Evrenden Sevgili İstemenin 10 Altın Yolu

Evren mucizelerle dolu ama kullanmasını bilene! İstediğiniz her şeyi size vermeye hazır bir sihirli lamba düşünün, onu okşamadığınız ve ne istediğinizi söylemediğiniz sürece sizi yanıltabilir, size istediğinizi uzun yoldan sağlayabilir! Fakat size evreni kullanmanın yolunu belirledik! Buyurun evrenden helal süt emmiş sevgili nasıl bulunur izleyin!

1- Hedefinizi belirleyin, tarihinizi netleştirin!

Ne istediğinizi bildiğiniz sürece evren size hizmet etmekten asla çekinmeyecektir! Ama sizin de kendinize güvenmeniz ne oldukça net olmanız gerekmektedir. istediğiniz bir “Sevgili” ise bunu sesli bir şekilde söyleyin! Hemen sonra bir kağıda bir tarih yazın ve altına “Sevgilim var” yazın! Evrenin dilini öğrenmek çok kolay, eğer ona “Bir sevgilim olsun” derseniz sizi anlamaz! “Bir sevgilim olacak” derseniz size ne zaman diye soramayacağı için uzunca bir süre beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Aşkı 12'den Vur!
Aşkı 12’den Vur!

 

2- Eski Sevgililerinizle Vedalaşın!

Eski sevgililerinizle vedalaşmayı unutmayın! Eviniz bir mabet yeri ise eşyalarından, anılarından kurtulun atmaya kıyamıyorsanız kendinizden uzaklaştırın. Yeni sevgiliniz için kalbinizde, evinizde ve özellikle geleceğinizde yer açmanız gerekiyor. Evren size eski sevgilinizi asla göndermez! Daha beteri size sürekli eski hatalarınızı gösterip durmaya başlayacaktır! Hayaletlerle yaşamayı kim ister ki?

Elveda!
Elveda!

3- Yeni Sevgilinize Yeni Özellikler Ekleyin!

Nasıl bir sevgili isterdiniz, şefkatli, romantik, tutkulu, arzulu, seksi, zengin…. Hemen bir kağıt kalem alıp uzun bir liste hazırlayın, aklınıza gelebilecek her detayı ekleyin hayal panosu denilen bir pano uydurup oraya yapıştırın, bu buzdolabınızın üzeri bile olabilir.

Senin dünyan!
Senin dünyan

4- Peki Nasıl Görünmeli?

Evren sizin hizmetinizde! Evren sizin 4D yazıcınız gibi, yalnızca arzulayın, arzularınızı somutlaştırın yeterli. Şimdi istediğiniz sevgiliyi biraz şekillendirmeye başlayabilirsiniz, gamzesi, gülüşü, boyu, posu endamı ekleyebildiğiniz kadar her özelliği ekleyin!

Örneğin...?
Örneğin…?

5- Evren Tembelleri Sevmez!

Evrenden mükemmel eşimizi istedikten sonra yan gelip yatarak beklemek büyük saygısızlık olurdu. Öncelikle sizler mükemmel eşi arzu ederken mükemmel misiniz bunu düşünün… O halde hadi yeniden kağıt kaleme olmayı arzu ettiğiniz kişiyi yazın, daha başarılı, daha güçlü, daha zeki, daha çalışkan, daha yetenekli… Ne istiyorsanız yazın!

Enerji içinde!
Enerji içinde!

6- Evde Oturarak Olmaz!

Evrenden sevgilinizi istediniz ama evde oturarak ancak kapınıza pizza siparişiniz gelir! Daha çok gezmek istediğinizi yazın! Daha çok ülke görmek istediğinizi! Ama unutmayın net olun, tarihinizi yazın! Mesela Mart ayında Londraya gidiyorum! Bakalım evren sizler için ne sürpriz hazırlayacak!

Hayat dışarıda!
Hayat dışarıda!

7- Mutlu Olmayı mı İstiyorsunuz?

Bir ilişkiden beklentiniz mutlu olmak mı? O halde hemen sizi mutlu eden şeylerin listesini çıkarın ve hayal panonuza asın! Dondurma, atlıkarınca, tatil, aşk, deniz, seyehat etmek, para kazanmak… Yenisi aklınıza geldikçe ekleyin!

Gülümse!
Gülümse!

8- Yenilenin! Evrenin Gözünden Yenilikler Asla Kaçmaz!

Evren kendini değiştirenleri ve yenileyenleri en ön sıraya alır! Ama unutmayın önce isteyin sonra dileğinizi somut hale getirin. Spor yapacağınızı, saçlarınızı değiştireceğinizi aklınıza gelen her şeyi not alın panoya asın harekete geçin!

Sen iste, evren yapsın!
Sen iste, evren yapsın!

9- Bekleyin!

Artık yapmanız gereken sona gelmeye başladınız! Bekleyin, isteğin, somut hale getirin ve bekleyin! Ama en önemli kural, altın kural onuncuyu yapmayı sakın unutmayın!

Let it go...
Let it go…

10- UNUTUN!

Evrenin işleyişini artık öğrendiniz! Bütün bunları denedikten kısa bir süre sonra evren size istediklerinizi verecektir. Belki listenizdeki her şey gerçekleşmeyecek ama muhakak birçoğu gerçekleşmiş olacaktır! İstemek sihirli, beklemek büyüleyici, unutmak hayalüstü….

Unutmuş...
Unutmuş…

Zodyaklı

Aşka Şans Ver!

Üye olmadan önce
Siberalem’i keşfe çık

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol