29 Ağustos – 4 Eylül Burç Yorumları

Sevgili Okurlarım,

Bu hafta 1 Eylül’de Başak burcunda önemli bir tutulma gerçekleşecek. Yeni ayla gerçekleşecek bu tutulmayla birlikte Merkür de, Başak burcunda geri hareketine başlayacak. Yani bu demek oluyor ki, Eylül bizler için gerçekten önemli bir ay olacak. Hayatımızda bir dönem, bir sayfa kapanıyor ve yeni bir döneme giriyoruz. Aslında Merkür gezegeni geri harekette olmasa, bu tutulma bizleri direkt olarak sonuca götürebilirdi. Fakat Merkür’ün geri hareketiyle birlikte, geçmişle biraz daha bağlantı kurmak zorunda kalacağız. Açık kalmış defterler, kafamızı kurcalayan sorular için sürekli geçmişe dönebiliriz. Bu durumu şöyle değerlendirebilirsiniz; bu retro zamanı teslim etmeniz gereken bir projeniz varsa işleriniz karışabilir ve sürekli bu projenin başlangıcına dönmek zorunda kalabilirsiniz. Kısacası değişim geliyor ama geçmişin gölgesi de peşimizi bırakmayacak. Bu süreci iyi değerlendirip, eksik kalan işlerinizi tamamlayabilir, daha güçlü bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Eylül ayı boyunca aslında kendimizi, varoluşumuzu, benliğimizi sorgulayacağımız bir süreç bizi bekliyor. Fakat bu sorgulama öyle hayalperest sorgulamalar olmayacaktır, daha sert gerçeklerle kendimizi, benliğimizi eleştirebilir, sorgulayabiliriz. Bu tutum bizi biraz daha olgunlaştıracak ve artık hayatımıza bakış açımızı değiştirecek bir aydınlanma yaşatacaktır. Önemli bir haftada, hatta önemli bir aydayız. Dilerim bu hafta yıldızlar hepimize aradığımız huzuru verecektir. İyi haftalar dilerim.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta 1 Eylül itibarıyla Başak burcunda bir tutulma gerçekleşecek. Bu tutulma sizler için sağlık alanında hareketlenmelere neden olabilir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Küçük ve önemsiz sandığınız sorunlarınız daha da büyüyebileceği gibi gözünüzde büyüttüğünüz sıkıntılarınız önemsiz de çıkabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu haftanın önemli olaylarından biri 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması olacak. Bu tutulma aşk hayatınızı ya da çocuklarınızla olan ilişkinizi direkt olarak etkileyeceğe benziyor. İlişkilerinizde değişim, dönüşüm, köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu haftanın en önemli olayı 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulma. Bu tutulmanın etkisi güçlü olacak ve hayatınızda değişimlere sebebiyet verecek. Sizlerin aile, bilinçaltı ve evinizle ilgili alanlarınızda gerçekleşecek tutulma, eviniz, yuvanız ve düşüncelerinizde köklü değişikliklere sebep olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu haftanın önemli olayı 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması. Sizlerin eğitim veya kişisel gelişim alanınızda etkili olacak tutulma belki de mesleki anlamda kendinizi değişime sokabileceğiniz bir eğitime vurgu yapıyor olabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu haftanın önemli olaylarından biri 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması olacak. Tutulma sizin kazançlar evinizde gerçekleşecek. Bu nedenle kazançlarınızda değişime giden bir yol oluşabilir, gelirlerinizin modeli değişebilir.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek tutulma nedeniyle, hayatınızda köklü değişimler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kendi iç dünyanız ve benliğinizde gerçekleşecek değişimleri, kim olduğunuzu bulmaya çıkacağınız bir yolculuk gibi değerlendirebilirsiniz. Kim bilir, belki de hayatınızda radikal değişimler gerçekleştirebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu haftaya 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulmanın etkisi ile başlıyorsunuz. Zihniniz karışık ve bulanık; ne yapmanız gerektiği konusunda bir belirsizlikle mücadele ediyorsunuz. Aslında odaklanmanız gereken tek bir şey var, ama kafanızın içinde dolaşan binlerce düşünce arasında odaklanmanız gereken bu doğru şeyin ne olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta evdeki para ve çarşıdaki hesap sorunsalı ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın en önemli olaylarından biri olan 1 Eylül’deki güneş tutulması ile, sosyal alanlar ve aktif olduğunuz gruplar konusunda bir değişim sürecine girebilirsiniz. Yeni insanlarla karşılaşabilir, yeni etkinliklere katılabilirsiniz.

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulma ile kariyeriniz konusunda kendinizi daha hevesli hissedebilirsiniz. Kariyerinizde köklü değişimlere gidebilir hatta buna mecbur bırakılabilirsiniz. Böyle bir durumda, aslında sizin için daha iyi bir sürecin başladığını düşünmeniz sizi iyi hissettirebilir. Kısaca kariyer anlamında bir dönüm noktasındasınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu haftanın en önemli olaylarından biri Başak burcunda gerçekleşecek tutulma olacak. Bu tutulma sizin yabancılarla olan iletişiminizi tetikleyecek ve yaşamınızda köklü bir değişim sürecinin ilk tohumlarını atacak. Bu durum sizin için nasıl gelişir, kendiniz gözlemleyeceksiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta 1 Eylül itibarıyla Başak burcunda gerçekleşecek tutulma sizlerin ortak gelirler evinizi işaret ediyor. Ortak gelirleriniz konusunda bir değişim sürecinin başlangıcını hissedebilirsiniz. Ortağınız artık ortaklığını geri çekmek isteyebilir ya da yeni bir girişim için bir ortak arayışına girebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu haftaya önemli bir tutulma ile başlıyoruz. Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, sizleri ciddi ilişkiler alanında daha detaylı düşünmeye, olayları daha gerçekçi bir bakış açısıyla yorumlamaya sevk edebilir; hatta belki kendinizi biraz daha fazla düşünerek hareket etmenizi sağlayabilir.

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol