Yeni Yıla Yalnız Girmemenin Formülü

2017 nasıl geçti? Biraz yalnız, biraz birlikte, biraz öyle, biraz böyle… Ne önemi var, geçti ve gidiyor işte. Düne değil, yarına bakalım. Yeni yıla yalnız girmemenin formülünü açıklıyoruz. Yeni yıla mutsuz girmek yok, yüzünüzde mutlu bir ifade ile yeni yıla merhaba deyin. Aşkı ve sevgiyi 2018 yılında bulmanız dileğiyle…

Yeni Yılda Aşkı Bulmak

1. Yeni yılda aşk deyince…
Yeni yılda aşkı bulmak bir hedef değil. Öncelikle bu noktada anlaşalım. Yeni yıla girerken yalnız olmamak mümkün. Yeni yılda aşkı bulmak bir temenni, bir istek, bir dilek… Kaldı ki, yeni yıla yalnız girmek de dünyanın sonu değil. Sadece, yeni yılda aşkı bulmak için, önce biraz sakin olmak, derin nefes almak ve iç dünyamıza bakmak gerek. Uzun zamandır yalnız olabilirsiniz ya da sadece yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmak istiyor olabilirsiniz… Ne yaparsanız yapın ama panik olmayın. Yeni yıla yalnız girmemenin ilk formülü: Panik yok!

2. Aşka sağlam adımlar…
İç ve dış durumu değerlendirin. Hayatınız nasıl gidiyor? Nasıl bir aşk sizi mutlu eder? Hayatınıza nasıl biri girsin istiyorsunuz? Ya da siz nasıl birisiniz ve kimin hayatına girmek istiyorsunuz? Kendinizi ve kalp durumunu değerlendirin. Her şey yolundaysa, nasıl birini arzu ettiğinizi yazın. Nereye yazacağınızı bilmiyorsanız, bir profil açın ve Siberalem’e yazın. Siberalem profilinizde kendinizi anlatıp, aradığınız kişiyi tarif edebilirsiniz. İşte yeni yıla yalnız girmemenin ikinci formülü: Aramaya başlamak.

3. Tanışmak, nezaket ve kendini ifade etmek…
Biriyle tanışırken nasıl birisiniz? Peki arkadaş ortamınızda nasıl birisiniz? Size tavsiyemiz, her iki ortamda da aynı insan olmanız. Biriyle tanışırken de, arkadaş ortamında da aynı kişi olacak kadar kendiniz olun, nazik, düşünceli ve sakin adımlar atın. Yeni yıl kararlarınız arasında, belki de daha nazik biri olmak olur. Kendinizi sevdiğiniz, kendinizden memnun olduğunuz ve kendiniz olduğuz zaman yeşerir aşk… Yeni yıla yalnız girmemenin son formülü: Nezaket ve empati.

Yeni yıla tek başına girmek yok, sevdiklerinizle bir araya gelin, yeni insanlarla tanışın ve yeni yıl mutlu başlasın. Birini bulmak değil, birbirinizi bulmak adına yola çıkın. Yeni yılda aşkı bulmanızı ve mutlu olmanızı dileriz!

Aşk burada!

Kız arkadaşınız için hediye arıyorsanız buraya tıklayın.

Erkek arkadaşınız için hediye arıyorsanız buraya tıklayın.

Birbirinden güzel hediye fikirleri için buraya tıklayın.

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol