Kadınları Çekici Yapan Detaylar

Kadınlar ve erkekler birbirinden farklı binlerce özelliğe sahip. Her insanı çekici yapan detaylar bir kenara, kadınları çekici yapan detaylar biraz daha farklı. Kadın doğası gereği, nezaket ve inceliği sembolize ediyor. Haliyle, çekicilik unsurları da nezaket ve incelik çevresinde.

Çekici kadınların ortak özellikleri ve kadınları çekici yapan detayları kısaca kaleme alalım istedik.

1) Gülümseme…


Elbette insanlar daima gülümseyemez. Ancak, bir kadının gülümsemesi, etrafa pozitif duygular saçan, güzel bir durumdur. Güzel bir gülümseme, bütün kalplere iyi gelir.

2) Tarz sahibi olmak…


İsterseniz sade, isterseniz de rüküş olmayı tercih edin. Bunlar hiç önemli değil. Sadece, sahip olduğunuz tarzın size uyması önemli.

3) Makyaj becerileri…


Makyaj konusu tamamen kadınların tercihlerine göre şekillense de, erkekler makyaj konusunda biraz tutucu. Çok yoğun makyajlar değil, temel ve basit düzeyde makyajlar daha çekici bulunuyor.

4) Dekolte kullanımı…


Dekolte, kadınlara yakışan en güzel aksesuar. Güzel bir eteğin yırtmacı, hoş br bluzun yakası, zarif bir elbisenin sırtı… Dekolte güzeldir ve doğru şekilde kullanılması erkekler tarafından epey beğenilir.

5) Kendi ayaklarının üzerinde durabilme becerisi…


Kadınların kendi hayatlarının sorumluluklarını almaları ve erkeklerle de o hayatı paylaşmayı becerebilmeleri çok hoş. Erkekler, sorumluluk sahibi, kendinin farkında olan ve kararlar verebilen kadınları ayrı bir sever.

Kadınları çekici yapan bu detayları aklınızda tutun ve sizi ne kadar temsil ettiğine bir bakın.

Siberalem.com

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol