Siberalem Size Söz Veriyor

Siberalem.com’un önceliği kullanıcıları için güvenli ve rahat bir arkadaş bulma platformu olmaktır.
Bu çerçevede, size verdiğimiz 4 tane söz var!

Huzurunuz İçin Çalışacağız

Siberalem.com’un, sitemizi sürekli kontrol etmekle görevli bir ekibi var. Bu ekibin işlerinden biri de sizden gelen “bu kişi beni rahatsız ediyor” uyarılarını inceleyip gereğini yapmak. Eğer, başka bir kullanıcı, site kurallarına aykırı bir davranışta bulunursa onunla konuştuğunuz mesaj penceresindeki “Şikayet Et” butonuna basabilir ya da bu kişinin rumuzunu bize bildirebilirsiniz. Ayrıca konuşmak istemediğiniz profili istediğiniz anda yasaklayarak “Yasaklılar” listenize atabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Bu durumda bu kişiden bir daha hiç mesaj almazsınız.

Rahatsız Edici İçeriğe İzin Vermeyeceğiz

Ekibimiz, Siberalem’e bırakılan her profili ve fotoğrafı en geç birkaç saat içinde kontrol ediyor ve profiller ve fotoğraflar ancak bu kontrolden sonra aktif duruma geçiyor. Siberalem’deki profillerde site kurallarına uymayan herhangi bir içerik, reklam, özel bilgi yer almasına izin vermiyoruz; niyeti arkadaş bulmaktan başka bir şey olanları baştan eliyoruz. Daha detaylı bilgi için Topluluk Kurallarını inceleyin.

Ulaşılabilir Olacağız

Siberalem.com, kurulduğundan beri müşteri ilişkileri konusunda çok hassastır. Bize sabah 9.00 ile gece 2.00 saatleri arasında telefonla, İletişim bölümünden ya da e-posta aracılığıyla ulaşabilir, e-postalarınıza en geç birkaç saat içinde cevap alırsınız.

Bilgilerinizi Koruyacağız

Siberalem’de, e-posta adresi, telefon numarası gibi özel bilgilerinizin hiçbirini asla diğer üyelerimizle paylaşmayız. Daha detaylı bilgi için Gizlilik sayfamızı ziyaret edin.