Aldatılıyor musunuz?

İhanet berbat bir şeydir ve aşk insanın gözünü kesinlikle kör eder. Eğer siz de aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız, bu maddelere göz atmanızda fayda var! Kim bilir, belki boş bir kuruntudur ama belki de, acımasız gerçeğin ta kendisidir!

FBI kimmiş?
FBI kimmiş?

İlgisiz, soğuk davranışlar!
Partneriniz bir anda sizden buz gibi soğumuşsa ve isteklerinize cevap vermiyorsa, birlikteyken kendinizi çekici, seksi hissetmiyorsanız, üstelik bunun için iş yaşamında gözle görülür ciddi sorunlar yoksa, bir başkası ile flört ediyor olabilir.

Yeni hobiler, yeni cümle kalıpları!
Evet, aslında iyi bir gözlemle bunu çok rahat çözebilirsiniz. Partneriniz kendi karakterinden ve alışkanlıklarından uzakta yeni bir hobi edinmiş ya da ağzına yeni kelimeler, cümle kalıpları yerleşmiş ise, bir başkası ile flört ediyor olma olasılığı yüksek. Biz insanlar bilgi ile dünyaya gelmedik, edindiğimiz bütün bilgiler, yeni deneyimlerimizle alakalıdır. Belki de partnerinizin son zamanlardaki yeni bilgileri, edindiği yeni deneyimlerle alakalı olabilir!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Aşırı ilgiyle yaklaşmak!
Özellikle partneriniz flörtünün daha başlarındaysa, size aşırı ilgi gösterebilir. Aslında bu, yaptığını örtbas etmek için değildir. Aksine, diğer flörtten kaçmaya çalışmak ve yaptığı şeyin yanlışlığının farkında olmasıyla alakalıdır. Bu durumda aslında size karşı hisleri bitmemiş, yalnızca biraz heyecan arayışına düşmüştür. Böyle durumlarda kısa bir tatile gitmek, partnerinizle aranızdaki heyecanı yeniden yükseltebilir.

Nerede kaldı bu anlar?
Nerede kaldı bu anlar?

Soğuk, kalpsiz, buzdan bir heykel!
Partneriniz artık size karşı soğuk, gaddar davranışlarda bulunuyor ve sizin ihtiyaçlarınıza karşılık vermiyorsa, bu çoğunlukla bir başkasıyla tanıştığı anlamına gelir. Aslında yapmaya çalıştığı, size bu ilişkinin bittiği sinyalini vermektir. Böyle durumlarda geriye çekilmeniz doğru bir hamle olacaktır. Karşınızdaki seçimini yapmışsa, mücadele etmek yalnızca zaman kaybı olacaktır. Üstelik unutmayın, dürüst insanlar eleştiri bombardımanına tutulacaklarını göze alarak, sürüncemede bırakmadan bir açıklama yapar. Partneriniz bu yolu tercih etmek yerine, kolay ve etik olmayan yolu tercih etmiştir.

Gelecek planlarının anında kesilmesi!
Partneriniz artık sizinle gelecek planları yapmak yerine, gelecekte sahip olmak istemediklerini size vurgulamaya başlıyorsa, geleceğe dair daha umutsuz konuşmalar yapıyorsa, bir başkası ile gelecek planlamak istiyor olabilir. Elbette bu istekler tabiidir, olay çıkarmanıza gerek yok! Yola devam!

Telefon, sosyal medya ve dijital ortamda ihanet!
Telefonu eskisi kadar ortada değilse ve telefonuyla fazlasıyla haşır neşir oluyorsa, gizlice kurcaladığınızda mesaj kutusunu boş görüyorsanız, bu konuda önlemini almışsa, olay çıkarmadan bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Dürüst olmayan partnerinize verebileceğiniz en büyük ceza tadında ödül, ona dürüst davranmayı öğretmek olacaktır.

Dilerim bütün bunları yaşamayan çiftlerdensinizdir ve siz de kendiniz gibi sadakatten cidden keyif alan partnerlere sahipsinizdir!

Zodyaklı

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol