İlişkinizde Prenses Olmanın Kuralları

Her kadın kendini zaman zaman bir prenses, bir kraliçe olarak hayal eder. Normal olan da bu zaten. Güzel kıyafetler içinde, herkesin hayran bakışlarını ve sempatisini üzerine toplamak güzel olmaz mı?
Kim kendini sadece kariyere odaklanmış, iş toplantılarından kendine zaman ayıramayan, mutlu bir aşkı hayal etmeyen biri olarak düşünebilir ki?

Prenses olmanın kurallarını merak ettik ve sizin için araştırdık. Bizim İngiltere Prensesi olarak da tanıdığımız asıl ünvanı Cambridge Düşesi olan Kate Middleton‘ı inceleyelim ve prensesliğin sırlarını ortaya çıkaralım.

İşte kendinizi prenses gibi hissetmenin ve sevgilinizin prensesi olmanın kuralları:

1) Saçlar
Bir prensesin prenses olduğunu gösteren en önemli aksesuarı nedir? Tacı elbette. Tacı yoksa ne yapmalıdır? Güzel, bakımlı ve havalı saçlar ile tacın cazibesini yakalamalıdır. Harika saçlar için düzenli doktor ziyareti gibi kuaför ziyareti de şart.

KateMiddleton

2) Kişisel bakım
Evet bakım çok klişe laf gibi duruyor ama olmazsa olmaz. Sağlıklı ve parlayan bir cildiniz yoksa asalette eksilme olabilir. Tertemiz, bakımlı eller ve ayaklar, ışıl ışıl dişler çok zamanınızı almadan sadece düzenli bakımla yakalayabileceğiniz şeyler. Kate Middleton’ın da düğün öncesi başvurduğu “görünmeyen diş telleri” aramızda sır olarak kalsın.

k

3) Sağlıklı bir vücut

Kate Middleton’ın geçmiş yıllardaki fotoğraflarına ve son haline bakıyoruz ve iyi ki değişmişsin Kate diyoruz. Gün tabağından, Nutella krizinden, evde pineklemekten vazgeçmiş sporu ve sağlığı seçmiş. Prenses olmayı hak edelim.

Kate_2

Prenses olmak için sadece bunlar yeterli değil elbette. 3 Adımda İçinizdeki Prensesi Ortaya Çıkarın yazımızı okumayı unutmayın. 😉

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol