Siberalem Her Yerde Yanınızda

Online dünya, mobil dünyaya dönüştü. Hepimiz, telefon ya da tabletlerimizden, istediğimiz mekanda internete bağlanıyor, böylece hem her şeyden haberdar olup hem de kendimizden haberler vermek için paylaşımlar yapabiliyoruz.

Akıllı telefonlar ve tabletler 7’den 70’e herkesin kullanımında ve hayatımızı kolaylaştırıyorlar.

Biz de Siberalem olarak, üyelerimize ve sitemizi takip edenlere daha iyi hizmet vermek için mobil dünyada yerimizi aldık.

Siberalem Android Uygulaması

SiberalemAndroid

Android uygulamamızla, Android işletim sistemiyle çalışan tüm cihazlardan aşka ve arkadaşlığa yelken açabilirsiniz. Uygulamamızı buradan inceleyebilirsiniz..

Siberalem IOS Uygulaması

SiberalemiOS

Siberalem’in IOS uygulamasını, iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlarınızda kullabilirsiniz. Uygulamayı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Siberalem Windows Phone Uygulaması

Siberalem, Android ve IOS işletim sistemi kullanan cihazlar üzerinde mobil uygulamalarını güncel tutmaktadır.
Siberalem Windows Phone uygulaması ise, yayında değildir. Windows Phone üzerinden Siberalem’e ulaşmak isteyen üye ve takipçilerimizin, mobil tarayıcılarına www.siberalem.com adresini yazarak giriş yapabileceğini hatırlatmak isteriz.

Siberalem uygulamalarının kullanımı konusunda bizimle yazışabilirsiniz. info@siberalem.com adresimize ileteceğiniz mailler hızlıca yanıtlanacaktır.

uye_ol