14-20 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, 14-20 Ağustos haftası için burçları yorumladı. Burçlarınızı okurken yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta ve ay boyunca etkisini sürdürecek olan yeni gökyüzü olayı Merkürün geriliyor olması. Bu durumu olumlu anlamda kullanabilirsiniz, eski çalışma arkadaşlarınızla iletişime geçin, yeni projeniz için ihtiyacınız olabilir. Eskiden yarım bıraktığınız projeleriniz varsa toparlamak için harika bir ay sizi bekliyor.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta ve genel olarak bu ay hayatınızda baskılar hissedebilirsiniz. Babanız, anneniz ya da patronunuz veya eşiniz tarafından büyük baskılar görebilirsiniz. Siz hayatınızdaki yeni gelişmeler için biraz zaman arzu ederken yakınlarınız sizi yapmayı istemediğiniz şeylere fazla zorlayabilir, bu durum karşısında gergin olabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu ay genel itibari ile geri hareketteki merkürün etkisi altında kalacağız. Yani evinizle ilgili geçmiş konular, sözleşmeler, eksiklikler varsa sorunlar karşınıza çıkabilir. Eğer elinizden bir mülk çıkarmak istiyorsanız satışında gecikmeler yaşayabilirsiniz. Yine evinizle ilgili elektrik tesisatında sorunlar yaşamanız olası görünüyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta hatta ay boyunca partneriniz sizi biraz zorlayacak gibi görünüyor. İstekleri artıyor ve bu isteklerin karşılığını alamadıkça üzerinizde baskı kurmaya başlayabilir. Hatta size sürekli eskiden kapandığını sandığınız konular üzerinden saldırıya geçebilir. Bu haftayı en azından sakin geçirmeye patlamamaya bakın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bütün dertlerinizi, duygusal iniş çıkışlarınızı bu hafta rafa kaldırın zira maddi konularda geçici bir belirsizlik yaşamanız mümkün. Canınız sıkılmasın bu geçici bir etki, önümüzdeki hafta itibari ile maddi sorunlarınıza çözüm bulmaya başlayabileceksiniz. Ağustos ayının ikinci yarısını ise seveceksiniz, az kaldı diyebilirim, dayan sevgili Aslan!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, merkür geri hareketini avantaja çevirecek burçlardan birisiniz. Yarım bıraktığınız işleri tamamlamak için mükemmel bir zaman. Eski çalıştığınız yerden bir iş teklifi alabilirsiniz ya da daha önce pek önemsenmeyen bir konuda, bir pozisyona getirilebilinirsiniz bu durumu Ağustos ayında sevmeseniz bile, önümüzdeki ay bayılacağınızı söyleyebilirim.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili terazi burcu okurlarım aylardır aile büyükleriniz ile yaşadığınız sorun bu ay zirve yapabilir. Özellikle konu ev ve evdeki pozisyonunuzla ilgili olabilir. Üzerinizde bu hafta ciddi baskı hissedebileceksiniz. Keyfinizi bozmayın, eylül ayında ne kadar doğru bir karar aldığınızı sizler için açılan kapılardan anlayabileceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım bu yıl değişim yaşayacak burçlardan biri de sizlersiniz. Ama sabırlı olmalısınız, yaşadığınız olaylar aslında kötü gibi görünse de özünde size fayda sağlayacaklar. Özellikle maddi konularda yaşadığınız sıkıntılar sizi yapmak istemediğiniz bir işe soktuysa önümüzdeki aylarda artık işinizi değiştirebileceksiniz. Bunun için bu ay bol bol eski arkadaşlarınızla görüşmenizi tavsiye ediyorum.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, merkür geri hareketi sizlere gülümsüyor. Eskiden elinizden kaçan bir iş ya da hiç haber alamadığınız bir iş başvurunuz şu an mevcut işiniz bile varken geri dönebilir. Bu durum biraz kafanızı karıştıracağa benziyor, lütfen yalnızca maddiyata değil çalışma koşullarına ve özellikle “huzur” kelimesinin hayata geçmiş olup olmadığına bakmanızı tavsiye ediyorum.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, partnerinizle, eşinizle büyük güven problemeleri yaşayabilirsiniz. Eski defterler açılabilir, baskıcı ve zorba bir tavır sergileyebilirsiniz. Dikkatli olun, size sürekli anlayış gösteren eşiniz bu kez beklemediğiniz bir tepki verebilir. Bu durumu toparlayabilecek olsanız da artık size aynı hassasiyeti göstermekten çekinen bir partnere sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz üstünlükten dolayı zorbalık etmemeniz gerekir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu aralar yaşadığınız maddi sıkıntılara Merkür gerilemesi resmen tuz biber olacak ama endişe etmeyin, bu hafta itibari ile maddi konularda ufak ufak çözülmeler yaşayacak daha rahat edeceksiniz. Ama asıl dikkat etmeniz gereken hafta aksınız Aslan burcundaki tutulma olacak. Özellikle eski eş, sevgili gibi isimlerden şaşırtıcı haberler alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta kafanızı biraz karıştıracak etkiler söz konusu. Merkür de hazır retro hareketine başlamışken neden kafalarımız karışmasın denilmiş olmalı ki, eski sevgililerimiz birer birer karşımıza dikilmeye başlayabilir. Özellikle yarım kalmış tamamlamadığınız bir konuşma varsa tam zamanı sevgili Balık, belki bu retro size bir fırsat olabilir.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol