siberalem-logo-native-white 09.41.33

Yardımcı olabildik mi?

Arama

Siberalem, üyelerinin yeni arkadaşlıklar bulması için tasarlanmış bir platformdur. Haliyle “arama” yapmanız, yeni kadın ve erkek arkadaşlar aramanız Siberalem’in temel işlevlerinden biridir. Yeni insanlarla tanışmak, size uygun kişileri bulmak için bu “Arama” özelliğini kullanabilirsiniz.

Arama seçeneğinden nasıl faydalanabileceğinizi biraz daha detaylandıracak olursak:

“Arama” butonuna tıklayın ve Siberalem’e üye olurken verdiğiniz ilk kriterlere göre size sunulan en uygun kişileri görün.

Arama bölümündeki “Filtre ekle” kısmına tıkladığınızda, tüm arama seçenekleri açılacaktır. Medeni durumu, İlişki türü, Mesleği, Burcu, Boy-Kilo, Fiziksel Engeli, Dini İnancı, Eğitimi, Aylık Geliri, Çocuk Durumu, İçki ve Sigara kullanım alışkanlığı gibi kriterlere göre arama yapın. Dilerseniz “Kullanıcı adı ya da anahtar sözcük ara” seçeneğini de kullanabilirsiniz. “anahtar sözcük” seçeneğini kullanmak için, bu kutuya “kitap”, ”bisiklet”, “kedi”, “çikolata”, “dans” örneklerindeki gibi kelimeler yazabilirsiniz. Böylece, size göre olan o kişiyi bulmanız kolaylaşabilir.

Yeni Üyeler

Siberalem’e kısa süre önce üye olmuş üyelerin size önerildiği alandır. Bu kısımda yer alan üyelerin profillerini inceleyip, onlara ilk mesaj atanlardan olabilirsiniz. Bu kısımda size sunulan arama kriterleri ile aramanızı çeşitlendirebilirsiniz.

Sistemdekiler

Siberalem’de o anda online durumda olan üyelerin size önerildiği alandır. Bu kısımda size sunulan arama kriterleri ile aramanızı çeşitlendirebilirsiniz.

Fotoğraflı Üyeler

Fotoğrafına profilinde yer vermiş üyelerin size önerildiği alandır. Bu kısımda size sunulan arama kriterleri ile aramanızı çeşitlendirebilirsiniz.