Kızların Aradığı Erkek Olmak

Wikihow’un yayınladığı eğlenceli listeyi görünce okurlarımızla paylaşmak istedik. Ülkemizdeki kızlarla tanışmak isteyen yabancı erkeklere bir kılavuz olarak yazılmış olan bu liste harika ipuçları içeriyor. Sadece yabancı erkeklerle sınırlı kalınmasın, bizim memleketimiz de bu bilgilerden yararlansın istedik.

  1. Adım: Gülümse!Siberalem_1

Gülümse, çünkü kızlarımız doğal çekiciliği olan, mutlu ve pozitif erkekleri seviyor. Samimi, şefkatli ve güzel bir gülümseme sizi 1-0 öne geçirir.

  1. Adım: Temiz ol!

Wikihow’a göre, ülkemizin kızları, Akdeniz ve Avrupa dolaylarında, temizliğe en çok önem veren kızlar olarak lanse edilmiş. Eh biz de buna hak veriyoruz. Kız arkadaşınızla buluşmaya gitmeden evvel, saç-sakal temizliği, duş, temiz kıyafetler, sağlıklı bir nefese sahip olursanız, onun size olan ilgisini artırabilirsiniz.

  1. Adım: Sosyal ve konuşkan ol!

Bir ilişkinin en önemli unsuru, BİRLİKTE EĞLENMEK! Dolayısıyla da, eğlenceli olmaya özen gösterin.

Kız arkadaşınızla buluşmadan önce,

-Sosyal medyadaki popüler konuları,

-Mizah dergilerindeki kült karikatürleri,

-Gündeme dair konuları,

şöyle bir gözden geçirin. Konuşacak konu lazım ne de olsa.

s4

  1. Adım: Espri anlayışın olsun!

Bir önceki maddedekiler aynen geçerli. Yalnız, onlara artı olarak, espri anlayışınız geliştirmek için düzenli bir dergi-gazete takipçisi olun, stand-uplar izleyin, kendinizi hep geliştirin. Kızlar erkeklerin neler konuştuğuna çok önem verirler.

 

  1. Adım: Sağlıklı ol!

Doktor-hastane kapsamındaki sağlıklı olmak değil konumuz. Aslında daha çok düzenli spor yapmaya çalışmanızdan, beslenmenize dikkat etmenizden bahsediyoruz. Hiçbir şey yapamazsanız, her gün yarım saat yürüyebilir, evde egzersiz yapabilirsiniz. Spor yapan erkeğin çekiciliği yüzyıllardır hiç değişmedi.

  1. Adım: Eğlenceli ol!

Hayata eğlenceli gözlerle bakın, sorunlara çözümler üretin, hayatı kolaylaştırın. Bu hem sizin, hem de kız arkadaşınızın çok mutlu olacağı bir şey sonuçta. Mutluluğu ertelemeyin.

  1. Adım: Dışa dönük ol!

Konuşmaktan, konu açmaktan, kendinizle ilgili şeyler anlatmaktan çekinmeyin. Kızlar açık yürekli ve konuşkan erkekleri severler. Tabii sünnet anılarınızı ve eski sevgilinizi anlatmayın… 🙂

  1. Adım: Eğitim

Bir konu başlığı bulun ve o konuda kendinizi çok iyi eğitin. Bu spor, sanat, mesleki bir ilgi olabilir. Uzman olduğunuz bir konuda kendinizi eğitin. Bu sizi çok daha çekici hale getirecek, sözümüze güvenin.

siberalem_3

  1. Adım: Centilmenliğin kitabını yaz!

Sofra adabı, bir kadına nasıl yaklaşılması gerektiğinin incelikleri, iltifat etmenin incelikleri… Bunlar çok önemli. Kız arkadaşınız için kapıyı açın, sandalyesini çekin, onu evine bırakın. Bunlar çok nazik hareketler.

10.Adım: İyilik

İyi bir erkek arkadaş olduğunuz kadar, iyi bir insan olduğunuzdan da emin olun. Dostane biriyseniz hayatınız daha güzel ve kolay olur.

Wikihow’un önerilerini dilimiz döndüğünce sizinle paylaştık. Bu öneriler sizi mutlu bir ilişkiye götürebilir. Peki “O mutlu ilişkideki hanımefendi kim olacak?” diye soruyorsanız, cevap için buraya tıklayın.

Görsel ve yazı için kaynak.

 

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol