Erkekler Neleri Seksi Buluyor?

Kadınların üzerine oldukça kafa yorduğu “Erkekler neleri seksi buluyor?” sorusunu erkek üyelerimize yönelttik ve işinize yarayabilir düşüncesiyle çıkan sonuçlardan sizler için bir derleme yaptık. İşte erkeklerin kadın seksapalitesine dair görüşleri:

“Girdiği bir ortamda yaptığı esprilerle ve zekasıyla ilgi odağı olabilen, girişken ve güçlü karakterli, iş hayatında başarılı olan kadınları her zaman için çok seksi bulurum. Bana göre bir kadının seksi olabilmesindeki en önemli kriter, zekasını en iyi şekilde kullanabilmesidir diyebilirim.”

Cem (31)

kate-upton-38

“Yataktan saçı başı darmadağın bir şekilde kalktıktan sonra çıplak vücuduna umursamaz bir tavırla benim gömleğimi giymesi, hatta o şekilde bana kahvaltı hazırlaması bana o kadını oldukça seksi gösterir. Yataktan kalkar kalkmaz saçlarını fönlemeye ve makyaj tazelemeye koşan kadınlar benim için doğal ve seksi olmaktan fazla uzaklar.”

Enes (25)

 “Kesinlikle yüksek topuklar… Sonrasında orantılı bir vücut, uzun ve düz saçlar, diz boyunda veya mini bir etek ve bakımlı tırnaklar. Benim için bir kadının seksi olabilmesi için en önemli koşul feminen görünmesi.”

Buğra(31)

“Sevgilimin küçücük bir şort ve beyaz tişortla  gelip kravatımı bağlaması  bütün gün iş yerinde onu düşünmem için yeterli bir sebep.”    

Sezgin(29)

“Bir kadın seksi olmak istiyorsa iç çamaşırı seçimlerine çok dikkat etmeli. Benim tavsiyem çocuksu ve desenli çamaşırlar yerine düz ve siyah, bordo gibi koyu renk olanları tercih etmeleri. Dantelli iç çamaşırları ve jartiyerin gözüme ne kadar hoş geldiğini söylememin gereği yok sanırım.”

Özgür(33)   

“Bence bir kadını seksi yapan şeyler birtakım küçük detaylarda gizli. Saçlarını toplayış şekli, o farkında olmadan açılan  dekoltesi, kaşlarını kaldırarak yukarı doğru gözlerimin içine bakması, kaliteli ve ona yakışan bir parfüm kokusu… Özellikle seksi olmaya çalışmayan kadınların genellikle daha seksi olduklarını düşünüyorum.”  

Mert(27)
“Güneşten teni hafifçe yanmış  bir kadının bikinisiyle şezlonga uzanıp bacaklarını kremlemesi ve ayağına taktığı ince ve zarif bir halhal benim oldukça seksi bulduğum detaylar arasında.”

Cenk (32)

“Vücut hatlarını belli eden bir elbise ve kıvrak hareketlerle dans eden hafif sarhoş bir kadın kolaylıkla  aklımı başımdan alabilir. Kadının seksapelinde dansın gücünü kesinlikle unutmamak gerek.”

Doruk(29)

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol