Kadınları Etkileyen 8 Erkek Davranışı

Beyler, bu yazı baştan sona size yazılıyor. Gözlerinizi ve algılarınızı dört açın, okuyun ve sindirin. İnanılmaz faydalı bilgilerle işte karşınızda Kadınları Etkileyen Erkek Davranışları!


Kadınları Etkileyen Erkek Davranışları Listesi Karşınızda!


Beyler, kadınları etkilemek konusunda sorularınızı topladık ve onlara toplu bir cevap hazırladık. Önce sorularınızı cevaplayıp, sonra da önerilerimizi listeleyeceğiz. Buyrunuz…

S- Siberalem gibi bir arkadaşlık sitesinde, kadın üyeleri etkilemek için neler yapabilirim?
C- Arkadaşlık sitelerinde yeni biriyle tanışmak için yer aldığınızı unutmayın. Yeni biriyle tanışırken de en iyi halinizle olmak istersiniz değil mi… O zaman o profili çok güzel bir şekilde doldurun. Fotoğraflar, kendinizi ve aradığınızı anlatan güzel metinler yazın. İşe yarayacak. Ayrıca mesajlaşmalarınıza da dikkat! İsterseniz bu konuda daha fazla öneri için, “Kadınlar Ne İster?” yazımızı okuyabilirsiniz.
S- İlk buluşmada, partnerimi etkilemek için neler yapabilirim?
C- İlk buluşma ya da daha fazlası, her zaman kendiniz olun. Kendiniz olun lafını da lütfen “lahmacunu içine soğanı biberi doldurup gömün” olarak anlamayın. Yani kendinizi doğru ifade edin. İlk buluşmada konuşulan kişisel meseler, aile, arkadaş, hobi konularını dürüstçe ve abartısız konuşun. Yeme içme, mekan seçimi konusunda da normal hayatınızın bir parçası olan mekanları tercih edin. Gerçek her zaman kazanır.
S- Güzel bir ilişki için yola çıktık, ilişki süresince neler yaparak partnerimi etkileyebilirim?
C- Cevap çok basit: Doğum günü, tanışma yıldönümü, Sevgililer Günü gibi özel günleri asla unutmayın. Unutmamak için de bir takvime işaretleyin bütün yıl kafanız rahat etsin. Ayda 1 kez çiçek alın ve en az 1 kez de birlikte dışarı çıkıp eğlenin. Bunun haricinde de kaba olmayın, güzel konuşun ve karşınızda narin bir insan olduğunu hatırlayarak davranın. Bunları yapın ve fark atın. İşte bu kadar.

Sıra geldi 8 madde de kadınları etkileyen erkek olmaya!

1. Denedik ve öneriyoruz: Siberalem’e üye olan bir kız arkadaşımızı bulduk ve ona sorduk: “Bir erkek nasıl bir ilk mesaj yazmalı ki senin dikkatini çeksin?” Cevapladı: “Merhaba!, slm” diyenler genelde aceleci, “merhaba nasılsınız” diyenler en azından halimi hatrımı soruyor, orta, bir de profilime bakıp ona göre yazanlar var ki, işte o en sevdiğim kitle.” Beyler, karşınızdaki kadına önem verin.
2. İlk buluşmada kaskatı kesilip, kasıntı olmayın. Çok heyecanlanıyorsanız, ayna karşısında prova yapın. Ortamın ateşini heyecanla söndürmeyin, ısıyı heyecanla düşürmeyin.
3. Dürüst olun ama hayat hikayenizi en ince detaya kadar anlatmayın.
4. Merhametli ve şefkatli olun.
5. Cömert olmak ve savurgan olmak arasındaki ince çizgiye dikkat edin.
6. Romantik olun ama oturup Fransızca şiirler ezberlemeye çalışmayın.
7. Kapısını açık, sandalyesini çekin, ceketini giyip çıkarırken yardımcı olun.
8. Pozitif olun. Mutluluk bulaşıcıdır.

Kadınları etkilemek zor ya da imkansız değil, yeter ki bu adımları takip edin.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol