Zodyaklı’dan Burçlar ve Yaz Aşkı

Yazı bir an önce hayatımıza davet etmek için yaz aşkı konusundan bahsedelim istedik. Zodyaklı, yaz aşkları ve burçlar dünyasını yazdı!

Burcun ünlüsü Keira Knightley
Burcun ünlüsü Keira Knightley
Koç ve Yükselen Koç

Koçlar gibi netlik arayan insanlar için kalabalık ve gece hayatının bol olduğu bölgeler, dinlendirmekten çok yorucu olabilir. Tatil rotasını daha sakin ve butik noktalara doğru çevirmek Koçlara iyi gelecektir. Yaz aşkı arayışında olan Koçlar için ise geçici heveslere kapılmamak faydalı olacaktır. Zira sadakatin en önemli olduğu burçlardan biri için yaz aşkı yeterince sadık gelmeyebilir.

Haftanın Tavsiyesi; Bu hafta kazalara açık bir hafta geçirebilirsiniz, kafanızı sağlama almanızda fayda var, oraya buraya çarpıp yara almanızı istemeyiz. Trafikte hız yapmamaya da ayrıca önem gösterin!

Burcun ünlüsü Jessica Alba
Burcun ünlüsü Jessica Alba
Boğa ve Yükselen Boğa

Yaz planını ülke sınırları içinde tutmamak Boğalara iyi gelecektir. Sert ve yorucu geçen kışın ardından “Etraf ne der?” düşüncesini kafasından tamamen atmak isteyenler, bir daha karşılaşma ihtimalinin çok düşük olduğu insan toplulukları içinde, çılgınlar gibi eğlenebilir. Her limanda bıraktıkları bir sevgili ile yaz aşklarının ideal burcu Boğaları ise bu yaz uzun soluklu bir ilişki bekliyor.

Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki insanları gözünüzde devleştirmekten ve hak ettikleri değerin üstünde davranışlar sergilemekten vazgeçin. Bunu en azından bu haftalık yapın! O zaman dostunuzu düşmanınızı gerçekten ayırt edebildiğinizi göreceksiniz!

Burcun ünlüsü Natalie Portman
Burcun ünlüsü Natalie Portman
İkizler ve Yükselen İkizler

Bütün kış boyunca yaz tatili hayali kurarken, çılgınca eğlence planları yapan İkizler, henüz yaz başlamadan kapısını çalan aşkla birlikte, planlarına bir kişiyi daha dahil ediyor. Tek kişilik biletini yırtıp yanında bir kişilik daha yer ayıran İkizleri eğlenceli bir yaz tatili bekliyor.

Haftanın Tavsiyesi; Bu hafta kendinizi fazla sosyal ya da kafanızı fazla meşgul etmiş olabilirsiniz. Bu kargaşa içerisinde işlerinizi ihmal ettiyseniz aman dikkat! Aradaki dengeyi korumaya özen göstermenizde fayda vardır.

Burcun ünlüsü Meryl Streep
Burcun ünlüsü Meryl Streep
Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeçlerin bu yaz kendine zaman ayırması, içsel yolculuğa çıkması oldukça önemli. Tibetteki Budist rahipler gibi yapacakları içsel yolculuk ile kendilerinde yaratacakları metamorfoza kendileri bile aşık olacak. Yaz sonunda karşılarına çıkacak ve hayatlarının sonuna kadar yanlarında kalmasını isteyecekleri bir aşk ise evrenin Yengeçlere güzel bir hediyesi.

Haftanın Tavsiyesi; Mesleğinizle ilgili kafa karışıklığınız ufak çapta paniğe yol açmış olabilir. Lütfen sakince ne yaptığınıza değil, ne yapmak istediğinize yoğunlaşın, cevap şu anda değil, gelecekte gizli!

Burcun ünlüsü Jennifer Lawrence
Burcun ünlüsü Jennifer Lawrence
Aslan ve Yükselen Aslan

Garantici olan Aslanların bu yaz radikal bir karar alıp, daha önce görmediği noktalara doğru yol alması oldukça doğru bir karar olacaktır. Tecrübe dolu bir yaz Aslanları bekliyor o yüzden sadece eğlence değil, kariyer anlamında da verimli bir yaz kapıda. Şans, bolluk ve bereketin ideal burcu Aslan, aşk anlamında da bu yaz istediğini bulacak.

Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki insanların düşüncelerini umursamayın, hislerinize kulak verin! Yanılmadığınızı, yanılmayacağınızı zaten biliyorsunuz! Öyleyse, bildiğinizi okumaya devam etmenizde hiçbir sakınca yoktur!

Burcun ünlüsü Sophia Loren
Burcun ünlüsü Sophia Loren
Başak ve Yükselen Başak

Bu yıl ekonomik krizlerle boğuşan Başaklar, Ağustos böceği ve karınca hikayesideki karınca olmaya aday. Herkes tatildeyken yığılan işler sayesinde yazın nasıl geçtiğini anlamayacak Başakları ise ödül olarak yaz sonunda, kışın sarılarak içlerini ısıtacakları bir aşk bekliyor ancak yazın güzel havasını değerlendirmeden geçmek tabii ki olmaz. Başaklar kendi yaşadığı şehri keşfe çıkmaya hazırlansın.

Haftanın Tavsiyesi; Yaptığınız işlerde ne kadar titiz olduğunuz açıkça ortada, siz çevrenize özverinizi göstermeye çalışırken, çevreniz bu davranışınızı “kibir” olarak algılıyor olabilir. Lütfen kendinizi olduğunuz gibi göstermekten çekinmeyin, içinizdeki gerçeklik dışarı yansıttığınız maskeden çok daha güzel görünüyor.

Burcun ünlüsü Monica Bellucci
Burcun ünlüsü Monica Bellucci
Terazi ve Yükselen Terazi

Bu yaz neredeyse boş kalmayacak Teraziler için bir klon makinesi gerek. Kendini anın akışına bırakması gereken Terazileri hareketli, bol gezmeli, bol eğlenceli bir yaz bekliyor. Kolay taşınabilecek bir valiz bu yaz Terazilerin demirbaşı.

Haftanın Tavsiyesi; Kendi kendinize acımasız olmaktan vazgeçmelisiniz! Ne var yani kendinize verdiğiniz sözleri tutamadıysanız? Güçlü olmak zorunda değilsiniz, bazen zayıf olduğunuz konuları, olayları kabul etmek asıl güçlü olmaktır. Kendinize eziyet etmekten vazgeçmelisiniz!

Burcun ünlüsü Scarlett Johansson
Burcun ünlüsü Scarlett Johansson
Akrep ve Yükselen Akrep

Bu yaz tam anlamıyla değişim yaşayacak olan Akrepleri cesur bir yaz bekliyor. Ruhlarının derinliklerinde yerleşmiş büyük bir dağın zirvesinde gizli huzur, çok yakında. İç huzur ile birlikte kendini daha iyi keşfeden Akrepleri bu yaz romantik akşam yemeklerine eşlik edecek müthiş bir yaz aşkı bekliyor ancak bu geçici aşkın büyüsüne kapılmamakta fayda var. Adı üstünde ‘yaz aşkı.

Haftanın Tavsiyesi; İnsanların size düşman kesildiği düşüncesini kafanızdan atın! Çevrenizdeki insanlara gülümsemeye başladığınızda size ne kadar sevgi dolu yaklaştıklarını göreceksiniz! Eee öyleyse, durma haydi Gülümse!

Burcun ünlüsü Milla Jovovich
Burcun ünlüsü Milla Jovovich
Yay ve Yükselen Yay

Ege kıyılarına doğru yolculuk planları yaparken Yayların geçmişlerini, geçmişte bırakmaları bazı konuları netleştirmelerini kolaylaştıracaktır. Yolun sonunda kollarını açmış bekleyen yeni heyecanı, geçmişin negatif enerjisi kovmasın.

Haftanın Tavsiyesi; Etrafınızdaki insanların potansiyellerinden fazlasını beklememelisiniz, bu davranış biçimi hem sizi, hem de çalışma arkadaşlarınızı yıpratabilir. En iyisi mi, insanların artı yönlerine odaklanmaya çalışmanız olacaktır.

Burcun ünlüsü Zooey Deschanel
Burcun ünlüsü Zooey Deschanel
Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak gibi işkolik birinin, tatile giderken valizine koyması gerekenlerden biri de çalışma eşyaları. Klişelerden biraz sıkılmış olan Oğlakların tatil hayallerini, hiçbir turistin ilgisini çekmeyen şehirlerde kaybolmak süslüyor. Biraz daha empatiye açık ve iyimser olan Oğlakların kapısını ise bu yaz bir aşk çalacak.

Haftanın Tavsiyesi; Çevrenizdeki dostlarınızı kınamaktan vazgeçmelisiniz. Belki de, yaptıkları onların ellerinde değildir. Bu yargılayıcı, kınayan tavrınız sonunda yalnız kalmanıza sebep olabilir.

Burcun ünlüsü Jennifer Aniston
Burcun ünlüsü Jennifer Aniston
Kova ve Yükselen Kova

Kovaların bu yaz sağlığına oldukça dikkat etmesi gerekiyor yoksa yaz bitmeden yatak döşek yatabilirler. Bir süredir aşk konusuna mesafeli duran Kovalar ise, zincirlerini kırıyor. Haziran ayının sonunda, şimdiye kadar aradıkları ama bulamadıkları aşkla karşılaşma ihtimalleri yüksek.

Haftanın Tavsiyesi; Bu aralar yediklerinize içtiklerinize dikkat edin, kendinizi bir anda halsiz, yüksek ateşle yataklarda uyukluyor bulabilirsiniz.

Burcun ünlüsü Rihanna
Burcun ünlüsü Rihanna
Balık ve Yükselen Balık

Kafası orijinal çalışan Balıklar bu yaz tabii ki Bodrum, Çeşme gibi klişeleri seçmeyecek. Elindeki harita, sırtındaki çadır ile birlikte, kimsenin bilmediği ve kimsenin onları göremeyeceği yerlere doğru yolculuğa çıkacaklar. Yolun sonunda ise hayallerindeki gibi bir yaz aşkı onları bekliyor.

Haftanın Tavsiyesi; Kulaklarınızı iyice açın ve çevrenizde sizi eleştirenlere kulak verin! Kimse sizin kötülüğünüzü istemiyor, biraz kendinize dönüp kendinizi eleştirme zamanınızın geldiğini anlamanız gerekiyor!

 

Burçlar dünyasında yaz aşkı böyle. Peki sizin dünyanızda aşk durumları nasıl? Tıklayın ve aşkı yakalayın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol