17-23 Nisan Haftası Burç Yorumları

Astrolog Yıldız Okuyan, 17-23 Nisan Haftası Burç Yorumlarını Yazdı!

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta ufak bir psikolojik kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmek konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle ilişki, partnerlik, ortaklık konularında gerilimler daha yüksek olacaktır. Sizler bir şekilde kendinizi ifade edemez hale gelebilir, üste çıkan partnerinizin tutumu karşısında zorluk yaşayabilirsiniz. Ya da platonik duygular içerisine girebilirsiniz. Belki de aşk sizi burada bekliyordur?

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta biraz küllerinizden doğabileceksiniz. Venüs uzunca bir süredir geri hareketindeydi bu yüzden Marsın cesur girişimlerinden faydalanamıyordunuz, şimdi Venüs durağan halde ve Mayıs ortasında eski gücüne kavuşacak! Mayıs ayı itibari ile sizler için şans yeniden gülümseye başlayacaktır. Ama şimdi son kez eski meselelerinizi kapatmaya, yüzleşmeye hazırlanabilirsiniz. Buradan başlamaya ne dersiniz?

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, baharla birlikte kendinizi daha güçlü ifade edebileceğiniz bir süreç başlamış bulunuyor. Sanki elinizi altın suyuna batırmış gibi tuttuğunuz her şeyi icraata dönüştürebileceksiniz. Bol kazançlı bir yıl sizi bekliyor ama öncelikle partnerinizle aranızdaki (ya da iş ortağınız) güven sorununu ortadan kaldırmanız gerekebilir. Aslında sizi destekleyen bir partneriniz var fakat size göre desteği biraz eleştirel, sert geliyor olabilir. Size göre mutlu aşk nedir, tanımlamak için adres burası.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta itibari ile özellikle mesleki hayatınızda kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Güzel projelere denk gelebilirsiniz ve bu fırsatları hayata geçirmek tamamen sizin kararınıza kalmış gibi görünüyor. Bir iş üzerinden uzun zamandır görüşmediğiniz insanlarla biraraya gelebileceğiniz enerjiler de mevcut. Belki de aşk sizi burada bekliyordur?

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta özellikle hukuki konularda yaşadığınız bir çözümsüzlük varsa bu hafta itibari ile çözüme kavuşturabileceksiniz. Aynı şekilde yüksek öğrenimle ilgili aldığınız eğitimler konusunda da başarıya ulaşabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bütün projeleriniz, görüşmeleriniz de olumlu yönden destekleniyor olacak. Aramaya buradan başlamak ister misiniz?

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, malum merkür bir geri harekette ama bununla ilgili güzel faydalanma var. Çözümsüz kalan bir para meselesini halledebileceksiniz gibi görünüyor. Bu hafta oldukça yoğun ve angarya işlerle uğraştığınız bir hafta olacak. Belki biraz sosyalleşmeyi özleyebilirsiniz ama Mayıs ayı itibari ile daha rahatlayacaksınız. Mutlu bir Mayıs için şimdiden aramaya başla!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, sizler için son 2 ay maddi anlamda oldukça zorlu geçmiş olmalı. Bu hafta artık son olarak kredi, borç, alacaklar ve verecekler konusunda planlama yapabilir, borçlarınızı yapılandırmaya sokabilirsiniz. Mayıs ayı ortasından sonra maddi anlamda yaşadığınız kriz sona erecek ve kendinizi rahat, güvende hissedeceksiniz. Mutlu bir aşk için doğru zaman olabilir mi?

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta maddi konularda biraz rahatlık hissedebileceksiniz. Özelikle iş değiştirme, yeni bir iş imkanı kollayan okurlarımız için güzel fırsatların doğduğunu haber verebilirim. Eski işinizle ilgili bir çağrı yaşayabilirsiniz, bu da sizlerin keyfini en azından egosal olarak yerine getirecektir. Aşkı arıyorum ben aslında diyorsanız adres burası!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım bu hafta epey yorulacak ve yoğun işlerle uğraşacaksınız. Öncelikle evcil hayvanlarınız varsa onları bu hafta ihmal etmeyin ve kontrollerini yaptırtın. Yine çalışanlarınız ya da evdeki yardımcılarınızla alakalı sizlerin uğraşması gereken problemler ortaya çıkabilir. Hepsini çözüme kavuşturduktan sonra keyifli süreçler geçirmeye başlayabileceksiniz. Peki ya aşktan ne haber derseniz adres burası!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta işinizle, mesleğinizle ilgili güzel gelişmeler ve aile büyüklerinizden güzel destekler alabileceksiniz. Asıl önemli nokta bu hafta geçmişte yarası kapanmamış bir aşkınızla yeniden karşılaşabilir, görüşebilir ve aşkınızı yeniden alevlenidirebilirsiniz. Neden olmasın?

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta eviniz merkez konunuz olacak. Yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız mayıs sonunu beklemenizi tavsiye edebilirim. Bunun yerine evinizin dekorasyonunu değiştirmekle uğraşmayı tercih edebilirsiniz. Evinizle ilgili maddi bir sorunu aile büyüklerinizden alacağınız destekle çözebileceksiniz. Aşk haberi istiyorum diyen tıklasın, haberini kendi yazsın.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta sizler için oldukça keyifli olacak gibi görünüyor. Uzun-Kısa bol bol yolucluklarınız, bu yolculuklarda karşılaşacağınız, tanışacağınzı yeni eski güzel insanlar olacaktır. Keyif alacağınız bu yolculuklarda belki bir aşk bile sizlere gülümseyebilir. Güzel ve keyifili hatta romantik bir hafta sizleri bekliyor olacak. Buradan başla!

Aşk burada!

Yıldız Okuyan

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol