20-26 Mart Haftası Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, Siberalem okurları için haftalık burç yorumlarını yazdı.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta Güneş burç değiştiriyor ve o şanslı burç sizsiniz! Güneşin burcunuza geçmesiyle enerji dolacak, kendinizi olduğunuzdan daha iyi hissedeceksiniz. Girişimleriniz olumlu sonuç verebilir, elinize aldığınız projeler konusunda hız kazanabilirsiniz. Fakat geçmişe takılmak konusundaki ısrarınızdan belki de vazgeçmeli ya da geçmişe dönüp konuyu kapatabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, Venüsün burç değiştirmesi konusunda hala etki altındasınız, eskiden beri gerek aile gerekse özel yaşantınızda geçmiş meselelere takılı kalabilirsiniz. Bahar mevsimi insana enerji veriyor olsa bile sizler baharın melankolik kısmını yaşamayı tercih edenlerden olabilirsiniz. Aslında keyfini çıkartın, Nisan ayı sonunda yoğun bir dönem sizleri bekliyor olacak.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, kariyerinizi zorlayacak ama olumlu sonuç verecek bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Bir taraftan yan gelip yatmak istiyorken, diğer taraftan yoğunlukla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Tembel davranmamalı akarken toplamalısınız böyle süreçler her zaman karşımıza çıkmaz. Gerileyen venüs sebebi ile eski meseleler özellikle de arkadaşlarınızla aranızdaki eski kapanmamış konular gündeminizi biraz meşgul edebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Uzun zamandır yattığınız yerden görebildiğiniz pencereye bakarak hayatınızı devam ettiriyordunuz sanki. Sizin gibi sosyal kelebek olan yengeçler için bu süreç bir nevi cenaze süreci gibiydi. Şimdi üzerinizdeki ölü toprağını attınız ve son 5 yılın en sosyal haftasını geride bırakıyorsunuz. Ama malum aç karnına sosyallik ancak dizilerde olur, maddi açıdan biraz kesenin ağzını açmış olabilirsiniz, şimdi kendinizi bu gezme tozmalardan sıyırıp yeni iş imkanlarına, yarım kalmış projelere verebilirsiniz. İşler güçler sizleri bekler!

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım bir süredir kendinizi geri plana çekip olanı biteni izlemek için sükuneti sağladınız. Hani doğada aslanlar bir dağın tepesinden sürüleri keser ya, tıpkı öyle tepeye çıkmak için efor sarfedip biraz etrafı izlemeye başladınız. Peki bu etrafta neler oluyor, aşk mı, ev hayatınız mı yoksa o fırsatını kolladığınız kariyer hayatınız mı? Elbette kariyer hayatınız! Biraz gözlemleyin, harekete geçmek için ise Nisan ayının sonunu bekleyin!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili başak burcu okurlarım, bu hafta biraz matematik yapmak zorunda kalabilirsiniz. Umarız ki sözelci değilsinizdir zira sayılarla, rakamlarla, muhasebeyle epey uğraşacaksınız. Elbette ki konunuz maddi durumunuz, alacak verecekler konusunda ufak bir hata yapmış olabilir misiniz? Özellikle hiç beklemediğiniz bir ödemeyi devlet dairesine ya da vergi dairesine yapmak zorunda kalabilirsiniz. Aman dikkat edin!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta Sezen Aksunun şarkılarındaki gibi omuzlarınıza bir duygusal yük binebilir! Hedefinizde özel hayatınız, ciddi ilişkileriniz, partneriniz olacaktır. Hayatınızda biri yoksa bile siz sanki bir ilişkinin sorumluluğunu yaşıyor gibi yaşamaya devam edecesiniz. Bu arada Venüs gerilemekte her an eski aşklarınızla iletişim kurabilir, biraz sitem edebilirsiniz. Aman dikkat geçmişi geçmişte bırakmanız hayırlı olacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta sizler de Aslan burçları gibi kariyer odaklı geçireceksiniz. Üstelik eskiden reddettiğiniz ya da olumsuz değerlendirildiğiniz bir alanda şimdi yeniden gözden geçirilebilir ya da geçirebilirsiniz. Bu yurt dışı bağlantılı bir iş olabilir ya da yurt dışında yaşayan eski bir partneriniz sizlerle iletişim kurmak isteyebilir.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta venüs gerilediği için sizlerin ana konusu aşk olacak ama eski aşklara dair konular gündeme gelebilir. eski bir sevgiliniz sizinle iletişim kurabilir, bitti denen yerden başlayabilirsiniz! Ya da yok ben eskileri kapadım zaten hepsi de evlendi, derseniz mevcut ilişkinizde eski güzel günleri de yad edebilirsiniz ya da eski günlerden kavga da edebilirsiniz! Dikkatli olmanızda fauda var!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta sizleri kariyer alanınızda bıçak sırtı bir pozisyon beklemekte. Yani düşünceleriniz olgun ve kendinizi tatmin edebilecek düzeyde ama sanki kendinizi ifade ederken zihninizde birikenlerle ortaya çıkanlar çok farklı gibi duruyor! Ana sorun etrafınızdakilere, aileniz ya da meslek hayatınızdaki otorite figürlerinize karşı kendinizi ciddiye aldıramamak olabilir. Belki de kendinize daha güvenle davranmalı, daha sert bir uslüp kullanmalısınızdır.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, malumunuz venüs geri hareketinde. Biraz eskileri bizlere fazla düşündürtebilir. Aslında sizlerin bu hafta kısa yolculukları gündemdeyken biraz kendimizi geçmişi kurcalarken bulabiliriz. Gittiğiniz yerde eski arkadaşlarınızla görüşebilir, geçmişteki insanlarla biraraya gelebilirsiniz. Nisan ayına kadar bu etki olacaktır, nisan ayından sonra ileriye bakabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta sonuçlanmasını beklediğiniz bir mevzuda gecikme yaşayabilir ve bu mevzuya bağlı olarak bir noktadan diğer bir noktaya sürekli gidip gelmek zorunda kalabilirsiniz. Bu angarya işler de olabilir, minik eşya taşıma gibi somut bir şey de olabilir. Yine aynı mevzuya bağlı geçmişten gelen sıkıntı, bir yük ya da çözülmesi gereken bir engelle karşılaşabilirsiniz zaten gecikmeye neden de bu konu olabilir.

Aşk burada!

Burç uyumuna göre
doğru insanı bul!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol