Siberalem hesabınıza ulaşamıyorsanız, bunun bir çok sebebi olabilir.

 

Siberalem Şifrenizi Unutmuş Olabilirsiniz.

Siberalem şifrenizi yanlış hatırlıyor, değiştirmiş ya da unutmuş olabilirsiniz. Şifremi Unuttum sayfasını inceleyin.

Siberalem Rumuzunuzu Unutmuş Olabilirsiniz.

Siberalem rumuzunuzu (kullanıcı adı) yanlış hatırlıyor ya da unutmuş olabilirsiniz. Siberalem Rumuzumu Unuttum sayfasını inceleyin.

 

Siberalem Üyelik E-Postanızı Unutmuş Olabilirsiniz.

Siberalem’e üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi unutmuş olabilirsiniz. Siberalem Üyelik E-Postamı Unuttum adresini inceleyin.

 

Siberalem Üyeliğiniz İptal Edilmiş Olabilir.

Siberalem üyeliğiniz sistem tarafından iptal edilmiş olabilir. Üyeliğiniz iptal edildiyse üyeliğinize tekrar giriş yapamaz ve üyelik haklarınızı yeni bir üyeliğe devredemezsiniz. Yeni bir kullanıcı adı ile Siberalem’e tekrar üye olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Siberalem’de üyeliklerin hangi şartlarda iptal edildiğini öğrenmek için Topluluk Kuralları sayfamızı inceleyin.

 

Siberalem Üyeliğinizden Ayrılmış Olabilirsiniz.

Siberalem üyeliğinizden kendi isteğinizle ayrılmış olabilirsiniz. Bu durumda üyeliğinize tekrar giriş yapamaz ve üyelik haklarınızı yeni bir üyeliğe devredemezsiniz. Yeni bir kullanıcı adı ile Siberalem’e tekrar üye olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

reCAPTCHA Uygulamasına takılıyor olabilirsiniz.

reCAPTCHA Google’ın, robot yazılımların sistemlere ulaşmasını engelleyen bir uygulamasıdır. Siberalem kötüye kullanımları engellemek amacı ile reCAPTCHA uygulamasından faydalanmaktadır.

Siberalem’de üyelik oluştururken ya da Siberalem’e giriş yapmaya çalışırken reCAPTCHA uygulamasına takıldıysanız “Ben robot değilim.” yazısının başındaki kutuya tıklayınız. Bu uygulamanın örneği altta mevcuttur.

Yine de bu adımı geçemediyseniz, çıkan yönergeleri takip edin. Örneğin ” İçinde bisiklet olan tüm resimleri işaretleyin” gibi bir uyarı alıyorsanız açılan resimlerden içinde bisiklet olanları seçin ve onaylayın. Doğru seçimleri yaptıysanız bu adımı geçmiş olursunuz. Siberalem’i kullanmaya kaldığınız yerden devam edersiniz.

 

reCAPTCHA uygulamasının Siberalem’e üye olmanızla ya da üyeliğinizle bir ilgisi yoktur. Tamamen sistem güvenliğini sağlama amaçlıdır.