Zodyaklı yazdı: Romantik Bir Akşamın Şifreleri Burçlarda

Uzun zamandan sonra aradığınız aşkı buldunuz ve her gün, her an onu görmek, onunla biraz daha vakit geçirebilmek için can atıyorsunuz. Kendinizi daha iyi ifade etmek ve onu daha yakından tanımak için evinizin kapılarını sevgilinize açma fikri kulağa nasıl geliyor? Bu konuda en ufak bir tereddüt yaşamamanız için Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki platformu Siberalem.com’un burç yorumcusu Zodyaklı, ‘hangi burç ne tür yemeklerden hoşlanır, nasıl bir atmosferden etkilenir’ sorularının cevaplarını tek tek verdi.

Koç ve Yükselen Koç

KOC

Koç burcu insanını evinizde ağırlamaya karar verdiğiniz an bilmeniz gereken şey onu rahat ettirmektir. Evinize girdiği anda ona yetkiler verin. Kısaca evi gezdirdikten sonra ona hizmet etmek yerine eve hakim olmasını sağlayın. Böylelikle kendini gergin hissetmeyecek, keyifli vakit geçirebilecektir. Koç burcu için romantik sürprizler hazırlamanıza gerek yoktur. Özel yemekler, özel içkiler hazırlamakla da uğraşmayın. Samimi bir sohbet, hoş müzik Koç için yeterli olacaktır. Sadece kendini evinde gibi hissetmesini sağlamanız yeterli. Ekstra ve abartılı davranışlardan mümkün olduğunca uzak durun.

Film tavsiyesi: Issız Adam

Haftanın tavsiyesi: İşlerinizi büyütmeyi planlıyorsunuz, bu iş yerinizi büyütmek, alanınızı genişletmek de olabilir. Yalnız bunun için bence Ekim ayının sonunu beklemelisiniz. Acele etmenize gerek yok, sabrederseniz güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

BOGABoğa burcu insanını evinizde ağırlamaya karar verdiyseniz, eşsiz lezzetlerin peşine düşmeniz gerekmektedir. Tropikal lezzetler Boğa burcu insanını büyülemeye yardımcı olacaktır. İyi seçilmiş kaliteli içkiler, abartılı müzikler açabilirsiniz. Eviniz manzaralı ise perdelerinizi sonuna kadar açıp, onu bu manzarayla etkiniz altına alabilirsiniz.

Film tavsiyesi: Şeytan Marka Giyer

Haftanın tavsiyesi: Kendinizi yalnız bırakılmış hissine uzunca bir süredir kapılmış olabilirsiniz. Bu hissiniz hala devam ederken hiç özeleştiri yapmamanız büyük kayıp! Bu süreçte biraz özeleştiri yapmanızda fayda vardır.

İkizler ve Yükselen İkizler

IKIZLERİkizler burcu oldukça rahat burçtur. Muhtemelen sizin yaptığınız yemekle, hazırladığınız sofrayla ilgilenmeyecektir. Bu olumsuz anlamda değil, aksine olumlu anlamdadır. Dışardan yemek söyleseniz bile bunu tatlı bir şekilde karşılayacaktır. Sizinle güzel vakit geçirmesi için onun gözünü boyamaktan ziyade ona keyifli, samimi vakit geçirtmeniz önemlidir. Belki samimi kahkahalarınız buna yardımcı olabilir. Ya da televizyon izlemek istiyorsa onu rahat bırakmanız, onunla öylece televizyon izlemeniz onu büyüleyebilir.

Film tavsiyesi: Yarının Sınırında

Haftanın tavsiyesi: Maddi konularda sıkıntılarınız kısa bir süre sonra sona erecek. Bu süreç içerisinde kendi işlerinize odaklanmanız büyümenize etken olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

cancerYengeç burçları için evinizin kapılarını açtığınızda önce ona güven vermeniz gerekmektedir. Mesela, yemeği tek başınıza hazırlamak yerine ona birlikte hazırlamayı teklif edebilirsiniz. Böylelikle size güvenmesini sağlayabilirsiniz. Birlikte yemek hazırlamak gibi ortak aktiviteler birbirinize daha çok yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca Yengeç burcu için eve hakim olan birini izlemek oldukça etkileyici gelir.

Film tavsiyesi: Babam ve Oğlum

Haftanın tavsiyesi: Yoğun çalışma temponuz arasında kendinize vakit ayırmayabilirsiniz. Bu hafta işlere ara verip biraz kendinize vakit ayırmanızda fayda vardır. Belki minik bir spa kaçamağı işinizi görebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

ASLANAslan burçları kendilerini özel hissetmek isterler. Siz herkese aynı şeyleri hazırlasanız bile bu burcun insanına özel olduğunu söylemeniz yeterli olacaktır. Fakat onu evinize hapsetmeyi düşünmeyin, terasınız, bahçeniz ya da balkonunuzda hazırlayacağınız tatlı sofranız onu etkilemeye yetecektir. Manzaranızın ne olduğunun pek önemi olmayacaktır. Siz ne yaparsanız yapın bir Aslan burcu insanını güldürmekten vazgeçmeyin. Pahalı sofranızdan ziyade, bol kahkaha onun kalbine giden yol olacaktır.

Film tavsiyesi: Otostopçunun Galaksi Rehberi

Haftanın tavsiyesi: Kafanızı işlerinize vermeniz, planlı çalışmanızda fayda var. Özel yaşamınızı işinize yansıtmamaya özen göstermelisiniz!

Başak ve Yükselen Başak

BASAKBaşak burcu muhtemelen hazırladığınız büyülü gecede eksikler, hatalar bulacaktır. Siz en iyisi kusursuz gecenize onu dahil edin. Güzel yemekleri birlikte hazırlayın ki, bir şeye alerjisi varsa geceniz dışardan yemek söyleyerek sonlanmasın. İçecek seçimini ona bırakın ki, midesinin bozulma ihtimalini risk etmeyin. Siz gecenin ev sahibi o ise organizatörü olsun. Böylelikle birbirinizi daha iyi tanır, daha iyi anlayabilirsiniz.

Film tavsiyesi: Saplantı

Haftanın tavsiyesi: Nihayet patlama noktasına gelebilirsiniz. Bu hafta çevrenize patlamadan önce içinizden ona kadar saymanızı öneririm!

Terazi ve Yükselen Terazi

TERAZITerazi burcu her koşulda size uyum sağlayacak, sizinle keyifli vakit geçirebilecektir. Yalnızca ona romantik bir görüntü hazırlamayın! Daha sıradan bir sofra, daha sıradan bir gece gibi davranın. Zira böylesine dengeli bir insan aşırı romantizm karşısında hata vermeye başlayabilir. Sonrasında size birkaç adım geri hareket ederek amacınızı çözmeye çalışmakla vaktini harcayabilir. Onun için güzel bir film seçerek her zamanki akşamlarınızdan birine davet edebilirsiniz. Hatta belki dışarıdan yemek söyleyerek kendinizi bir zahmetten bile kurtarabilirsiniz.

Film tavsiyesi: Zaman Yolcusunun Karısı

Haftanın tavsiyesi: Aşırı derecede verici olduğunuzu düşünebilirsiniz, kandırılmış hissedebilirsiniz. Takdir edilmeme hissi bu hafta yoğun yaşanabilir. Bunlar yanıltıcı düşüncelerdir ve hızla geçecektir.

Akrep ve Yükselen Akrep

AKREPAkrep burçları tutkunun beden bulmuş halidir. Onlara ne hazırlayacaksanız tutkunuzu eklemek zorundasınız. İçkinin en keskini, yemeğin en ateşlisi, müziğin en sofistikesi… Gece ilerledikçe Akrep burcunun kalitesine hayran kalacaksınız. Onun karşısına geçin ve ona sohbetin en tutkulu halini sunun ve susup onu dinleyin. Hararetle size anlattıklarına kulak verin, sonra ona bir kez daha aşık olmanın tadını çıkarın!

Film tavsiyesi: Grinin Elli Tonu

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta genel olarak koşturmalarınız, paniklerinizin sona ermesi mümkün. Ailenizi ilgilendiren bir konuda rahata ermeniz de söz konusu olabilir.

Yay ve Yükselen Yay

YAYYay burçları astroloji aleminin en uyumlu burçlarıdır. Onlara sürprizli ve abartılı bir akşam yaşatmanızda hiçbir sakınca yoktur. Yemek tabağını bitirdiğinde tabağın tabanında bir not çıkması onu mutlu edecektir. Sevdiği müzikleri çalmanız hatta onu dansa kaldırmanız bile keyifli hissettirecektir. Abartıp, onun fotoğraflarından hazırladığınız videoyu bile izletebilirsiniz.

Film tavsiyesi: Hadi İnşallah

Haftanın tavsiyesi: Gönül ilişkileri konusunda yanıltıcı bir döneme girebilirsiniz. Partneriniz, hoşlandığınız insanla ilgili kalbinizi teslim etmeden önce, hislerinizin karşılığı olup olmadığına emin olmanızda fayda vardır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

OGLAKOğlak burçları için öncelikle yapmak istediğiniz masayı düzenli, düzgün hazırlamanızda fayda vardır. Kusurları güzelliklerden daha hızlı gören ve bunları disipline etmek isteyen kişinin amacı sizi eleştirmek değil, istem dışı sizi eğitmektir. En iyisi siz romantik yemekler hazırlamayı bırakıp, güzel bir film ya da arkadaş grubunuzu da davet edebileceğiniz güzel bir etkinlik hazırlayın!

Film tavsiyesi: Büyük Balık

Haftanın tavsiyesi: Bu hafta genel olarak kendi iç yüzleşmenizi yaşayabilirsiniz. Açıkçası kendinizle ilgili bir hayal kırıklığı yaşamanız mümkün. Ayrıca bir pişmanlık durumu yaşayabilirsiniz, hayatta keşke dediğiniz noktaların olmamasını dilerim.

Kova ve Yükselen Kova

KOVAKova burçları çekingen insanlardır. Gerçekte ne hissettiklerini pek dile getiremezler. Genel olarak Kova insanları spordan hoşlanırlar, kadını ya da erkeği fark etmez. Belki onu romantik yemeklerle kandırmak yerine, onun ilgi alanı olan spor dalının maçını izlemeye davet edebilirsiniz. Bu Kova burcunun rahatlamasına, keyifli vakit geçirmesine sebep olacaktır.

Film tavsiyesi: Cesur Yürek

Haftanın tavsiyesi: Bir dostunuzun maddi konudaki sıkıntılarını dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yanıltıcı bir istek olabilir, etraflıca araştırmanızda fayda vardır.

Balık ve Yükselen Balık

BALIKBalık burçları hayaller diyarında dev şekerden bir ata binmiş size doğru geliyor olabilir. Bu burcun insanına güzel yemekler hazırlayabilirsiniz, yalnız karşınızda seçici bir insan olduğunu unutmayın. Eğer yemek yapmayı bilmiyorsanız ya da kendinize güvenmiyorsanız hiç uğraşmadan onun sevdiği ürünleri sipariş edebilirsiniz. Gerisi artık ona anlatacağınız hayallerinizin yaratıcılığına kalmıştır!

Film tavsiyesi: Pi’nin Yaşamı

Haftanın tavsiyesi: Şu son günlerde geçmişte kapandığını sandığınız duygularınız yeniden gündeme gelebilir. Bunların yanıltıcı olduğunu lütfen unutmayın ve ileriye dönük planlar kurmaya bakın!

Romantik bir akşamın şifreleri bizden, romantikliğinizi konuşturmak sizden. O özel kişiyle tanışmak için tıklayın!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol