20 Eğlenceli Buluşma Planı

Sevgilinizle her buluşmanız farklı AVM’lerde aynı şeyleri yaparak geçiyorsa, artık bir şeyleri değiştirmenin vakti çoktan gelmiş çatmış demektir. Sizi AVM’lere hapsolmaktan kurtaracak önerilerimiz yazımızda!

iStock_000021131487Small

Bisiklet sefası: İstanbul’da yaşayanların vazgeçilmezi, adalar… Atlayın bir vapura, alın çayınızı tostunuzu, akabinde kiralayacağınız bisikletlerle bütün gün hem sporunuzu yapın, hem aşkınızı tazeleyin 🙂

Paten: Herkes kullanamayabilir kabul, ama biliyorsanız bu güzel havaları sakın kaçırmayın. Hemen bir park ya da açık alana gidip doyasıya eğlenin. Bilmiyorsanız da öğrenmeye çalışın, öylesi çok daha eğlenceli olacak, göreceksiniz!

Bowling: ”Ne yapsak, ne yapsak?” diye düşünürken, akla gelen en eğlenceli aktivitelerden biri. İlk defa oynayacaksanız da korkmayın, kimse sizden bir Fred Çakmaktaş performansı beklemiyor. Hiç labut deviremeseniz bile eğleneceğinize eminiz.

Lunapark: Herkesin içinde hiç kaybolmayacak bir çocuk vardır! Gelin o çocuğu sevindirin ve sevgilinizle çocuklar gibi eğlenebileceğiniz bir lunapark keyfi yaşayın.

Yakın yerler: İş stresinden, şehir karmaşasından kurtulmak için atlayın arabaya, sevgilinizle yepyeni, huzurlu yerler keşfedin!

Mangal partisi: Eğer misafir ağırlamaya müsait bir eviniz varsa, çağırın arkadaşlarınızı, yakın mangalınızı, işte size Barbekü partisi!

Kültür-sanat: Sanatseverlerin en büyük eğlenceleri galeriler, müzeler, konserler, tiyatrolar… Siz de bir sanatseverseniz, sevgilinizle bir gününüzü sanatın tadını çıkarmaya ayırın.

Balık tutmak: Deniz kenarlarında her gün üşenmeden balık tutmaya çalışan kişilerden ikisi neden siz olmayasınız? Oltaya da gerek yok, alın misinalarınızı, koyun termosunuza çayınızı, hazırlayın sandviçlerinizi, sonra da deniz kenarına doğru yola çıkın!

At yarışı: Yine İstanbul’da yaşayanlar için, hiç deneyimlemediklerinizi deneyimleme zamanı! Gelin, at yarışlarına olan ilginin nedenini keşfedin!

Go-kart: Adrenalin dolu bir gün için, süper bir plan. Hem birbirinizle rekabet edip, hem de inanılmaz eğleneceksiniz.

Uçurtma: Uçurtmanın keyfi başkadır. Özgürlüğün, uçmanın keyfine varmaktır uçurtma uçurmak. O zaman neyi bekliyorsunuz?

Festivaller, konserler: Havalar ısınıyor ve artık konser-festival sezonu yavaş yavaş açılıyor! Geçin internet karşısına tarihleri araştırın, en sevdiklerinize hemen bilet alın!

Fotoğraf turu: Doğma büyüme aynı yerde bile yaşasanız mutlaka daha keşfetmemiş olduğunuz semtler vardır. Tutun sevgilinizin elinden, alın fotoğraf makinelerinizi, ilk istikamet yeni yerler!

Hayvanat bahçesi: Gitmeyi normalde aklımıza getirmeyip, gidince de ”ne iyi ettik de geldik” dediğimiz yerlerden biri de hayvanat bahçeleri. Gittikten sonra asla pişman olmayacağınıza eminiz 🙂

Hayvan barınakları: Hayvanlar sadece hayvanat bahçelerinde olmuyor ne yazık ki. Sahiplenmeyi bekleyen birçok sokak hayvanımız var. Sevgilinizle bir gününüzü barınakları ziyaret için ayırın. Kim bilir belki bu güzel hayvanlardan biri, evinizin yeni konuğu olur!

Kayık: Denizin tadı, sadece yüzmekle çıkmaz. Kayık sefasının keyfi hem başkadır, hem de sevgilinizle romantik anlar yaşama fırsatıdır!

Kayak: Devamlı önümüze sunulan kampanyalarla, artık oldukça uygun fiyatlarla tatile çıkmak mümkün. Bunu değerlendirip, kısa bir kar keyfi sürmeye ne dersiniz? Mesela günübirlik bir Uludağ turu!

Açık hava sineması: Nerede kaldı şimdi o eski açık hava sinemalarının keyfi? Ama hala bu tadı yaşatan yerler var! Sinema salonuna tıkılmak yerine, özellikle sıcak yaz akşamlarında bu keyfe siz de varın!

Açık hava sporları: Hazırlıyorsunuz piknik sepetinizi, gidiyorsunuz piknik alanına, çıkartıyorsunuz topunuzu, çocuklar gibi oyun oynuyorsunuz! Voleybol, futbol, badminton, yakan top, artık aklınıza ne geliyorsa…

Dans, dans, dans: Stresin en iyi deşarj yolu danstır. Tutun sevgilinizin elinden sabaha kadar dans, dans, dans…

Siz de yaşadığınız yer, zevkleriniz, eğlence anlayışınız doğrultusunda bu maddeleri dilediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Biraz yaratıcılıkla hiçbir zaman monotonlaşmayacak bir ilişkiye sahip olmak sizin elinizde!

Mutluluklar!

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol