Türkiye’nin en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu olan Siberalem, sosyal medyada ilk günden itibaren yer alan ve takipçilerine kulak veren yerli markalar arasındadır.
Siberalem’i sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilir, paylaşımlara yorumlarınız ile katılabilir, sorularınızı direkt olarak mesajlar yoluyla iletebilir ve bu keyifli ortama dahil olabilirsiniz.Sosyal medyadaki şeffaf tutumu ve eğlenceli paylaşımları ve ilişkilere dair hazırladığı yazılar ile, Siberalem sosyal medya ekibinin paylaşımlarını takip ederek, sohbetlerinize konu başlıkları çıkarabilirsiniz.

Siberalem’in blogunda, ilişkiler, ilk buluşma, şehirlere göre yapılacak aktiviteler, köşe yazıları, sevgiliye hediye gibi konularda detaylı yazılar bulabilirsiniz.

Siberalem Facebook ve Twitter sayfasında, eğlenceli paylaşımlar, ilişkilere dair güzel sözler, ilham verici paylaşımlar görebilirsiniz. Bu hesaplardan ileteceğiniz mesajlarınızın da 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

Siberalem Instagram’da da paylaşımlarını sürdürmektedir ve aşka ve sevgiye dair güzel paylaşımlar bu hesap üzerinden de devam etmektedir.

Siberalem’in takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarını buradan görebilirsiniz: