Nasıl Arkadaş Bulurum?

Siberalem kullananlar için önemli konulardan biri de, servisin size sağladığı olanakları doğru şekilde kullanabilmektir.
Profil
İyi bir profil işin en büyük kısmını oluşturur. İlk izleniminizi profilinizle elde edersiniz ve unutmayın ilk izlenim için ikinci bir şansınız olamayabilir. Bu yazı size faydalı olacaktır:

Ne istediğinizi bilin:
Ne istediğinizi ve ne istemediğinizi bilmek ve çevrenize buna göre mesaj vermek diğer önemli etkendir. Olgun insanların da en önemli özelliği ne istediklerini bilmeleri ve hayatlarını buna göre düzenleme becerisi elde etmiş olmalarıdır.

Zaman:
Doğru kişiyi bulmak zaman ister. Doğru soruları sorabilmek, doğru yanıtları verebilmek ve yeterli sayıda deneme yapabilmek için hem kendinize hem de Siberalem’e zaman vermeniz gerekir. Emek sarf etmeden elde edilen şeyin değerini çabuk yitirebildiğini de unutmayın.

Zamanlama:
Zamanlama doğru yerde, doğru zamanda, doğru hareketi yapabilme becerisidir. Bu beceri zamanla gelişir. Becerinizi geliştirebilmek için bir çok deneme yapmalı ve yaptığınız denemelerin üzerine düşünmelisiniz. Sizin ilgilendiğiniz kişilerin hangi saatlerde sitede online olduğunu anlamaya çalışıp, siz de o saatlerde online olabilirsiniz.

Kendine güven:
Şans sadece kendine güvenenlerin yüzüne güler. Şansınızı arttırmak için kendinize güvenli hareket etmeniz şart. Fakat bunu asla kabalık ve aşırılıkla karıştırmayın.
Unutmayın: Roma imparatorluğu da bir günde inşa edilmedi.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol