Sevgiliye Doğum Günü Hediyeleri

Doğum günü muhteşemdir ve herkese eşit şekilde dağıtılmıştır, hepimizin bir tane doğum günü var, değil mi : ) Doğum günlerinin kutlanması, hatırlanmak, hediyelere boğulmak da bu özel günü güzelleştiren detaylar.

Ancak ne var ki, şu hediye işi hepimizi pek zorluyor. Kızlar bir araya geliyor ve erkek arkadaşlarına doğum günlerinde ne hediye edeceklerini konuşup duruyorlar. Hazırlıklar bazen 6 ay önceden başlıyor, bazen son hafta hatta son güne kalıyor. En güzel hediye birlikte ve mutlu olmak olsa da, gözler güzel bir hatıra olarak kalacak özel bir hediyeyi de arıyor : )

İşleri biraz kolaylaştırmak için, erkeklere hediye edilebilecekleri sizin için listeledik. Hadi seçin hediyenizi! : )

Hepimizin bildiği bir gerçeğe ilk maddemizde yer vermek isteriz: Erkeklerin kalbine giden yol, midesinden geçer! Onun için yemek pişirebilir ve birlikte lezzetli bir akşam geçirebilirsiniz. Kalbine giden yoldan yemek yerine pasta ile de geçebilirsimiz elbette. Özenle hazırlayacağınız, sevginizi de içine katacağınız bir doğum günü pastası da muhteşem bir hediye olur.

tumblr_kxzaml7XJ31qzjtuzo1_5001

Yine çok bilinen başka bir doğum günü hediyesi de, erkeklerin sıkça kullandığı aksesuarlar; cüzdan, saat, kemer, atkı (şal), telefonu -tableti ya da bilgisayarı için koruyucu ürünler… Bunlar hem sıkça yanında bulundurabileceği hem de işine yarayacak hoş hediye seçenekleri. Bunlardan birini seçecekseniz aman dikkat, onun tarzında uygun ve tamamlayıcı bir tasarım seçin.

Yukarıda da bahsetmiştik, birlikte ve mutlu zaman geçirmek en güzel hediye. Buna bir de bir çift konser bileti ekleyip bu “birlikte ve mutlu” zamana bolca eğlence de katabilirsiniz.

Erkekler için teknoloji her zaman hayatlarının bir parçasıdır. İlgisini çekebilecek teknolojik bir ürün onu mutlu edebilir. Bu belki cep telefonu ile kontrol edebileceği bir tost makinesi bile olabilir ama teknoloji güzeldir.

Erkek arkadaş hediye almak konusunda, en çok başvurulan seçeneklerden birisi de kıyafetler… Kıyafet hediye etmek konusunda asla bir eleştirimiz yok ancak biraz daha detaylı hediyelerin sevgililer arasında çok daha iyi olacağı düşünüyoruz : )

Uzun zamandır takip ettiği ve binbir sebeple ertelediği bir kurs ya da atölyeye katılması için onu kaydettirebilirsiniz. Örneğin, Ritim-Perküsyon Atölyesi ya da enfes Çikolatacılık Atölyesi onu çok mutlu edebilir. Belki de uzun zamandır tenis oynamak istiyordur, bunu ona siz hediye edebilir ve ilişkinize ve onun hayatına renk katabilirsiniz.

Hediye ille de satın alınması ve muntazam şekilde paketlenmesi gereken birşey değil. Erkek arkadaşınıza, sevdiği ufak tefek eğlenceli şeylerle dolu bir paket de hediye edebilirsiniz. İçinde sevdiği yiyecek ve içecekler, bilgisayar oyunu, birlikte izlemeniz için dvd, birlikte okumanız için kitap, ona yazdığınız onu mutlu edecek notlar, sevdiği futbolcuların imzaladığı bir top olabilir. Bu paketi hayal gücünüzle doldurabilirsiniz.

Bizden öneriler bu kadar, siz de aklınıza gelenleri bize yazın, listeyi zenginleştirelim : )

 

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol