Siberalem, Akşam Gazetesi’ne Konuk Oldu!

Siberalem, Türkiye’nin ilk ve en büyük arkadaşlık platformu olarak, Akşam Gazetesi’nden Arzu Akyol’a misafir oldu. 13 Şubat 2016 Cumartesi günü yayınlanan haberimiz:

Siberalem, insanların doğru araçları kullanarak, güvenli ve eğlenceli bir ortamda birbirlerini tanımaları için 2000 yılında kuruldu. Yolu Siberalem’den geçenlerin sayısı 18 milyonu aştı ve aktif kullanıcı sayısı 1,2 milyona ulaştı. Öte yandan, her ay 63 milyon kez arama yapılıyor, 100 milyon mesaj gönderiliyor, 300 bin yeni fotoğraf ekleniyor, 55 milyon kez de göz kırpılıyor. Bu platform; “İnternet yoluyla duygusal ilişki kurmak”tan ziyade, duygusal ilişkiler kurabileceğiniz insanlarla internette karşılaşabileceğiniz bir plaftorm.

Peki, riskli mi? Günlük hayatınızda yeni birisiyle tanışıp bir ilişkiye başlamaktan daha riskli değil. Hatta riski azaltmak için normalde elimizde olmayan bazı araçlar da mevcut. Yerinizden dahi kıpırdamadan birçok kişiyi tanıyıp ilk elemeyi bilgisayar başında yapabiliyorsunuz. Nasıl bir kişiyle karşılaşmak istediğinizi belirtip o özelliklere sahip kişiyi anında bulabiliyorsunuz. Ayrıca, birinin profilini incelediğinizde, sorulara verdiği cevaplardan onun hakkında çocukluk kahramanlarından nefret ettiği yönetmene kadar pek çok bilgiye hızlıca ulaşabiliyorsunuz. Mesajlaşmalarınız, daha tanışmadan karşı taraf hakkında birçok bilgiye sahip olmanızı sağlıyor. Tanışıp evlenen, çocuklarını sevdiğimiz birçok yakın arkadaşımız var. Bir sürü üyemizin nikâh şahidi olduk. İşimizin en keyifli yanı burası… “ Devamı için buraya tıklayınız.

Siberalem’i ziyaret etmek için bu linki tıklayabilirsiniz.

Önceki YazıSonraki Yazı

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol