21-27 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Burç yorumları yayında! Yükselen burcunuzu okumayı ihmal etmeyin.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç burcu okurlarım, güneş tutulması ile hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Sizin gibi ateş burcu olan Aslanın bonkörlüğünden faydalanacaksınız. Aşk evinizde gerçekleşecek bu tutulma sizlerin yeni bir ilişkiyi başlatabileceğini işaret etmekte. Yalnız eğer hayatınızda biri varsa ilişkinizde bir dönüm noktası gerçekleşebilir, bu bir ayrılık ya da ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak gibi bir şey olabilir.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burcu okurlarım, tutulma döneminin en ateşli tutulması sizlerin tam da ev bölgesinde gerçekleşiyor. Bir mülkü elinizden çıkarabilirsiniz, ev satabilir, yeni bir eve taşınabilir ya da bir ev almak için yüklü miktarda bir borcun altına girebilirsiniz. Bu hafta ve yaklaşalık altı ay boyunca ev konusunda bir süreçten geçebilir. Babanızla ilgili sorunlarla müvadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta tutulmanın gerçekleşmesi ile birlikte yakın çevrenizde değişimler olabilir. Kardeşinizin hayatında önemli bir gelişme gerçekleşebilir ya da kardeşinizle birlikte bir işe girişmeye kalkışabilirsiniz. Yaklaşık altı ay boyunca bu işi güzelce yürütebileceksiniz. Kısa mesafe seyahatleriniz de bu süreçte artabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta tutulma şiddeti ile başladık. Gözünüz aydın uzun zamandır maddi sıkıntılarınız artmıştı ve artık tutulmayla birlikte gelir modelinizde değişim, dönüşüm gerçekleştirebileceksiniz. Bu ay ve önümüzdeki altı ay boyunca gelirler konusunda epey şanslı olabilirsiniz. Bir gelir kapınız kapanırsa endişe etmeyin önünüzde yeni bir süreç başlayacak demektir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burcu okurlarım, sizin ev sahipliğinizde yaşayacağınız güneş tutulması sizlere kadersel değişimler sunmaya başlayacak. Özellikle geçtiğimiz iki yıl boyunca yaşadıklarınızı düşünün, şimdi değişim sınırda sizleri bekliyor. Hayatınız bambaşka bir hayat olabilir. Bu bir amnda da gerçekleşebilir altı ay içerisimnnde de, değişimin keyfini çıkarmaya bakmalısınız.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burcu okurlarım, güneş tutulması sizlerin gizemler, psikoloji ve sırlar evinizde gerçekleşiyor. Sizden saklanan birtakım olayları altı ay sürecinde öğrenebileceksiniz. Bu süreçte kendinizi ifade etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Bir büyük ameliyat geçirebilir, bu operasyon estetik üzerine gerçekleşebilri. Psikolojik olarak bir destek almak istiyorsanız bu aralar muhakkak bir doktora başvurmalısınız.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burcu okurlarım, çevrenizde bir değişim gerçekleşiyor. Arkadaş çevreniz bu altı ay içerisinde değişime uğrayabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, hayatınıza yeni insanlar alabilirsiniz. Bu değişim iş çevrenizi de etkileyebilir. Daha kalabalık bir çevrede çalışabilirsiniz. Ya da arkadaş ortamınızdan işbirliği yapacağınız insanlarla tanışabilmeniz mümkün.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burcu okurlarım, tutulma sizlerin kariyer evinde gerçekleşiyor. İş alanınız bu altı ay içerisinde epey bir değişime uğrayacak. Eğer şu an iş yerinizde problemler yaşıyorsanız, işten çıkartılırsanız sakın endişeye kapılmayın. Evren size yapmak istediğiniz işi getirmek için hazırlanıyor. İstifa etmeyi düşünüyorsanız harekete geçmek için bir ay daha bekleyebilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta sizlerin yurt dışı, hukuk ve yabancı dil evinizde gerçekleşiyor. Yabancı dilinizi geliştirmek için yurt dışına taşınabilirsiniz. Ya da işiniz gereği altı aylığına yurt dışına yerleşebilir, yabancılarla çalışabilir veya bu altı ay sürecinde daha sık yurt dışına çıkabilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burcu okurlarım bir güneş tutulması sizlerin partnerinizin kazançlarını yöneten, ortak harcamalarınız ya da ortak gelirlerinizi yöneten evinizde gerçekleşiyor. Eşinizin kazançları konusunda gelişmeler gerçekleşebilir. Eşinizin elinden çıkaracağı bir mülkle ilgili de bir gelişme gerçekleşebilir. Ortak harcamalarınız konusunda gerilime girmemek için maddi kazançlarınızı ayırmaya da karar verebilirsiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burcu okurlarım, karşıt burcunuz Aslanda bir tutulma gerçekleşiyor ve bu sizlerin partnerlik, ilişkilerinizi yöneten evinizde gerçekleşiyor. Keyfiniz yerine gelsin ilişkinizde boyut atlayabilirsiniz. Uzun zamandır bir boşanma olayınız varsa ve partneriniz zorluk çıkarıyorsa bu ay içerisinde beklediğiniz haberi alabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiye başlayabilir, evlenme kararı da alabilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balık burcu okurlarım, tutulmaların en güçlüsü olan Güneş tutulması sizlerin altıncı evi olan çalışma ve çalışanlarınızı ilgilendiren evinizde gerçekleşecek. Çalışma arkadaşlarınız, takımınız, ekibiniz değişebilir. Başka bir ekiple en kötü ihtimal kısa bir süreliğine çalışmalar gerçekleşebilir. Bu altı ay boyunca evcil hayvanlarla ilgili sıkıntı da yaşayabilirsin.

Mutlu haftalar dilerim.

Aşk burada!

Yıldız Okuyan

 

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uye_ol