Evlilik Sitelerinde Evlenenler Var mı?

Evlenmek amacı ile evlilik sitelerinde bulunan pek çok insan bulunmaktadır. Her ne kadar insanlar bu sitelerinde eş arıyor olsa da; akıllarda bulunan “Evlilik sitesinde evlenilir mi?” sorusu henüz giderilebilmiş durumda değil. Bu durumun asıl nedeni, bu siteler aracılığı ile evlenen kişilerin, çevrelerin alacağı tepkilerden çekinerek, evlilik sitelerinde evlendiklerini belirtmemeleridir.

GERÇEK İNSANLAR GERÇEK MUTLULUK BURADA!

Toplumumuzda, henüz evlenme sitelerinde evlenmenin gayet doğal bir durum olduğu kabul edilememiştir. Bunun nedeni; insanların, internetten olan tanışmalarda, güven duymanın mümkün olmayacağını düşünmesidir. Oysa sanal ortamda olsa, kişiler gerçek hayatta bulunan kişilerdir ve karşılıklı dürüstlük olduğu sürece, evliliklerin gerçekleşmesi hiç de imkânsız değildir. Ayrıca; televizyonlarda yer almakta olan evlilik programları da, yakın zamanda evlilik sitelerinin toplum tarafından kabul edilmesinde de büyük pay sahibi olacaktır.

Evlilik Siteleri Sayesinde Evlenenler

Ülkemizde yapılan bir araştırma da; internet üzerinden yapılan evliliklerin, her geçen gün daha da arttığını göstermektedir. Günümüzde evlenen kişilerin neredeyse %40 kadarı, internet üzerinden tanışmaktadır. Üstelik bu kişilerin hemen hemen yarısı evlilik siteleri üzerinden evlenmektedir. Ancak evlilik sitelerinden evlenen kişiler, çoğu zaman bunu çevrelerinden saklamakta ya da yalnızca çok yakınlarına söylemektedirler.
Evlilik sitelerinde evlenen pek çok kişi olduğunu unutmayın ve siz de https://www.siberalem.com benzeri evlilik siteleri aracılığı ile evlenmek istiyorsanız; umudunuzu kaybetmeyin. Ancak bir taraftan da, acele etmeyin ve karşınızdaki kişiyi iyice tanımak için zaman verin.

Önceki YazıSonraki Yazı

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol