Aşık Olmak İçin 5 Öneri

İçimizi kıpır kıpır edecek bahar günleri geliyor. Bahar ve aşk birbirine her zaman yakışır. Bahar günlerinde aşık olmak ve tadını çıkarmak için yapmanız gerekenleri sizler için derledik.

Sad girl looking at a paper heart on her forehead

 

1) Eski sevgilinizle ilgili hayatınızda ne varsa kurtulun. Onunla olan fotoğraflarınız, telefon numarası, birlikte gittiğiniz filmin bileti, hediyeler, anılar… Hepsinden kurtulun. Telefonunuza, onu unutturması için size yardımcı olacak şu uygulamayı yükleyerek işe başlayın.

2) Kendinize bakın, kendinizi eleştirin ve değişim için harekete geçin. Araştırmalar gösteriyor ki, kendine bakan, özenli kişiler, salaş ve boşvermiş kişilere göre daha yüksek oranda ilişki yaşıyor. Dışarıdan nasıl göründüğünü merak ediyorsanız, buraya tıklayıp profilinizi oluşturabilir ve yorumları görebilirsiniz.

3) Yeniliklere açık olun ve yeni hobiler edinmeye çalışın. Yeni hobilere sahip olmak, farklı insanlarla tanışmanıza yardımcı olur. Hobilerinizi paylaşmak ve size göre birilerini bulmak için buraya tıklayabilirsiniz.

three girls chatting with their smartphones4) Beklentilerinizi mantıklı bir çerçevede tutmaya özen gösterin. Arkadaşlık sitesinde harika insanlarla tanışmanız muhtemel, ancak kimse kimseye Brad Pitt ya da Penelope Cruz vaad etmiyor.

5) Arayın! Aşka hazırsınız ancak aramıyorsanız bulma ihtimaliniz epeyce zayıflar. Bu tıpkı hiç bilet almadan piyangonun size çıkmasını beklemek gibi bir şey… O zaman Siberalem.com’a üye olarak aramaya başlayabilirsiniz.

Baharı dolu bir kalple karşılamak için elinizi çabuk tutun.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol