Yeni Yıl Hediye Fikirleri

Yeni yılda sevdiklerinizle yakın hissetmenin en güzel yollarından birisi onlarla hediyeler vermek. Bu yıl, bir parti planlamak ya da kalabalık bir etkinlik için çok elverişli olmayabilir. Ancak bu sizi yakınlarınıza sevginizi göstermekten alıkoymasın.
Hem sevdikleriniz, hem de sizler için harika hediye fikirlerini derledik.

Sevgiliye yeni yıl hediyesi için birbirinden güzel öneriler burada!

2021 İçin Yeni Yıl Hediyeleri

1- Sevdiğiniz kişinin her gün yanında olmak için: Takvim Kutusu
Takvim Kutusu, Sosyopix’in enfes tasarımlarından birisi. Yanak yanağa fotoğraflarınızdan, birlikte deneyimlediğiniz bütün güzel anları bir takvimde toplayın. Kız arkadaşa, erkek arkadaşa, sevdiğiniz herkese uygun bir hediye.

2- Güzel zamanları hep hatırlat: Yapışkan Kare Çerçeve
Birbirinden güzel anılarınızı sevdiğiniz kişi için daha kalıcı hale getirin. Fotoğrafı seçin, Sosyopix’e yükleyin ve Yapışkan Kare Çerçeve’yi sevdiğinize gönderin. Yeni yıl hediyesinin hem güzeli, hem pratiği.

3- Kendinize küçük mutluluklar: Ahşap Yılbaşı Ağacı
Yaşam alanınızda yılbaşı ağacına yer açın. Aa o da ne? Bu ağaç hiç yer kaplamadan ortamı çok güzel hale getiriyor. Bu güzel ağacın önünde bir fotoğrafınızı alırız.

4- İskandinavların bir bildiği olmalı: Hygge
Hoşlandığınız kişiye hem güzel hislerinizi ifade edecek, hem de kalpleri ısıtacak bir yeni yıl hediyesi vermek mi istiyorsunuz? O zaman İskandinav gibi düşünün. Yapmanız gereken, sıcak bir içecek, anlatacak güzel hikayeler, müzik, film, battaniye. Hygge felsefesi hayatı hissetmekten geçer.
O zaman Dünya Çayları Hediye Kutusu’nu alın ve bu güzel deneyimi hediye edin.

5- O özel kişinin doğum gününü hangi gün: Duvar Takvimi
Yılın her günü sizi anımsatacak bu takvimi sipariş edin, sonra size geldiğinde hediye etmek istediğiniz kişi için özel günleri takvimde işaretleyin. Güzel hediyenin güzelliğine güzellik katın. Enfes.

Hediye önerilerimizden hangisini tercih edeceksiniz? Unutmayın, en güzel hediye sevgi…
Aşk burada: Siberalem.com

Önceki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol