Siberalem, Android ve IOS işletim sistemi kullanan cihazlar üzerinde mobil uygulamalarını güncel tutmaktadır.
Siberalem Windows Phone uygulaması ise, yayında değildir. Windows Phone üzerinden Siberalem’e ulaşmak isteyen üye ve takipçilerimizin, mobil tarayıcılarına www.siberalem.com adresini yazarak giriş yapabileceğini hatırlatmak isteriz.
Siberalem uygulamalarının kullanımı konusunda bizimle yazışabilirsiniz. info@siberalem.com adresimize ileteceğiniz mailler hızlıca yanıtlanacaktır.

Yeni arkadaşlıklar kurmak için, Siberalem’e Windows Phone cihazlarınızdan nasıl erişebileceğinizi yazmak isteriz:

  • Siberalem’i Windows Phone cihazınızda kullanmak için, mobil tarayıcınızın adres çubuğuna www.siberalem.com yazıp, sayfamıza ulaşabilirsiniz.
  • Windows Phone mobil tarayıcınız üzerinden, Siberalem’de sıfırdan profil oluşturabilirsiniz. Profilinize fotoğraflarınızı ekleyip, kendiniz hakkında bilgiler yazabilirsiniz. Burada bir parantez açmak ve profilinizde ne kadar çok bilgiye yer verirseniz o kadar çok yeni insanla tanışma fırsatınız olacağını vurgulamak isteriz.
  • Windows Phone cihazınızın, mobil tarayıcısından Siberalem’e eriştiğinizde yeni arkadaşlarla tanışmak için, detaylı arama yapabilirsiniz.
  • Sık konuştuğunuz kişiler ile bağlantıyı koparmamak için, bu kişileri arkadaş olarak ekleyebilirsiniz.

Siberalem’in Windows Phone uygulamasının yayında olmadığını hatırlatır, mobil tarayıcınız üzerinden erişim sağlamanızı rica ederiz.

Siberalem üyeliğinizle ilgili sorular için bilgi@siberalem.com üzerinden bize yazabilirsiniz.