Oğlak burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar gençken olgunlaşırlar, size zarar gelecek davranışların çocukça olduğunu çoktan öğrenmişlerdir.

Haftanın tavsiyesi; bu hafta geçmiş sizlere son kez kapılarını açabilir. Artık geçmişte kapatmanız gereken konuları kapatabilirsiniz!

Kova ve Yükselen Kova

Nihayete hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O içi dışına sığmayan bir Kova burcu. Peki böylesine ukala birinin nesine aşık oldunuz?

Kova burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar marjinal kişilerdir, farklı kişilikleri ile sizlerin başlarını döndüreceklerdir.

Kova burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar romantik kişilerdir, sizlere o hayalini kurduğunuz romantizmi çekinmeden yaşatacaklardır.

Kova burcuna güvenmelisiniz çünkü; onlar vatansever insanlardır ve vatan sever insanlar kolay kolay kimseye zarar vermezler!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi biraz çevrenizden soyutlayabilirsiniz. Fakat dostlarınızın size ihtiyaç duyduğunu bilmelisiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Nihayet hayatınızın aşkı tam karşınızda duruyor. O bir Balık burcu! Siz bile bir Balık burcuna niye aşık olduğunuzu bilmiyorsunuz!

Balık burcuna aşık olmalısınız çünkü; onlar tutkuludurlar, onların tutkulu davranışları karşısında aşık olmamanız mümkün olmayacaktır.

Balık burcu sizin ayaklarınızı yerden keser çünkü; onlar hayalperest insanlardır. Sizlerin daha önce tahayyül bile edemeyeceği dünyaları görebilir, hissedebilirler. Ve sizlere bu dünyaları anlatmaktan sıkılmayacaklardır.

Balık burcuna güvenmelisiniz çünkü; düşmanınıza bile güvenin bir Balık burcu insanına asla güvenmeyin!

Haftanın tavsiyesi; bu hafta kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi iş ya da özel hayatınız ikisinden birine aktarmayı denemelisiniz.

Aşk burada sizi bekliyor!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol