Bir kadını etkilemenin 6 yolu

İlk buluşma öncesi hem kadınlar hem de erkeklerden duyduğum birkaç sözle giriş yapmak istiyorum:

“İptal mi etsem?”, “Ne konuşacağız ki şimdi?”, “Ben gitmek istemiyorum…”, “Çok heyecanlıyım.”, “Ya benden hoşlanmazsa…”, “Ya ondan hoşlanmazsam?”…

Gördüğünüz gibi, bu soruları aşıp ilk buluşmayı yapmak zaten yeterince zor. Siz beyler zoru başarmışken, bir kadını güzel ve naif hamlelerle mutlu etmek istemez misiniz? Bir kadını gülümsetmek düşündüğünüz kadar zor değil. Buyrun..

1) Onu alışılmadık bir yoldan özel hissettirin.

Bir kadın ona güzel olduğununun söylenmesinden hoşlanır. Ancak sizin ufak bir fark yaratmanız her zaman daha güzel olan seçenektir. Abartıya kaçmadan nazik bir şekilde… Örneğin, ona “Çok şıksın” demek yerine “Tarzını çok beğendim, renk seçimlerin güzelliğine güzellik katmış” deyin. Sadece ona özel sözler seçin 😉 (Muhabbet buradan renklere, tutkulara bağlanabilir, ne ala 😉 )

2) Spontan olun.

Spontan olun derken kastımız şöyle, beklenmedik planlar yapıp hemen adapte olun.

Örneğin, kız arkadaşınız boğaz manzarasını sevdiğini söylüyorsa ve gitmeniz için bir engel yoksa, atlayıp gidin. Ya da yıldızları izlemeyi teklif ederse durmayın, sahile atın kendinizi harika zaman geçirmek bizden garanti.

3) Onun konuşmasına izin verin.

Hoşlandığınız kadınla birliktesiniz ve iyi vakit geçirmek istiyorsunuz. Sizin için iyi vakit geçirmek onun yüzündeki gülümseme… O zaman yapmanız gereken gayet kolay. Bırakın anlatsın, siz ufak sorularınızla ilginizi belli edin ve konuşmaya yön verin. Hepsi bu. Kendini özgür hissederek konuşsun, anlatsın, ailesinden, işinden, arkadaşlarından, gittiği gördüğü yerlerden bahsetmesine izin verin. Konuşup kendini rahatça ifade etmesi onu mutlu edecek ve eve varınca harika bir gün geçirdiğini düşünecek. Denenmiş ve onaylıdır 🙂

4) Göz kontağı iyidir.

Onunla göz kontağı kurmaktan çekinmeyin. Çoğu insan bu konuda çekimser ve soru işaretleriyle dolu.

Siz siz olun ve konuşurken, dans ederken ve hatta yan yana yürürken bile göz göze olmaya bakın. Göz kontağı, onunla konuşurken ilgilendiğinize, ilginizi başka şeylerin dağıtmadığına ve güven veren bir insan olduğunuza işarettir.

 

5) Söz verin ve tutun.

Bir insanla aranızd güven ilişkisi kurmanın temel yolu, sözlerinizin ve yaptıklarınızın birbirini tutmasıdır. Ortaya bir konu atın ve sonra bu konuda ona bir söz verin vee en sonunda da sözünüzü yerine getirin. Örneğin, bir kitaptan bahsedin, kitaptaki sevdiğiniz bir kısmı alıntı yapın. Alıntı yaptığınız kısmı hatırlamıyorsanız, “söz bu kısmı sana okuyacağım” deyin ve eve gidince onu arayap okuyun. İşte böyle minik jestler süperdir.

 

6) Kraliçe gibi hissettirin.

Bu size biraz eski moda gelebilir ama her zaman mutluluk vericidir. Hoşlandığınız kadına iltifat edin, bir mekana girereken ya da araca binip inerken kapısını açın, onun için şarap seçin, ona çiçek alın. Kraliçe gibi hisseden kadın, sizi kralı olarak seçecektir.

Biz kadınlar güzelliklerden hoşlanırız, güzel ve iyi niyetli olan şeyleri hemen severiz. Doğallık, samimiyet ve sevgi dolu gözler iyi bir ilişki için anahtardır.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol