Eylül Ayı Burç Yorumları

Yıldız Okuyan, burçları Eylül ayında nelerin beklediğini yazdı. Burçlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

Sevgili Koç burcu okurlarım, zorlu bir ağustos ayı geçirenlerdenseniz Eylül ayını pek seveceksiniz. Ama önce 6 Eylül Dolunayı’nı atlatmanız gerekecek. Bu dolunayla birlikte biraz daha duygusal yaklaşımlar, paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Kalbiniz kırıksa eğer kırılan yerler biraz sızlatabilir. Fakat uzun sürmeyecek, eylülün ikinci yarısında kırık kalplere şifa niyetine etkiler geliyor!

Yeni ayla birlikte kalp sızıntınız dinecek demiştim çünkü kalbinizin sızladığını hissetmeye vaktiniz kalamaycak bile! Geçtiğimiz ay birçok gezegen aslan burcunda toplanmıştı, şimdi birer birer aslan burcunu terk ederken gezegenler Başak burcuna ev oturmasına gidiyorlar. Eylülün ikinci yarısı biriken işleriniz çok olacak gibi görünüyor. Bir projeyi teslim edebilir, ya da çalışanlarınız, ekip arkadaşlarınızla özellikle kadın erkek çatışmaları yüzden gerilimler olabilir. Bunlar genel geçer problemler olacaktır.

Eğer bir evlilik teklifi etmeyi planlıyorsanız, Jüpiter’in son güzel günlerini değerlendirmelisiniz. Bunun için de Eylül ayının ikinci yarısı evlilik teklifi etmek, kararı almak için doğru zamanlama olacaktır.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

Sevgili Boğa burcu okurlarım Ağustos ayı sizler için keyifli güzel, romantik bir ay olduysa eğer Eylül ayına bayılacaksınız.

Öncelikle eylül ayının başında gerçekleşecek dolunay artık bir ev sorununuzu çözmeniz için son fırsatı veriyor. Aylardır taşınmaya mı çalışıyordunuz, evinizi satmak mı gayetindeydiniz nihayet bu dolunay sizlere bir çıkış kapısı verecek. Çok mutlu olacağınız günler yakında sevgili boğa burcu okurlarım, biraz maddi sıkıntınız var sadece ama eşiniz, özellikle yeni başlayan evlilikler için söylüyorum eşiniz sizi oldukça destekleyecek ve doğru bir karar verdiğinizi anlayabileceksiniz.

Bu da bizleri ayın ikinci yarısına götürecek, gezegenler geçen ay Aslan burcunda toplanmıştı bu kez Başak burcu ev sahipliği yapıyor. Venüs ve Marsı aynı anda konu alacak ve sizlerin aşk ve flört evi harekete geçecek. Aşkı hiç olmadığı kadar keyifle yaşayabileceksiniz. Oldukça romantik bir eylül ayı gerçekleşecek. Eğer uzun süreli bir birlikteliğiniz varsa artık bir çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Bunun için ilk adımları atabilir, sanat alanında da oldukça başarılı bir dönem geçirebilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

Sevgili ikizler burcu okurlarım, nihayet sizlerin parlayabileceği muhteşem bir ay geldi. Eylül ayında kariyer anlamında bir sıçrama yaşayabilirsiniz. Mesleki açıdan oldukça keyifli bir süreç geçireceksiniz. Patronlarınızdan alacağınız övgülerle egonuz adeta bayram edecek! Üstelik bu durum yalnızca egonuza değil cebinize de yansıyacak. Eylül ayının başını çok seveceksiniz.

Sonrasında ise harika gelişmeler var, Başak burcunda gezegenler toplanıyor, tatilden dönüyorsanız eviniz gözünüze küçük gelebilir ve evde köklü büyük değişimlere gitmeye karar verebilirsiniz. taşınmayı düşünüyorsanız daha büyük, aydınlık bir eve çıkabilirsiniz. Kendi evinizi satın alabilirsiniz. Eviniz için harika değişimler söz konusu olacak, eğer evliyseniz eşinizin desteğini hissedebileceksiniz. Özellikle maddi açıdan sizi oldukça destekleyeceğe benziyor.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

Sevgili yengeç burcu okurlarım henüz ağustosun son haftasındayken insanlar tatile siz işe gömüldünüz. Bu durum biraz canınızı sıksa da günün sonunda hikayedeki karınca siz olacak kışa güzelce hazırlanacaksınız. Dolunay zamanı iş gezisine çıkabilirsiniz, bu gezi yarı iş yarı tatil gibi gelecek sizlere gözünüz aydın, biraz kafa dinleyebileceksiniz.

Ayın ortasında ise daha keyifli bir süreç başlayacak, yakın çevrenizle daha iletişimde olacaksınız. Bir düğün için ya da farklı bir iş için liseden arkadaşlarınızla, kuzenleriniz ya da yakın akrabalarınızla biraraya gelebilirsiniz. Böyle bir ziyaret söz konusu değilse o zaman büyük bir balığın peşine düştünüz demektir! Güzel bir sözleşmeye imza atabilirsiniz. belki de bir ev kiralayacaksınız ve onun imzası söz konusudur. Acele etmeyin henüz evlenmiyorsunuz! Bu ay daha çok çalışacaksınız hatta belki partneriniz bu kadar çok çalışmanız yakınabilir, üzülmeyin bir süre sonra size destek verecektir.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

Sevgili Aslan burcu okurlarım, ağustos ayı sizlerin ayıydı birtakım değişimler için hayat size bazı sorunlar ya da fırsatlar sundu! Geçen ay özellikle ilişkiler alanında gerçekleşen tutulma bir ilişkiyi bitirme ya da evlilikle sonuçlandırma kararı vermiş olabilir. Ayrılık üzücüdür, ama siz üzülmeyin, Satürn aşk evinizde iki yıldır dolaşıyor, bu alanda elinde sopası ile dolaşırken insan gibi davranışlar görmenizi beklemek hata! Bir ilişki bitmişse emin olun zaten size göre bir insan değildir, klişe bir söz ama gerçekten hayırlısı böyle olduğu için bitmiştir.

Şimdi önünüzde güzel bir süreç var, değişim süreci. Aralık ayına kadar ilişkileri rafa kaldırın yapacak çok işimiz var! Bu ay odak noktamız para oluyor! Ağustos ayı bizden sevgilimizi aldı ama asıl paralarımızı aldı! Çok para dağıttınız, çok borca girdiyseniz Eylül ayı sizlerin imdadına hızır gibi koşacak. 6 Eylül sonrasında kazançlarınızı katlayabileceğiniz alanlar açılıyor. Zam istemeyi düşünüyorsanız tam zamanı, ek işler, ek gelirler bu süreçte oldukça karşınıza çıkabilecek. Güzel zamanlar geçirebileceksiniz.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Sevgili Başak burcu okurlarım, doğum gününüz kutlu olsun! Bu ayın yıldızı sizsiniz! Fakat doğum gününüz ayın başındaysa biraz moralinizi bozacak gelişmeler yaşayabilirisiniz. Tam karşıt burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. İlişkilerinizi yöneten yerde duruyor bu dolunay! Dolunaylar genellikle bir bitişi simgeler, belki bir sorununuz bitecektir fakat eğer sorunlu bir ilişkideyseniz artık bu ilişkiyi bitirmeye karar verebilirsiniz. Belki de saplantıyla tutulduğunuz bir platonik aşkınız vardır ve artık bu sevdadan vazgeçmeye karar vermişsiniz. Her ne olursa olsun bu bitiş harika bir başlangıç olacak.

Bu ay gezegenler sizde toplanacak, Mars size daha cesur olmak için fırsatlar sunacakken ayın sonunda sizlere gülümeyecek Venüs güzelliğinize güzellik katabilir. Harika bir eylül ayı geçireceksiniz ama yorulacaksınız da.. Özellikle maddi açıdan keyifli bir süreç gibi görünüyor, hesapta olmayan bir para kazanabilirsiniz, bu da size ilaç gibi gelecek diyebilirim.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Sevgili Terazi burcu okurlarım, ayın başında hem evinizle hem de küçük angarya işlerinizle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizi eylülün daha başında oldukça yoracaktır. Evinizle iligili bir mesele de epey zamanınızı alacak ve hatta eski konular biraz ortaya çıkabilir, canınızı sıkabilir. Ama ayın ikinci yarısını oldukça seveceğinizi söyleyebilirim.

Ayın ikinci yarısında biraz kendinize içinize dönmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi dinleyebilirsiniz. Psikolojik bir sıkıntınız varsa bunun için doktora gitmeye karar verebilirsiniz. Bunun için oldukça güzel zamanlar, etkiler var. Bu arada ayın ikinci yarısında bazı sırlar ortaya dökülebilir, gözünüzden kaçan, görmek istemediğiniz bazı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Eylül ayını da atlattıktan hemen sonra güzel yeni bir dönem sizler için başlayacak! Çok sabrettiniz, bu ayı da atlatın sonrası aydınlık!

AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrep burcu okurlarım, ayın başındaki dolunayla birlikte aşk ve flört hayatınızda bir dönemi kapatacaksınız ve bir sonuca doğru ilerleyeceksiniz. Bu önemli bir süreç zira bir dostluk, flört, aşk ciddi bir ilişkiye dönüşebilir. Bunun için ilk adımları atabilirsiniz, birlikte yaşamaya karar verebilir, ilişkinizi resmileştirebilirsiniz. Bu dolunay sizler için çok keyifli ve önemli olacaktır.

Bütün ay kalabalıklar içerisinde olacaksınız. Dostlarınızı biraz seçmeye başlayabilirsiniz, daha detaycı davranabilirsiniz. Keyifli bir ay sürekli davet, organizasyonlarda boy gösterebilecek hatta bu alanlarda kendinize iş bulabileceksiniz. bu ay çeyrekleri hazırlayın bol bol düğünleri dolaşacaksınız. Çantanıza birer babet atın ayaklarınız çok şişmesin. Bu ay iyice dinlenin zira önümüzdeki ay epey yorulacağınız ve çalışacağınız bir ay olacaktır.

YAY VE YÜKSELEN YAY

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu ay sizler için güzel bir ay olacak. Öncelikle ayın başında bir dolunayımız var evle ilgili bir konuya odaklanabilirsiniz. Taşınmayı düşünüyorsanız harika bir zaman olacak ayın başını kaçırmayın. Daha geniş, güzel aydınlık bir eve taşınabilirsiniz. Ama Neptün devrede Neptün belirsizlik verir bu sonuçlanma kesin fakat ortada bir belirsizlik olabilir. Ya da evin su tesisatı ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve uyanık olun.

Bu ay daha çok yurt dışı bağlantılı işlerinize odaklanacaksınız. Eğer bir seyahat şansınız varsa bu yurt dışına olabilir. İş için bol bol gezebilirsiniz. Harika bir tecrübe edinebilirsiniz. Hukuksal konulara çok yöneleceksiniz, bir davanız varsa detaylı bir şekilde ay sonuna hatta ekim ayı ortasına kadar sürebilir ama sonrasında güzel sonuçlanacaktır. Ayrıca yabancılarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız bir yabancı ya da yabancı bir ülkede yaşayan biri ile gönül birliğine girişebilirsiniz.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu ay sizin çok yoğun geçireceğiniz bir ay olacak. Ayın başında yakın çevre kardeşlerinizle alakalı birtakım konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bunlar geçici etkiler, size destek verecekler. Eylül ayını çok çok seveceksiniz. Nihayet hayalleriniz gerçekleşiyor.

Eylülün ikinci yarısında sizler için koşmanız gerekecek etkiler var. Eğer yurt dışına yerleşiyorsanız evraklarınızın tam olduğuna dikkat edin. Belli ki yurt dışına yerleşebilecek etkilere sahipsiniz. Bu ayın sonunda artık iki hayatınız olabilir. Bunlar güzel etkiler. Eylül ayından sonra hayatınız değişiyor. Böyle bir durum yoksa akademik açıdan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Atanmak konusunda beklentiniz yoksa yükseltin, hayalleriniz gerçekeleşebilir. Ya da yabancılarla çalışabilirsiniz. Her şekilde bu ayı çok seveceksiniz.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA

Sevgili Kova burcu okurlarım, ayın başında güzel bir dolunayımız var ve sizin gelirlerinizi yöneten evinizi sonuca bağlayacak. Bir ödemeniz, ödeme ile ilgili yaşadığınız sorunlar varsa bu hafta ve önümüzdeki hafta sonuca bağlanabilir. Güzel bir para elinize geçebilir, keyfinizi yerine getirecek gelişmeler mevcut görünüyor. Ayın başını maddi açıdan çok seveceksiniz.

Ayın ikinci yarısında ise yine ortaklıklarla ilgili maddi konuları bir düzenlemeye sokabilirsiniz. Uzun uzun çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Kim ne kazanıyor, bu ortaklık ne kadar doğru, ben ne kazanıyorum ne ödüyorum gibi soruları cevaplayabilirsiniz. Eğer bir ortağınız yoksa partneriniz, eşinizle ortak harcamalarınız gündeme gelebilir. Kim neye ne harcıyor konusunu masaya yatırabilir ve bir düzenleme gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili balık burcu okurlarım, bu ayın başında bir dolunay gerçekeleşecek ve bu dolunaya sizler ev sahipliği yapacaksınız. Biraz ayın başında gergin hissedebilirsiniz kendinizi, hayatınızda bir takım şeyler değişiyor, bunlarla ilgili huysuz olabilirsiniz. İstediğinizi mi yapıyorsunuz yoksa yapmak zorunda olduğunuz şeylere mi yönleniyorsunuz. Biraz kendinizle başbaşa kalmayı arzu edebilir, kendinizi etrafınızdaki insanlardan uzaklaştırabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısı ise daha enteresan geçecek, biraz ilişkilere odaklanacaksınız. Belki de artık evlenmeye sıcak bakıyor olabilirsiniz. Bu düşünceler kafanıza yerleşebilir. İlişkiniz varsa bir seviye üste atlayabilirsiniz, birlikte yaşamaya karar verebilir, evlenmek için fikirler oluşturabilirsiniz. Ya da bir iş için ortaklık kurabilir, imzalar atabilir yeni bir girişim için ortaklık başlatabilirsiniz. Karmaşık ve enteresan bir ay sizleri bekliyor.

Yıldız Okuyan

Aşk burada!

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uye_ol