Ankara’da Aşık Olmak…

Bu yazımızda biraz Ankara’dan bahsedeceğiz… Hani şu şarkı var ya, “Ankara’da aşık olmak zor iki gözüm” diyen… İşte o şarkı gibi duygusal noktalara dokunalım istiyoruz… Ankara, pek çok açıdan diğer büyük şehirlerden farklıdır. Zaten bir Ankara arkadaşlık sitesi üyesi olursanız, farklı insanlarla yazıştığınızı siz de anlarsınız. Ankara’yı romantik ve farklı kılan detaylardan bahsedeceğiz, yolculuğa hazır mısınız?


Ankara Arkadaşlık Sitesi Üzerinden Tanışabileceğiniz Romantik İnsanlar


– Öncelikle Ankara, müzik konusunda çok sağlam ve ses getiren yerli grupların üretim atölyesi gibi br şehir. Severek dinlediğimiz pek çok müzik grubu Ankara’dan çıkmış. Manga, Seksendört, Pilli Bebek, Çilekeş, Zakkum, Vega ve Gece Ankara’nın ünlü gruplarındandır. Yarın bir gün adını çokça duyacağımız grupları şimdiden dinlemek için, Ankara arkadaşlık sitesi üzerinden tanıştığınız arkadaşınızı canlı müziğe davet edebilirsiniz.

– Ankara’nın en güzel yanı İstanbul’a dönmektir diye bir laf var ya hani. Valla hiç katılmıyoruz. Bu tamamen o şehirden ne beklediğinizle ilgili. Ankara’dan İstanbul beklerseniz olmaz tabii. Ankara’dan sakinlik ve huzur bekleyin. Kuğulu Park’a gidip kendinizi sakinliğe bırakın.

– Yavaş ve sindire sindire geçen günler. İşte Ankara’yı romantik ve tatlı yapan detaylardan birisi de bu… İşten eve dönüp, Ankara arkadaşlık sitesinde tanıştığınız biriyle muhabbet edip, yemek sonrası kahve için buluşabilirsiniz. Şehir sizi yormaz, şehir sizi sever…

– Ankara’da olmak güzeldir hele de son baharda… Upuzun, dümdüz caddeler üzerine düşmüş sarı yapraklar arasında yürümek, el ele tutuşup ısınmak, sonra bir kahve dükkanında mola verip günün tadını çıkarmak gibisi var mı…

– Ankara’yı biraz daha yakından tanımak için, Ankara’da geçen filmlere de göz atabilirsiniz. Aşk Tesadüfleri Sever, Bizim Büyük Çaresizliğimiz, Behzat Ç. serisi, Yeraltı gibi filmleri izleyip, Ankara havasını daha derinden soluyabilirsiniz.

– Ankara’nın herkes tarafından onaylanan en güzel yanını ise sona sakladık! Ankara, Türkiye’nin tam ortasında ve pek çok şehre aynı mesafede olmasıyla ünlü. Hem Ankara’nın Beypazarı, Nallıhan, Gölbaşı ilçelerine günübirlik gidebilir, hem de Eskişehir, Konya, Bolu, Karabük gibi şehirlere kısa tatiller için gidebilirsiniz. Bu avantaj her şehirde yok…

– Bakış açınızı değiştirme zamanı! İnanın hiç zor olmayacak. Hayatınızın odağını yaşadığınız şehir ve mekanlar olmaktan çıkarmayı deneyin. Mevcut arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmek, yeni arkadaşlar ile tanışmak size iyi gelecektir. Ankara’da bir bayan arkadaş bulmak ve canlı sohbet etmek için de tabii ki Siberalem’i tercih edebilirsiniz;)

– Ankara’nın avantajlarını kullanın. Ankara, ulaşım açısından çok kolay bir noktada, farklı şehirlerde arkadaşlar edinebilir ve onlarla yeni şehirler keşfedebilirsiniz. Size Ankara arkadaş bulmak için harika bir yer demiştik.

– Yenilikten korkmayın. Daha önce yapmadığınız şeylerden oluşan 10 maddelik bir liste yapın ve gelecek bir yıl içerisinde bunları tamamlayın. Mesela bunlardan birisi, internetten arkadaş bulmak ise, buyrun Siberalem‘e 😉 Ankara arkadaşlıklar kurmanın zor olduğu bir yer değil.

Ankara’da aşık olmak hiç de zor değil, aksine güzeldir. Ankara’dan bir arkadaş bulmak için, Siberalem gibi bir Ankara arkadaşlık sitesi üyesi olmanız yeterli!

Aşk burada!

Gerçek aşkı
kendi şehrinde keşfet!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol