19-25 Eylül Burç Yorumları

Bu hafta gökyüzü geçtiğimiz haftalara göre daha sakin bir görünüme bürünecek, haftanın önemli gök olaylarından biri hafta ortasında artık geri hareketini sonlandıracak Merkür teması olacaktır! Fakat unutmayın ki, durağan günler, retrolardan daha etkilidir! Yani Merkür geri hareketini bitirip durağan noktaya ulaştığında bir anda bütün retro kaynaklı etkilerini göstermeye başlayacak. Bu da şu demek oluyor, hafta ortasında birkaç gün elektronik eşyalarınıza sahip çıkın hatta mümkünse kullanmayın! Merkür geri hareketini bitiririrken artık geçmiş kaynaklı konular, sorunların da bir noktada çözüme ulaştırmak için bizlere fırsat veririr! Şimdi bu hafta Merkür hareketi ile yapmamız gereken şey eski meseleleri artık kapatmak, bunu illa gönül ilişkilerine vurmayınız hatta vurmanız gereken en son ilişki gönül ilişkileriniz olmalı! Merkür hareketini tamamlarken çalışmalarınızı kontrol edin, eksik çalışmalarınızı tamamlayın ve iletişime daha özen gösterin! Bu alanlarda aksamalar yaşamanız olası görünüyor. Bu haftanın bir diğer gök olayı Venüs’ün burç değiştiriyor oluşu, Venüs, Terazi burcundaki geçişini tamamlıyor ve Akrep burcundaki sürecini başlatıyor. Bu da sonbaharı bireysel olarak daha tutkulu yaşayacağımız anlamına geliyor. Cinsel cazibe, cinsel konular daha ön plana çıkabilir, ilişkilerde tutku ön plana çıkabilir. Elbette Venüs Akrep burcuna bir ay boyunca aşk ve fiziksel güzellikte hediyelerini de verecektir! Bu hafta gök olaylarımız bu kadar, keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim, haftaya görüşmek üzere!

Sevgili Koç burcu okurlarım, haftaya kendinizi içe kapanık bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Aslında sizler genel olarak lider konumunda karakterlere sahip olsanız bile, şu sıralar biraz kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle partnerlik meselelerinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta gökyüzü sizlere romantik sinyaller sunmakta. Aşk, ilişkiler açısından şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Belki yeni başlayan bir ilişkinin ismini koyabilir ya da bir süredir sorunlar yaşadığınız partnerinizle aranızı düzeltebilirsiniz. Gökyüzü sizler için oldukça cömert davranacak!

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bir süredir partnerlikle ilgili yaşadığınız köklü ve derin sorunlar nihayet sona eriyor gibi. Gökyüzü sizlere aşk tılsımı gibi tam da zamanında diyeceğiniz enerjilerini cömertçe sunuyor! Bu gözünüzü karartabilir, yeniden aşık olabilir ya da eşinize olan sevginiz derinleşip güçlenebilir.

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, haftaya seyehatler ve iş yoğunluğunuz ile başlayabilirsiniz. Tam da olması gerektiği gibi yüksek tempo ile çalışabilirsiniz. İletişimde genel olarak yaşanacak sıkıntıları görmezden gelirseniz gayet olumlu bir hafta!

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu yıl genel olarak seyahatleri vurgulayan bir etki altındasınız. Gerçekten güzel koşullarda yolculuklar yapabilir, bu yolculuklarda hayatınızın aşkı ile tanışma olasılığı bulabilirsiniz. Bu haftanın bir diğer etkisi ise partnerlik alanınızda güzel gelişmeler yaşamanız, gökyüzü size ilişkiler konusunda gerçekten yardımcı olacağa benziyor!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta yuva kavramı sizin için oldukça önemli olacak! Evinizi benimseyebilir, evinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Jupiter bu sene burcunuzdan ayrıldı, Terazi burcuna geçiş yaptı fakat sizin için keyifli bir süreci de başlattı!

Sevgili Terazi burcu okurlarım, gökyüzü sizler için pırıl pırıl! Kalbiniz ağzınızda atacak kadar romantik titreşimleri yaşayabilirsiniz! Ayrıca, bu hafta işler konusunda yoğun bir hafta geçireceksin, tam da zamanında dediğiniz işler siz peşinden koşmadan ayağınıza gelebilir.

Sevgili Akrep burcu okurlarım, Venüs bu hafta burcunuzu ziyarete geliyor! Bu demek oluyor ki, zaten yüksek olan libidonuzu bir de aşkla yükseltmeye hazırlanmanız gerekiyor! Aşık olabilirsiniz ama yüzeysel ilişkileri de aşkla karıştırmaya açık etkiler de altındasınız! Flört sizin için hiç olmadığı kadar keyifli olabilir!

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta kadersel etkiler altındasınız! Aşk hiç olmadığı kadar derinlerde hissedebilirsiniz, aşkınızı gizli yaşamak isteyebilir hatta kimileriniz yasak aşka doğru yelken açabilirsiniz! İçinizde hiç olmadığı kadar büyük bir enerji, coşku hissedebilirsiniz.

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bir uykudan uyanmışçasına, bir aydınlanma yaşamışçasına kendinizi farklı hissetmeye başlayacağınız bir haftaya giriyorsunuz! Ama asıl etkilerini Ekim ayının ortalarında yaşayacak ve belki de bir dönüşüm yaşayacaksınız! Aile işi yapıyorsanız mutlu olmaya hazırlanın, başarılarınız takdir edilecek gibi görünüyor!

Sevgili Kova burcu okurlarım, sizlere yol görünüyor! Güzel ve keyifli koşullarda yolculuğa çıkabilirsiniz aynı şekilde bol bol misafir ağırlamakla uğraşabilirsiniz. Bu hafta sizin için gerçekten özellikle fiziksel olarak yorucu bir hafta olacak!

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu ay yaşadığınız tutulma hala etkisini göstermekte! Özellikle kariyer konularında kendinizi artık daha olgun ve daha aklı başında hissediyor olmanız olası. Gelirlerinizi genişletmek için planlamalar yapmaya başlayabilirsiniz, Ekim ayı itibari ile bu planlarınız eyleme dönüşeceğe benziyor!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol