Siberalem’in yeni özelliklerinden “Vitrin” nedir?

Önde ve öncelikli olmak her zaman faydanıza olur. Özellikle de, size uygun kişiyi ararken ne kadar çok insanla tanışır ve konuşursanız, doğru kişiye yaklaşma fırsatınız o kadar artar. Siberalem’in yeni özelliği Vitrin hakkında biraz daha bilgi edinerek, bu özelliği en iyi şekilde kullanma şansını yakalayın.

– Siberalem Vitrin, sitedeki insanların dikkatini çekmeniz için harika bir özelliktir.
– Vitrin sayesinde, daha fazla insana kendinizi gösterme şansınız olur ve daha popüler imajınız pekişir.
– Vitrin’de profilinizi gören kişi, fotoğrafınıza tıklayıp doğrudan profilinizi ziyaret edebilir, sizi tanıyabilir ve size mesaj atabilir.
– Profilinizin Vitrin’de görülmesini sağlamak için Vitrin bölümünde, profil fotoğrafınızın üzerindeki + (artı) işaretine tıklayarak bu özelliği kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Vitrin’de ve popüler bir üye olarak, size özel kişiyle hızlıca tanışmayı sağlayabilirsiniz.

Fotoğrafınızla Vitrin’de Dikkat Çekin

Vitrin’de, fotoğrafsız profiller yer alamaz. Siberalem’in Vitrin özelliğinde dikkat çekmek için yapmanız gereken, iyi bir profil fotoğrafıdır.

Vitrin’de de yer alacak profil fotoğrafı nasıl olmalı?

– Siberalem Vitrin’de fotoğraf eklemekle konusunda tüm Siberalem fotoğraf kuralları geçerli ve aynıdır.
– Vitrin’de yer alacak profil fotoğrafınız, yüzünüzün açık bir şekilde göründüğü bir fotoğraf olmalıdır.
– Profil fotoğrafınızın kaliteli ve çözünürlüğü iyi durumda olduğundan emin olun.
– Vitrin kısmının boyutlarını göz önünde bulundurarak, bu kısımda yer alacak fotoğrafınızın üzerinde herhangi bir yazı olmamasına özen gösterin.
– Vitrin’de yer alan profilinizin pozitif bir imaj içermesi, kişilerin dikkatini çekmeniz için önemlidir. Kimbilir belki de sizin için özel olacak o kişi sizi Vitrin’de görmek için bekliyordur.

Vitrin, Siberalem’in üyeleri için geliştirdiği farklı bir özellik. En iyi şekilde kullanmak için, profilinizde gerekli düzenlemeleri yapmanız yeterli.