İstanbul’da Arkadaşlık

İstanbul arkadaşlık sitesi

İstanbul’da arkadaş arıyorsanız, hiç kuşkusuz akla ilk Türkiye’nin en güvenilir ve en iyi arkadaşlık sitesi Siberalem geliyor. İstanbul’da yaşamanın getirdiği bazı zorluklar var. Biz de İstanbul’da yoğun olarak tercih edilen bir arkadaşlık sitesi olarak, olaya kendi açımızdan bakıp nasıl çözümler üretebileceğimizi düşündük ve sizler için yazdık.

Her zaman zorluklar vardır, önemli olmak bunları aşmaya bakmak değil mi? İstanbul arkadaş sitesi olarak nacizane birkaç çözüm yolu düşündük:

İstanbul trafiği… Bu trafik artık, “Dünyanın en çok trafik sorunu yaşayan şehirleri” listelerine girmemizi sağlıyor, ne ala değil mi? 🙂 İstanbul trafiğini yok edemeyiz ama etkisini hafifletebiliriz. Trafikte açın akıllı telefonunuzu, yoksa Siberalem mobil uygulamalarını indirin ve başlayın muhabbete. Muhabbetinize eşlik edecek müziği seçmek size kalmış.

  • Şehrin güzelliklerini kaçırmak… Hani bir söz var ya, İstanbul’da yaşayan çoğu kişi duymuştur: “İstanbul’da turist olmak lazım.” İstanbul’da çalışıyoruz, okuyoruz, şirketler kurup para kazanıyoruz, kariyer yapıyoruz, havalı mekanlarda yemeklere gidip eğlencenin dibine vuruyoruz… Bunları dünyanın pek çok şehrinde yapabilirsiniz. Peki kaç şehirde bir kıtadan diğerine gün içinde geçebilirsiniz, kaç şehirde Kız Kulesi’ne karşı sohbet edebilirsiniz, hangi şehirde aynı gün hem modern sanatlar müzesi hem de Osmanlı’dan eserler müzesi gezebilirsiniz ya da kaç tane Yerebatan Sarnıcı var dünyada? Kaç şehir 24 saat yaşıyor? Şimdi artık biraz da İstanbul’un tadını çıkarma zamanı… O zaman Siberalem profilinizi açın ve yazın “Birlikte istanbul turuna çıkalım mı?” diye. Bakalım kaç kişi size eşlik etmek isteyecek? Unutmayın, arkadaşlık siteleri, yeni bağlar kurmak için var 🙂
  • İstanbul’un maliyetli bir şehir olması… İstanbul’un dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olduğunu biliyoruz. Bu da sosyal hayatı zaman zaman kısıtlıyor. Ancak bunu aşmak sizin elinizde. Pier Loti’de çay içmek, Kız Kulesi manzarasına dalmak, günübirlik adalara yolculuk etmek hiç de öyle pahalı değil, bizden söylemesi. Siberalem’de tanışacağınız arkadaşınıza, birlikte Beşiktaş-Ortaköy yürüyüşü, Bostancı sahilinde çimlere yayılma, boğaz turu önerin, o da sevecektir.

 

Bir arkadaşlık sitesinde üye olduğunuzda, ilk amacınızın hayatınızın aşkını bulmak değil de, yeni bir arkadaş ile tanışmak olması çok daha makul olur. İstanbul’da yaşıyorsanız, sitemizde bir sürü yeni erkek ve bayan arkadaşlar ile tanışmanız mümkün.

İstanbul’un en bilinen zorluklarını aşmanız için meşrebimizce bir yazı kaleme aldık. Önerilerimizi değerlendirmek sizin tercihinize kalmıştır.

Yeni biriyle tanışmanın ve aşka adım atmanın heyecanı İstanbul arkadaşlık sitesi ile  hiç bitmesin! 

İlgili Yazılar

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol