Zodyaklı’dan Haziran Ayı Burç Yorumları

Haziran ay’ı itibariyle yaz kapımızı açmış, içeri girmiş bulunuyor. Sosyal medyanın ünlü simalarından Zodyaklı, yaz boyunca bizlere astroloji ve burçlar dünyası hakkında yazılar hazırlayacak. Zodyaklı’nın yazıları her hafta blogumuzda ve sosyal medya hesaplarımızda takip edebilirsin.
Adreslerimiz de şöyle:
https://instagram.com/siberalemcom/
https://www.facebook.com/siberalem
https://twitter.com/siberalemcom

Şimdi sizleri burç yorumlarıyla baş başa bırakıyoruz:

Koç ve Yükselen Koç

Horoscope. Zodiac signs-AriesSevgili Koçlar, bu hafta başlarken kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Sizin bitmek bilmeyen davalarınıza, adalet arayışınıza nihayet ailenizden destek gelebilir. Bu davanız resmi olsun olmasın, ailenizin desteğini arkanızda hissedebilirsiniz. Bu da size güvenli alanınızı belirleme fırsatı sunabilir.

Bu hafta yine konu başlıklarınızdan bir diğeri, kariyer hayatınızda nerede olduğunuzu sorgulamak olacaktır. Belki de aynı yerde saydığınız hissine kapılmışsınızdır. Sizin biraz planlı olmaya ihtiyacınız olabilir, kendinize gelecek planı hazırlamanızda fayda var.

Haftanın Tavsiyesi: Bu hafta yeni birisiyle tanıştığınızda aşırı gerçekçi fikirlerinizi biraz daha kendinize saklamalısınız. Belki de karşınızdaki insan sizin kadar gerçeklere değil, biraz da hayallere ihtiyaç duyuyor olabilir.

Koç Burcunu Mutlu Etmek İçin: Başına masaj yapıp, saçları ile oynamanız yeterli olacaktır.

Boğa ve Yükselen Boğa

Horoscope. Zodiac signs-TaurusTontikli Boğalar, bizi en çok yaralayan genelde en yakınlarımız olur. Bu hafta sizin genel olarak konu başlığınız bu olsa gerek. Yakın çevrenize kendinizi anlatmakta zorlanacağınız, özellikle de yazışmalarınızda yanlış anlaşılabileceğiniz bir süreçtesiniz. Bu yüzden olayları doğru anladığınıza ve doğru anlattığınıza emin olmadan eyleme geçmeyin.

Bir süredir aklınızda varsa ilişkinizle ilgili karanlık düşünceler geçiyor olabilir. Bir yol ayrımına geldiğinizi hissediyor olabilirsiniz, bunu resmiyete dökmek için acele etmenize gerek olduğunu düşünmüyorum. Bu hafta ilerlerken bu konuda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu etkiler, kendinizi daha melankolik hissedebilirsiniz.

Haftanın Tavsiyesi: Karşınıza çıkan insanlara aşka inanmadığınızı, aşkın hormonal bir şey olduğunu söylemekten vazgeçmelisiniz. Aşkın aslında böyle bir şey olmadığını bilmenize rağmen bunu söylemeniz korkutucu derecede saçma olacaktır. Aşkın hormonların da ötesinde, ruhu kapsayan bir duygu olduğunu unutmayın.

Boğa Burcunu Mutlu Etmek İçin: Onun başını döndürecek kadar lezzetli yemekler yapın! Böyle bir yeteneğiniz yoksa onu şehrin en lüks restoranına götürün ve şımarmasına izin verin!

İkizler ve Yükselen İkizler

Horoscope. Zodiac signs-GeminiBu haftanın ana konusu para, kariyeriniz ve ideolojileriniz. Hafta başlarken bir tarafta büyük paralar, bir tarafta bu paraları kazanabileceğiniz kariyeriniz, öteki tarafta ise bunlara karşı olan ideolojileriniz durmakta. Kısaca kayıkçının kuzuyu, kurdu ve otu nehrin karşısına geçirme hikayesi sizi özetleyebilir.

Bu haftanın önemli konularından biri de, haklarınızın elinizden alındığını hissetmeniz olabilir. Kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Saçma bir paranoya ile özellikle mesleki anlamda arkanızdan işler çevrildiğini hissedebilirsiniz. Peki, siz hislerinizde yanılır mısınız? Bu sorunun cevabı sizi doğruya götürmeye yetecektir.

Haftanın Tavsiyesi: Hislerinizle hareket etmek için alkol gibi uyarıcı, cesaret verici şeylere ihtiyaç duymayın. Kalbiniz sizle iletişime geçmeye çalıştığında onun sesini kısmanızın yeterli olmadığını artık anlamanız gerekiyor. Bunun yerine, bir kez olsun kalbinizi dinlemeyi denemelisiniz!

İkizler Burcunu Mutlu Etmek İçin: Susun, yalnızca susun ve onun sınırsız, şuursuz hatta hunharca konuşmasına izin verin!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Horoscope. Zodiac signs-CancerHaftanın başında romantik bir gezi için planlar yapabilir, kendinizi sevgili partnerinizle özellikle yurt dışı gezileri için kafa patlatırken bulabilirsiniz. Böyle planlarınız varsa acele etmeyin, zira siz acele ettikçe işler biraz yüzünüze gözünüze bulaşabilir, öylece kendinizi evde otururken bulabilirsiniz.

Hafta devam ediyorken eğer bir ilişkiniz varsa ani bir tartışma ile biraz birbirinizden uzaklaşabilirsiniz. Fakat yalnızsanız, bu mesleki anlamda ortak ya da patronlarınızla ani tartışmalar olarak hayatınıza yansıyabilir. Belki biraz daha kendinizi disipline etmeye ya da böyle durumlarda hassas davranmamayı öğrenmeye ihtiyacınız vardır.

Haftanın Tavsiyesi: Birine güvenmek gerçekten çok zordur. Fakat birinin güveninizi incitmesi olağanüstü bir durum değildir. Böyle zamanlarda, size bunun nasıl yapıldığını sorgulamak yerine, bunun herkese yapılabilecek bir şey olduğunu düşünmeniz daha az hasar almanızı sağlayabilir.

Yengeç Burcunu Mutlu Etmek İçin: Annesi hakkında ileri geri konuşmayın! Annesini övün, annesi ile iyi geçinmeye özen gösterin!

Aslan ve Yükselen Aslan

Horoscope. Zodiac signs-LeoTatlış Aslanlar, bu hafta havalar da güzelleşmişken sizin karalar bağlamış olmanız tamamen Merkür’ün zalim retrosu ile alakalı. Hafta başlarken kendinizi fazla derinlerde, fazlasıyla kaybolmuş bulabilirsiniz. Kendi kayıplarınızda bile kaybolmaya niyetliyseniz buyurun dalın! Fakat, güzel günler kapıdan size bakmakta, en iyisi başınızı kaldırıp geleceğe doğru uzatmayı deneyin.

Hafta devam ederken, bazı işler için acele etmemeniz gerektiğini aklınızda bulundurun. Bazen bir işin olması için önce olgunlaşması gerekmektedir. Sizler olgunlaşmasını beklemeden işin olmasını isterseniz, bu olmaz! Sabredin ve işlerinizi yapmayı bekleyin. Ayrıca, yurt dışındaysanız pasaportunuza sahip çıkmanızda fayda var.

Haftanın Tavsiyesi; Bazen bir pipo, yalnızca bir pipodur. Biri sizle ilgileniyorsa belki de yalnızca ilgileniyordur. Bunun derinliğine, nedenlerine ya da herhangi bir ayrıntısına saplanıp kalırsanız, asla o noktadan ileriye gidemezsiniz. Otokontrolünüzü kaybetmekten korkmayın, deniz gördüyseniz atlayın ve yüzmeye devam edin!

Aslan Burcunu Mutlu Etmek İçin: Ona biraz daha alan verin, Aslanlar sıkışıklığı pek sevmez.

Başak ve Yükselen Başak

Horoscope. Zodiac signs-VirgoSevgili Başaklar, yakın çevrenizle yapmak istediğiniz işler, projeler sizi biraz hırslı hatta fazlasıyla hırçın bir insana çevirmiş olabilir. Bu hafta yakın çevrenizle ve dostlarınızla olan ilişkileriniz zarar görebilir. Siz sakinliğinizi koruyun, çevrenizdeki insanları amele pazarından almış gibi davranışlar sergilemekten kaçının, onların sizin dostlarınız olduğunu unutmayın!

Eğer bir flört ya da sevgiliniz varsa haftanın ilerleyen günlerinde sizi inatçı bir süreç bekliyor olabilir. Hani köprüde iki keçi hikayesi var ya, tıpkı o hikayedeki iki keçi gibi “Ben haklıyım” diye diye birbirinizle dalaşıp durabilirsiniz. Peki ben size kimin haklı olduğunu söyleyeyim, ikiniz de haklı falan değilsiniz. Çünkü; ben haklıyım!

Haftanın Tavsiyesi: Karşınıza bir yol çıkıyorsa o yolun uzunluğuna, taşlarına, toprağına değil, çevresindeki evlere, köylere, çiçeklere odaklanın. Yeni biri ile tanıştığınızda onun kusurlarını görmek yerine, güzel özelliklerini dikkate alın. Kusursuzu arıyorsanız eğer, öyle bir şeyin olmadığını size söylemem gerekir. Maalesef entropi büyük patlamadan beri gerçekleşmeye devam ediyor!

Başak Burcunu Mutlu Etmek İçin: Üzgünüm, en kadim astrologlar bile bu soruya cevap bulamadı! Error! Error!

Terazi ve Yükselen Terazi

Horoscope. Zodiac signs-LibraSevgili Teraziler, yaptığınız işten hatta acayiptir aldığınız maaştan bile memnunsunuz. Fakat, sizleri tatmin etmeyen şey ya çalışma arkadaşlarınız, emrinizde çalışan insanlar ya da günlük koşuşturmanızdaki angarya işler. Bu hafta çözmeniz gereken başlıca sorun çalışma ortamınızdaki ufak sorunlar, onlar büyümeden çözmenizde fayda olacaktır.

Hafta ilerlerken ailenizle olan ilişkilerinizin seyri aniden değişebilir. Aslında ailenizle olan iletişiminizin seyri hızla ve aniden değişebilir. Sabah mutlu başladığınız konu, akşam adeta kan davasına dönüşebilir. Siz mi abartırsınız, aileniz mi sizi anlayamaz bilemiyorum, fakat sizin de bunu durumu inat edip sürdürmeniz sağlıksız bir iletişime sebep olacaktır.

Haftanın Tavsiyesi: Kendinize güvenli alanlar belirleyip, o alanlarda sabit kalmaktan vazgeçmelisiniz. Güvenli sandığınız alanların hepsi tanıdık acılarınızdan başka bir şey değildir! Yalnızca tanıdık oldukları için size güven verirler. Kısacası, geçmişle bağınızı koparıp, kendinizi geleceğin sürprizlerine hazırlayın! Aşk geçmişte değil, gelecekte mevcuttur.

Terazi Burcunu Mutlu Etmek İçin: Onu bir şeylere zorlamayın. Eğer sizinle gelmiyorsa, onunla kalmak yerine onu yalnız bırakmayı deneyin.

Akrep ve Yükselen Akrep

Horoscope. Zodiac signs-ScorpioSevgili Akrepler, çoğunuz bu hafta yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir. Bu seyahatler sırasında ailenizle ilgili ufak sıkıntılar duyabilirsiniz. Pek kulak asmamanızda fayda var. Bu hafta ailenizle ilgili yanlış anlaşılmalar da gündeme gelebilir.

Hafta ilerlerken kardeşlerinizle ilgili ani haberler, belki biraz üzücü gelişmeler duyabilirsiniz. Bunlar geçici ve oldukça hızlı çözüme ulaşacak sorunlardır. Bunun yanı sıra işinizle ilgili yazışmalar, mailleşmelerle ilgili karışıklıklar yaşamamak için dikkatli ve kontrollü olmanız gerekebilir.

Haftanın Tavsiyesi: Bugün başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuz olayın, herhangi birinin başına gelen, herhangi bir şey olduğunu unutmayın. Yaşadığınız sorunları büyütürseniz, sorunlar gerçekten büyür. Kötümser olmaktan vazgeçmelisiniz!

Akrep Burcunu Mutlu Etmek İçin: Böylesine sert, kötümser olan Akrep burcuna şefkat gösterin, aslında bu kötümserliğin kendini korumak için geliştirdiği bir silah olduğunu göreceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Horoscope. Zodiac signs-SagittariusBu hafta başlarken genetik hastalıklar konusunda dikkatli olmanızda fayda vardır. Aniden böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ya da aile bireylerinizin ufak rahatsızlıkları, ameliyatlar gibi konular gündeminizi meşgul edebilir.

Hafta devam ederken, kazançlarınızla ilgili ani kesintiler gündeme gelebilir. Tahmin ettiğiniz ödemeler, paralar elinize ya geçmemiş ya da elinizden bir şekilde çıkmış olabilir. Aman sizi zor durumda bırakacak faturaları, kira ödemelerinizi kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Haftanın Tavsiyesi: Güçlü görünmekten yorulmadınız mı? Zayıf olmak, bazen koyvermek, kendini öylece bir başka güce teslim etmek eksiklik değildir. Hatta bazen insanın buna ihtiyacı bile vardır. Siz, en zor anınızda dişinizi sıkıp avucunuza tırnaklarınızı geçirmek yerine kendinizi suyun akışına bıraksanız, avuçlarınızın kanamadığını göreceksiniz!

Yay Burcunu Mutlu Etmek İçin: Ona yeni şeyler gösterin, keşfedilmemiş hikayeler, duyulmamış öyküler öğretin. Böylesine bir burcu mutlu etmek istiyorsanız onunla birlikte yeni şeyler keşfetmeye hazır olduğunuzu gösterin!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Horoscope. Zodiac signs-CapricornSevgili Oğlaklar, yakın çevrenizden kişilerle romantik ilişkiler ve hisler gelişebilir. Bu hafta bu konulara dikkat edin, yakın çevrenizden, dostlarınızdan biri ile aranızdaki ilişki daha romantik seviyeye gelebilir. Yalnız, dikkatli olmak zorundasınız, çünkü bu romantik durum aranızdaki sabit ilişkiye zarar verebilir. Çok temkinli olmanızda fayda vardır.

Hafta ilerlerken anlaşmalarınıza dikkat edin. Haklarınızın güvende olduğu, çıkarlarınızı koruyabildiğiniz sözleşmeler yaptığınıza emin olun. Zira bu hafta bununla ilgili biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Haftanın Tavsiyesi: Kendinizi dinlemekten çekinmemelisiniz. Bazen en acımasız eleştirileri kendi kendimize yaparız. Kafanızın içinde size seslenen sese kulak verdiğinizde canınız acıyorsa onu geçiştirmeyin. Muhtemelen biraz sonra size doğru yolu göstererek, bunları başkalarından duymamanızı sağlamış olacaktır.

Oğlak Burcunu Mutlu Etmek İçin: Onun kararlarına saygı duymanız bazen yeterli olmayacaktır. Onun kararlarına inandığınızı hissetmek, kendine inanmasını sağlayacaktır. Bu da Oğlak burcunu mutlu etmeye yeter de artar bile.

Kova ve Yükselen Kova

Horoscope. Zodiac signs-AquariusSevgili Kovalar, çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde biraz güven sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar patlak verirken, siz sabrınızın sınandığını hissediyor olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın ipini çekmeden önce, bunu hak edip etmediklerinden emin olmanız gerekmektedir.

Hafta ilerlerken, bir ilişkiyi sonlandırma kararı alabilirsiniz. Bunun nedeni yeni bir ilişkiye yer açmak istemeniz olabilir. Şu sıralar kalbinizde bir koza örüldü, bu kozadan pek yakında kelebek çıkacak, kelebeğin kanat çırpışları kalbinizi yerinden hoplatabilir.

Haftanın Tavsiyesi: Yaralanmaktan korktuğunuz için, sert ve ukala bir maskeye ihtiyaç duymamalısınız. Yaralanmaktan korkuyorsanız, karşınızdakini kışkırtmak yerine, endişelerinizi dile getirmelisiniz. Siz gerçekte sert, ukala biri misiniz, yoksa naif ve kırılgan mı? Bu takındığınız maske, gerçek sizi sizden uzaklaştırıp, sahte bir gerçekliğe sürüklemeden, kendi gerçekliğinizle yüzleşmelisiniz.

Kova Burcunu Mutlu Etmek İçin: Onu bir masalın içine sürükleyin, planlar yerine hayaller kurmayı öğretebilirseniz, işte onu mutlu etmişsinizdir.

Balık ve Yükselen Balık

Horoscope. Zodiac signs-PiscesDikkat dikkat! Ofis aşkı alarma geçti! Sevgili Balıklar, işle aşkı, hatta işle seksi ve hatta seksle aşkı birbirine karıştırıp çorba etmiş olabilirsiniz. Aman dikkat, işinize aşk bulaştırmadan önce iyi düşünün. Bu aşk işinize zarar verebilir.

Sevgili Balıklar, biraz şıpsevdi olabilirsiniz bu hafta. Yakın çevrenizle, iş yerinizden birileri ile… Kısacası tuttuğunuzu öpmek isteyeceğiniz bir haftadasınız. Fakat bu uçuşun bir de düşüşü var ki… Seçiminizi hızla yapın ki, sonunda yalnız kalan siz olmayasınız.

Haftanın Tavsiyesi: Kararsız kaldığınız anlarda, seçim yapmak zorlaşır. Bazen birinden birini seçmemiz gerekebilir. Sizler ise böyle baskı altında kaldığınızda “hiçbir şeyi” seçiyorsanız, buna derhal bir son vermelisiniz.

Balık Burcunu Mutlu Etmek İçin: Onu çözülmesi zor maceralara sürükleyin. Sonunda çocuklar kadar mutlu olduğunu göreceksiniz.

Haziran güzel başlasın, aşkla devam etsin ve yerini keyifli bir Temmuz’a bıraksın…

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol