Sevgiliye Yeni Yıl Hediyesi Önerileri

Yeni yıla girmemize sayılı günler kaldı. Yeni yıl hediyesi olarak sevgilinize nasıl bir hediye vereceğinizi hala bulamadıysanız, önerilerimize bir göz atın.
Yeni yıl hediyesi olarak birbirinden güzel ve eğlenceli seçimlerimizden birisi sevgilinize uygun bir hediye olacaktır.

Sevgiliye Yeni Yıl Hediyesi

1. Klasik Seçimlerle Başlayalım


Saat: Kız arkadaş yeni yıl hediyesi olarak da erkek arkadaşa yeni yıl hediyesi olarak da iyi bir seçim. Herkes şık bir saat karşısında mutlu olur. Belki akıllı bir saat tercih ederek modern bir tercih yaparsınız?
Aksesuar: Kolye, bileklik, kravat, şal gibi aksesuarları tercih edebilirsiniz. Kız arkadaşınıza yeni yıl hediyesi olarak kolye ve bileklik gibi takılar, şal gibi aksesuarlar seçebilirsiniz.
Erkek arkadaşınıza yeni yıl hediyesi olarak cüzdan, kravat iğnesi ve kol düğmesi seçebilirsiniz.
Defter, Kitap: Defter kullanma alışkanlığı olan birisi için güzel bir defter iyi bir seçim olabilir. Belki de bir ajanda… Ayrıca sevgilinize sevdiği yazardan imzalı bir kitap hediye etme fırsatınız olursa sakın kaçırmayın.

2. Kendi Tasarımlarınız
Fotoğraf çerçevesi: El emeği göz nuru bir fotoğraf çerçevesi yapmak için internetteki çeşitli sayfalardan mutlaka faydalanın. Sevgilinize yeni yıl hediyesi olarak kolay ve zarif bir çerçeve yapıp içine de birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Harika bir hediye olur.
Lezzetli bir pasta: Hediye deyince ille de uzun yıllar saklanmasına gerek yok. Ona seveceğini düşündüğünüz bir pasta yapın ve kalbine giden yolu bulun.
Kanaviçe işleme: Keyifli, komik ve sizin için özel olan bir imajı kanaviçe olarak işlemeye ne dersiniz? Güzel bir hediye olacağına eminiz.

3. Özel Bir Hediye
Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak, onun seveceğine emin olduğunuz, onu tanıdığınızı ifade eden seçimler sunabilirsiniz.
Tatil: Hafta sonunu birlikte geçirebileceğiniz bir rota için bir rezervasyon yapıp ona hediye edebilirsiniz.
Konser: Sevdiği sanatçının konserinde çılgınlar gibi eğlenmek için 2 bilet yeter.
Kıyafet: İstediği ve kararsız kaldığı bir kıyafeti ona hediye edebilirsiniz.
Kişisel Bakım: İçinde birbirinden güzel kişisel bakım detayları olan bir SPA paketi hediye edebilirsiniz.

Sevgiliye yeni yıl hediyesi konusunda onlarca seçenekten hangisi size göre?
Aşk burada: Siberalem.com

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol