Aşk Dolu Bir Yaz Tatili İçin 5 Öneri

Yaz geldi çattı, herkes tatil planlarını yapmaya başladı bile. Yazın aşkı bulmak ve yaz tatilini sevgi dolu geçirmek aslında düşündüğünüzden daha kolay. Şimdi size aşk dolu bir yaz tatili için 5 öneri sunacağız. Birisi mutlaka size göre. Hadi, başlayalım.

Aşk Dolu Bir Yaz Tatili

1. Pozitif Olun
Herkes, pozitif, enerjik, anlayışlı ve empati kuran insanları sever. Öte yandan bencil ve ısrarcı bir tutumunuz varsa maalesef işler çok zor olacaktır. Pozitif olun, karşı cinsten alacağınız olumsuz yorumların üstesinden gelin ve yolunuza devam edin. Hoşlandığınız kişi sizden hoşlanmıyor olabilir, sorun etmemek çok büyük bir erdemdir.

2. Yeniliklere Açık Olun
Ön yargı denen şey hayatınınız odağında olmasın. Ön yargıları hayatınızdan çıkarın ve yeniliklere yer açın. Daha önce hiç internetten yeni biriyle tanışmadıysanız, bu yaz deneyin. Tatile gitmeden önce, tatile gideceğiniz yerdeki insanları tanımak için Siberalem’de biraz zaman geçirebilirsiniz. Tabii şehrinizde de bir sürü farklı insanla tanışabilirsiniz.

3. Deneyimsel Olun
“Defalarca denedin, defalarca yenildin. Olsun. Yine dene, daha iyi yenil.” sözünde de söylendiği gibi, denemekten asla vazgeçmeyin. Dünyada milyonlarca insan var. Sadece bir kişi konusunda ısrarcı olmak niye?

4. Sınırlarınızı İyi Belirleyin
Biriyle tanışırken, ne ona çok yakın davranın, ne de çok çok uzak… Mesafe koymak konusunda biraz daha özenli olun. İnternetten tanıştığınız kız ya da erkek arkadaşınızı tanımak ve onun kendini ifade etmesi için zaman her zaman en iyi şeydir. Bu aynı şekilde sizin için de geçerli. İlk günlerden çok ilgili, çok aşık, çok hevesli olmak insanların kafasında şüphe uyandırır. Bu yaz tanışacağınız kişilere karşı da aynı hassasiyeti mutlaka gösterin.

5. Yolculuk Planları Yapın
Yola çıkarsınız ya da çıkmazsınız… Bunu bilemeyiz. Yalnız siz yeni tanıştığınız o kişiyle yola çıksanız nereye gideceğinize dair planlarınızı yapın. Onun tatil anlayışını anlamak adına keyifli olabilir.

Keyifli bir yaz için yeni insanlarla tanışmak her zaman çok güzel bir fikirdir. Siberalem’e henüz üye olmadıysanız, buradan başlayın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol