Sevgiliye Yeni Yıl Hediyesi Önerileri

Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak ne almayı düşünüyorsunuz? Kız arkadaşa güzel bir parfüm, erkek arkadaşa da kol saati mi mesela? Ya da kız arkadaşa şık bir şal, erkek arkadaşa kazak? Peki sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak bunlardan hangisi daha önce defalarca düşünülmüştür sizce? Cevap: Hepsi ve milyonlarca defa… O zaman yeni yıl hediyesi konusunda ufkumuzu biraz açalım. Bakalım sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak neler almak klişe ve neler almak trendi 🙂

Sevgiliye Yeni Yıl Hediyesi Olacak ve Olmayacaklar Listesi

AJANDA
Olur ama nasıl olur?
Standart, klasik ajanda mı; kişiselleştirilmiş, tasarım ajanda mı? Ajanda mevzusu zaten kendi başına çok derin, ajanda, defter, notblok derken yılın ilk 3 ayı kullanılıp, kalan zamanda rafa kalkacak defterlerden bahsediyoruz. O zaman bir öneri, sevgilinize yeni yıl hediyesi olarak, bu sene tasarım bir ajanda alın. Sürekli yanında taşımak, çalışma masasında bulundurmak isteyeceği bir şey olsun.

SAAT, PARFÜM, TAKI
Olmaz. Peki ne olsun?
Kadınların erkeklere, erkeklerin kadınlara; saat, parfüm, takı alma tutkusu nedense bitmiyor. Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak daha orijinal fikirler peşinde koşmak varken, klasik fikirleri benimsiyoruz ve bu aslında sıkıcı. Sevgiliye yeni yıl hediyesi saat, parfüm ya da takı olmasın bu sene. Bu sene saat yerine, ona daha çok zamanınızı armağan edin, parfüm yerine güzel bir demet çiçek ya da belki de saksı çiçeği, takı yerine de sarılın sık sık. İnanın bunlar daha güzel hediyeler. Duygularınızı dile getiren bir mektup yazmak inanın pek çok şeyden daha mantıklı.

KUPA
Olmaz. Ve hatta “Bu bir şaka değil mi?” Ve yoksa, üzerinizde birlikte fotoğrafınızın olduğu bir kupa mı? Kupa, gelmiş geçmiş en klişe, en düz hediye. Lütfen artık kupa hediye etmeyi bırakalım. Kupa yerine ne olsun derseniz, sevgilinize yıl boyuca ofis masasında kullanabileceği güzel bir takvim hediye edin deriz. Hem işlevsel hem estetik. Zet.com’da bir sürü seçenek mevcut.

İÇ ÇAMAŞIR
Olur ama nasıl olur. Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak, gelenekselleşmiş bir hediyedir iç çamaşırı. Eğlenceli olduğu için modası geçmez, kimse ardında bir kötülük aramaz. Olur elbette, ancak çok çok ucuz görünen, sırf olsun diye üretilmiş ürünler tercih etmemek güzel olur. Çok uzağa gitmeye de gerek yok, Penti gibi markalardan bulmak mümkün.

KAZAK
Olmaz, olmasın… Yılbaşı denen etkinlik kışa geldiği için mi kazak alıyoruz? Temmuz ortasında olsa mayo mu alacaktık? Lütfen mevsime değil, yılbaşı duygusuna yönelik düşünelim. Sevgiliye yeni yıl hediyesi diye kazak vermeyi unutun. Ama ille de giyim eşyası olsun diyorsanız, yeni yıl hediyenizi güzel eğlenceli atkı, bere ve eldivenlere çevirebilirsiniz.

SİNEMA BİLETİ
Olur ama nasıl olur. Sinemia gibi, sınırsız sinema fırsatı veren bir yerden alırsanız olur. Bir sevgilinize, bir de kendinize. Gelsin romantik komediler, gitsin bilim kurgular… Sinema en güzel eğlencelerden birisi, siz de uzun bir eğlence fırsatı yaratıp tadını çıkarın.
Bu yazımızda, sevgiliye yeni yıl hediyesi olacak ve olmayacak bazı başlıkları yazdık. Elbette neden olmayacaklarını da açıkladık. Tercih sizin, farklı bir yoldan gidip, işin eğlencesini daha da yükseğe çıkarabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol