Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Hediyesi Fikirleri

Erkeklere hediye seçmek, kadınlara hediye seçmekten daha kolaymış gibi görünür. Ama sadece öyle görünür. Çünkü hediye seçmek çok keyifli olsa da genel olarak kolay bir iş değildir. Mesela, erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi arıyorsanız, aklınıza beylik şeyler gelir; çakmak, tıraş seti, kravat, gömlek gibi… Daha ötesi şeyler çok zor gelir akıllara. Ne yapalım, her gün de hediye almıyoruz ki. Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi seçeneklerini bir araya getirdik ve 6 süper fikir sunuyoruz!

Erkek Arkadaş İçin Yeni Yıl Hediyesi – 6 Süper Öneri

1) Ellerinizle hazırladığınız bir tencere dolusu zeytinyağlı yaprak sarma!
Bunu yapın ve güzel bir hediye paketini koyun, erkek arkadaşınıza hediye olarak verin. Paketi açtığında hamarat sevgilisine teşekkür edeceğine emin olabilirsiniz. Hele de şakadan anlayan eğlenceli biriyse harika bir anı olacaktır. Erkek aradaş için yeni yıl hediyesi olarak zeytinyağlı yaprak sarma önerdiğimize biz de inanamıyoruz ama araştırmalar bizi buraya getirdi 🙂

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Zeytinyağlı Yaprak Sarma
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Zeytinyağlı Yaprak Sarma

 

2) Star Wars Seti!
İçinde ne olursa olsun bolca Star Wars öğesi içersin. Mesela Star Wars mug’ı, tişörtü, defteri, DVD’si, posteri, kitabı, Darth Vader figürü gibi. Star Wars seti, erkeklerin %90’ının ilgisini çeker, hoşuna gider. Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi olarak tam da Rouge One filminin gösterim de olduğu şu günlerde Star Wars seti iyi bir hediye.

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Star Wars'lu her şey
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Star Wars’lu her şey

3) Tıraş Seti!
Evet biz kendimiz söyledik, klişe hediyelerden birisidir bu. Ne var ki, kesinlikle işe yarar bir hediye olduğu için de güzel seçimdir. Yeni yılda erkek arkadaşa hediye arayan, kozmetik markalarının erkek bölümüne baksınlar. Kesinlikle çok iyi setler hazırlamak mümkün.

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Tıraş Seti
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Tıraş Seti

4) Fondü Makinesi!
İşte tutku budur.. İster yeni yıl gecesinde baş başa şarap ve fondü peynir ile keyif yapın, ister bir akşam üzeri çikolata ve meyvelerle hazırladığınız fondüyle birbirinizi şımartın… Fondü güzel hediyedir, hele de yılbaşı gibi kalp ısıtan zamanlara. Erkek arkadaşınız için yeni yıl hediyesi olarak fondü seçecekseniz, yanına peynir ya da çikolata eklemeyi ihmal etmeyin.

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Fondü Makinesi
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Fondü Makinesi

5) Waffle Zamanı!
Hafta sonu kahvaltılarınızı erkek arkadaşınızın yaptığı waffle’lar şenlendirsin. Size de üzerine lezzetli ballar kaymaklar sürüp yemek kalsın. Evet çok fazla yeme içme odaklı öneride bulunduk farkındayız ama evde waffle’ın keyfi de başka şeyde yok hani. Erkek arkadaşınıza waffle makinesini hediye ederken, yanında iki tane kahve kupası ve waffle tarifi de eklemeyi unutmayın.

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Waffle Makinesi
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Waffle Makinesi

6) Giyim-Kuşam Maddesi!
Erkek arkadaşınız için yeni yıl hediyesi olarak giyim-kuşam odaklı bir hediye seçecekseniz, biraz araştırmacı olun. Doğa sporları seven sevgiliye termal kıyafetler, plaza çalışanı olan erkek arkadaşa gömlek kravat, serbest giyimi günlük hayatına sokan erkek arkadaşa atı-bere-eldiven alabilirsiniz. Olur bunlar, neden olmasın. Yeterki gerçekçi ve mantıklı bir hediye olsun.

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Giyim-Kuşam
Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi: Giyim-Kuşam

Erkek arkadaş için yeni yıl hediyesi önerileri yazımızın sonuna geldik. Umarız ki aradığınız hediyeyi bulmanıza yardımcı olabilmişizdir. Keyifli bir yıl geçirmenizi diler, Siberalem ailesi olarak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol